MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

Moto kurye acil servislerimiz

Moto kurye; şehir içi ve İstanbul çevresinde hizmet vermektedir. Moto kurye eğer tercih ettiyseniz İstanbul’un neresinde olduğunuzun bir önemi yoktur. İhtiyaç duyduğunuz anda 7/24 bizlere ulaşarak bizden bilgi alabilirsiniz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Firma olarak her türlü değerli işleri taşıyoruz.

 

Acil moto kurye hizmetimiz

Acil kurye biliyoruz ki bizim çalışmamızın ve para kazanmamızın en önemli sebebi sizsiniz. Çünkü sizin vesilesi ile rızkımızı kazanıyoruz. Biz işimize başladığımız bu yolda her zaman hikayenin iyi bitmesini isteriz. Kırmadan dökmeden. Çünkü her gün telefonlarımız eleman arayan kurye arayan firma sahipleri tarafından aranıyor.

 

Moto kurye çalışmalarımız

Moto kuryeci ile bizi aradığınız takdirde en yakın kurye size 30 dakika içinde yönlendirilecektir. Sizden alınan gönderi 1 saat ile 4 saat arasında karşı tarafa iletilecektir. Bizim şirketimizde gönderilerin güven içindedir. Kesinlikle bizde ulaşmadı ya da ulaştırılamadı gibi sorunlar olmaz. Çünkü biz profesyonel bir kurye şirketiyiz. 

 

Moto kurye hizmet fiyatları

Moto kuryem bizim için müşteri veli nimettir onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Örneğin; on ana bırakılan davetiye, dosya ve evrakları en uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan tek adrestir… Bizi seçtiğiniz takdirde yüzünüz ve cebiniz hep güler. Hızlı moto kuryeler bu zaman içinde aranan en önemi kanlardan oldular. 

 

Moto kurye çalışma sistemi

Moto kuryeciler, olarak bize ulaştığınız takdirde gönderilerin en hızlı şekilde sizden alıyoruz. Bize verdiğiniz adrese ulaştırmak için size en yakın acil elemanımızı size gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırılması için seçilen gönderi şekli olarak karşınıza çıkmaktayız.

 

Çabuk moto kurye bölgeleri

Çabuk kurye bize kurye, verdiğiniz siparişten hemen sonra personelimiz tarafından adresinize ulaşarak gelinir. Ayrıca sadece sizin gönderini alarak başka hiçbir adrese uğramadan teslim işlemi gerçekleştirir. Bu açıdan kısa zaman içinde işinizin teslim olmasını isteyen dileyen varsa bu sistemi kullansın. Yani çabuk işlerinizin ustası bir çalışma.

 

Moto kurye servisi sistemleri

Moto kuryeci gönderiyi sizden alır, en kısa zamanda teslim edeceği adrese telim işlemini gerçekleştirir. Teslim ettikten sonra da teslim edildiği diye siparişi verene bilgi verilir. Sektörde lider firmamız evraklarınızı kısa sürede teslimat yapmaktadır. Tüm paketleri sizden alarak istediğiniz adrese normal gönderi süresinden hızlı olacak şekilde ulaştırır. 

 

Express motorlu kurye amacı

Firmamız express motor kurye olarak da gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci işi araya sokmayız. Gönderilerin bu sayede İstanbul içi yakın mesafelerde 45 dakikada uzun mesafeler deyse 90 dakikada yerine teslim edilir. Yapılan işleri iki saat içinde alıp verme işine denen bir sistem bu sistem. En acil taşıma yapan bünyemizdeki etkili bir sitem.

 

Kurye firmaları hakkında bilgiler

Kurye firmaları son yıllarda mantar gibi türemeye başladı. Her önüne gelen bu işe el attı. Bilen de giriyor bilmeyende. Sonra da pişman oluyorlar bırakıyorlar. Sonra tekrar başlayanlar tekrar bırakanlar. Bu döngü böyle devam edip duruyor. Fakat artık bu işe bir dur demenin zamanı geldi. Kurye firmaları son zamanlarda bir çok politikada yanlış yapıyor.

 

Hemen kurye servis çalışması

Hemen kurye ile bize ait olan bizimle çalışan bütün motorlu kurye firmaları hiç eğitmeden, tecrübe kazanmadan direk elemanları işe alıyor ve bir çok sorun yaşanıyor. Birde akşama kadar bunlara ulaşamayan müşterileri durmadan bizi yada diğer arkadaşlarımızı arıyor. Bu kurye net firmasını arayanlardan artık bıktık yani. Yeter diyoruz başka bir şey demiyoruz.

 

Moto kurye firmalarının durumu

Kurye olarak işte bu kurye firmaları çok gereksiz işler de yapabiliyor. Hele şu uygulama üzerinden hizmet veren bu tür işi bilmeyen havalı paralı tipler bu işi ileri değil geriye doğru getiriyor. Bu tipler motorun m sinden anlamayan kendini bir şey zanneden tipler. Çünkü uygulama üzerinden firmalarına ulaşamıyorlar. Bizim işimiz direk müşteri ile birebir etkileşim kurmaktır.

 

Motorlu Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Motorlu Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Motorlu Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE