Moto Kurye Firmaları

Moto Kurye Hizmetlerimiz 29 Ekim Bayramı - 0555 278 2330

Moto kurye firmaları acil servisi başlamıştır

Moto kurye firmaları hizmetlerimiz ile İstanbul içinde bulunan tüm güzel ilçelerinde çalışıyoruz. Bizlerin motorlu kurye servisi  hizmetimiz gece ve gündüz devam etmektedir. Bu sizler için verilen hizmetlerden her kes faydalanabilir. Motosikletlerin diğer araçlara göre sahip olduğu avantaj ile hızlı ve etkili taşıma yaptığı bilinmektedir. Motorlu kurye hizmetimiz son sürat devam ediyor.

 

Acil moto kurye firmaları devam ediyor

Acil kurye servisimiz İstanbul sınırları içinde son hızla devam ediyor. İstanbul dışına da servisimiz mevcuttur. İşte bu sistem için müşteriler çok memnun kalıyor. Hızlı olmak çok güzel bir şey. Sağladığımız tüm hizmetler resmi ve yasal olarak sürdürülen servisleridir. Önemli bir şekilde kimseye paketin içeriğinden bahsetmiyoruz. 

 

Moto kurye hizmeti kaç dakika sürüyor?

Moto kurye tüm motorcular tarafından alınacak yerden alınır ve yerine adresine ulaştırılır. Sizin bizimle gönderi teslim ettiğinizden önce bizi arayıp adresinizi tam olarak yazarsanız gecikme yaşanmamasını sağlarsınız. Her türlü teslimde size telefonla bilgi verilir. En hızlı 30 dakikada adresinize kadar gelip teslimat yapıyoruz. 

 

Moto kurye servisi kısa süre içinde işlem yapar

Moto kurye çalıştığımız zaman içinde İstanbul’un her semtine hizmet bulunuyor. Hızlı olarak tüm ilçesine yayılmış olan ekiplerimiz sizlerden gelen sipariş itibari ile adresinize yönlendirilir. Gönderiler ve siparişler İstanbul içi yakın mesafede 30 dakikada kapınıza gelirken uzun mesafede 60 dakika içinde adresinize gelir. 

 

Araçlı moto kurye firmaları her bölgede vardır

Araçlı olarak hizmetimiz de vardır. Şirket çalışanlarımızın taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve tüm gönderiler için arabalı kurye hizmeti vermekteyiz. İstenildiği taktirde en uygun araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderileri bir adresten diğer adrese arabalı sistemimiz ile taşımaktayız. Her açıdan kazançlısınız.

 

Vip motorlu kurye ile paket servisi daha hızlı

Vip kurye tüm siparişleriniz de gizlilik esastır.  Böylece sizin araçlı kurye olarak yolladığınız işleri bizler dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Her açıdan sizin için yararlı olan bu servisleri lütfen yanlış anlamayın ve yanlış kullanmayın. Motorlu acil kurye ile her şey yolunda. Çünkü biz işimizi çok iyi yaparız.

 

Arabalı kurye fiyat tarifesi ile ilgili bilgiler var

Arabalı kurye liste normal taşınan paket tarifesinden yani fiyatının 4 katı daha fazladır. Bu açıdan lütfen böyle bir işiniz olursa vermeden önce bizler mutlaka çağrı merkezimizden fiyat bilgisi sorunuz. Fiyat konusunda anlaşmaya varmak gerekiyor. Her verdiğiniz siparişlerde ücret olarak sadece motorlu kurye taşıma ücreti alınır.

 

Moto kurye firmaları sabah sekiz akşam altıya 

Motorlu kurye taşınacak olan şeyin özellikleri bilinmelidir. Bunların nereden teslim alınıp nereye teslim edileceği ve teslim alma zamanı belli olmalı. Tüm teslim etme saatlerini bilgi olarak bırakarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Talebinize uygun olarak motorlu kurye çalışanları gecikmesiz çalışıyor.

 

Acil moto kurye firmaları çok çabuk olmak gerekir

Acil motor kurye son derece sağlam çalışıyoruz. Her işte güvenli ve gizli şekilde teslim alma ve teslim etme işlemlerini gerçekleştirecektir. Tüm paket ve benzeri önemli şeyler için zaman kaybetmeden gecikmesiz şekilde teslimat yapılacaktır. Sistem ile ilgili bize her türlü sorun ve sıkıntılarınız için rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

 • Normal Motor Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
 • Express Motor Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
 • Vip Acil Motor Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
 • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

70 Comments

  İzmit Kurye

  Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Yazdiginiz bu makale gerçekten çok kaliteli olduğunu ifade ederek şöyle devam edin..

  Motorlu Kurye

  Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Motorlu Kurye

  Çok Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Motorlu Kurye

  Çok Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Motorlu Kurye

  Çok Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Motorlu Kurye

  Çok başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Kağıthane Kurye

  Çok başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Güzel bir yazı olmuş. Beğendim…

  Moto Kurye

  Yazdiginiz bu yazı genel olaraktan daha çok güzel olmuş. Size bu yolda yürürken bir çok kişinin daha fazla mesajını bekliyorum.

  Moto Kurye

  Yazdiginiz bu yazı genel olaraktan daha çok güzel olmuş. Size bu yolda yürürken bir çok kişinin daha fazla mesajını bekliyorum.

  Kağıthane Kurye

  Her şey den yüksek bir yer ve kurye ile ilgili sonuçlar burada bulabilirsin. Size bu yolda yürürken başarılar diliyorum..

  Acil Kurye

  Başka bir yer ve zaman içerisinde değişebilir ama kurye piyasasi ve fiyatları bir anda ortaya koyabilirsiniz. Genel olaraktan daha çok kişinin erişim imkanı veren bir site olması gerekiyor

  Moto Kurye

  Baktığım zaman herhangi bir yer ve zaman içinde bulunan bir mekan olarak düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yazdiginiz bu yazı çok etkileyici geldi bana. Başarılı bir firma olarak kabul edilmektedir..

  Moto Kurye

  Her şey den önce kaliteli hizmet veriyorlar. Buraya yazılan mesaj ilgili firmanın veritabanımızdaki kayıtlı bir bölümü degil. Özgür ve özgün makalesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE