Motorlu Kurye Hizmeti Fiyatları MotorluKurye- 0555 278 2330

Motorlu kurye ile verilen tüm hizmetlerimiz nelerdir?

İstanbul motorlu kurye olarak verdiğimiz hizmetlerimiz bir kısmı bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz halen faal olup, çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin bazıları çok değerli hizmetlerdir. Kişiye özel olarak verilir.

 

İnsanlara sunduğumuz motorlu kurye hizmet çeşitleri

Sizlere sunduğumuz motor kurye elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler aşağıdadır. İşte bunlar müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tamamıdır. Bu servislerden bütün her kes yararlanabilir.

 

1 – İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul içinde verdiğimiz tüm işleri kapsayan motor kurye çalışma şeklidir. Acil kurye ve normal kurye olarak iyiye ayrılmaktadır. Acil işleriniz hemen gider. Normal işler gün içi gider.

 

2 – İstanbul İlaç Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul içinde taşra kesimleri hariç, merkezi bölgelere ilaç kurye taşıma getirme ücreti ile beraber ilaç alıp eve teslim etme işidir. Özellikle acil ihtiyaç durumunda alo ilaç kurye ve acil ilaç kurye servisimiz başlamıştır.

 

3 – İstanbul Motorlu Vale Hizmetleri

İstanbul içinde özel vale ile aracınız eve teslim etme işidir. Ayrıca aracınız olduğu halde şoför yoksa gene sizi şehirler arası istediğiniz şehre getiriyoruz. Ayrıca şoför kiralama servisi. Motorlu vale kurye servisimiz her zaman hazırdır.

 

4 – İstanbul Uçak Kargo Hizmetleri

İstanbul içinde gün içi başka şehirlere ve başka ülkelere uçak kargo hizmeti olarak istediğiniz şehre ve ülkeye bir şeyi yolluyoruz. İstanbul uçak kargo kurye servisimiz her zaman açık durumdadır.

 

5 – İstanbul Kurye Kiralama Hizmetleri

İstanbul içinde kısa ve uzun vadeli kurye kiralama hizmeti. Motoru ve motorcu su ile beraber kiralık hizmeti veriyoruz. Fakat gıda sektörü hariç hizmet veriyoruz. Kurye kiralama için mutlaka arayın. 

 

6- İstanbul Acil Hızlı Express Kurye Hizmetleri

İstanbul içinde kullanacağınız en hızlı motor kurye hizmetlerimizdir. Önemli ve değerli evrakaları bu sistem ile yollayabilir zamandan tasarruf sağlarsınız. En güvenli sistemimizdir.

 

7 – İstanbul İzmit Motorlu Kurye Hizmetleri 

İstanbul içinden olmak üzere İstanbul – İzmit ve İzmit-İstanbul arası servisi veriyoruz. İstanbul İzmit kurye ve İzmit İstanbul kurye hizmetimiz ile bizi her zaman çağırabilir ve bir şey yollayabilirsiniz.

 

8 – İstanbul Bursa Motorlu Kurye Hizmetleri

Motor kurye İstanbul-Bursa ve Bursa İstanbul arasında motor kurye hizmeti veriyoruz. Değerli sitemizin sakinleri ve müşterilerimiz artık İstanbul Bursa kurye hizmeti ile İstanbul Bursa arası iki saate inmiştir.

 

9 – İstanbul Diyet Yemek Taşıma Kurye

İstanbul içinde olarak diyet yemek sektöründe özel olarak diyet yemek taşıma ve diyet yemek dağıtım işi yapıyoruz. Evet özellikle İstanbul içinde Anadolu ve Avrupa yakasında diyet yemek kurye hizmeti sağlıyoruz.

 

Yaya Motorlu Kurye Hizmetleri

Motosikletin giremeyeceği kalabalık ve trafik olan bölgeler dahil olmak üzere yaya kurye hizmeti ile yaya çalıştırıyoruz. Adalar ilçesine gemi ile yaya kurye olarak araçsız gidiyoruz.  Toplu dağıtımlar için izde bize ulaşın çekinmeyin.

 

Araçlı Arabalı Kurye Hizmetleri

Motosiklet ile taşınmayacak  paketlerini arabalı  ile alıp teslim ediyoruz. Fiyat olarak liste fiyatının dört katı alıyoruz. Arabalı kurye olarak gelip alıyoruz. Araçlı kurye ile ister İstanbul içi kurye isterse İstanbul dışı kurye hizmetimiz vardır.

 

Toplu Dağıtım Motorlu Kurye Hizmeti

Çok miktarda İstanbul içinde olmak üzere toplu, davetiye, dergi, zarf, hediye ve evrak gibi materyallerin toplu dağıtımını yapıyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz özel yaya kuryelerim ile toplu dağıtımları zamanında dağıtıyoruz.

 

Motorlu Taksi Kurye Hizmetleri

Size özel uzun mesafedeki çok acil durumlar için moto kurye taksi hizmeti veriyoruz. Randevu ile çalışıyoruz. Acil durumlarda bizi arayın. Uzak mesafe için ararsanız seviniriz. Özel olarak gün içi kurye ile bir gün gezdirme yapabiliyoruz.

 

Özel Motorlu Kurye Hizmetleri Başlamıştır

Moto kurye ile değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz, aşağıda sıraladığımız hizmetlerimizin pek çoğu özel verdiğimiz hizmetlerdir. Bunlardan ve üstteki servislerden faydalanmak isteyen arkadaşlar bize ulaşabilirler. Özel kurye ile her türlü işinizi yaptırın.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motor Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE