Acil Kurye Hizmeti - 0555 278 23 30

Acil kurye ne demek?

Acil kurye teslimatta son yıllarda kullanılan en son çare olarak görülüyor. Bu diğer motorculardan farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı kurye olmasına rağmen daha da dikkatli olan çok değerli çalışanlardır. 

Çabuk kurye İstanbul için hayat kurtarıyor. Son zamanlarda hatta daha fazla trafik olmaya başladı diyebiliriz. Fakat bu yol da yerleşim merkezi içinde trafik daha çok yoğunluğuna biraz daha fazla olarak sahiptir.

 

Acil kurye ne yapar?

Hemen kurye işte ne olursa olsun buraları çok iyi biliyoruz ve ne yapacağımızı iyi biliyoruz.  İş ile fazla kimse tercih etmese de son yıllarda insanlar mecburen buradan geliyorlar. Bizde bazen buradan gidiyoruz ama yol kötüdür. 

Hızlı kurye İstanbul şehrinin git gide daha da kötüye giden trafiği var. Sabrımızı bilinçli olarak orta seviyede tutarsak bizlere İnşallah hiç bir sorun vız gelecektir. Moto kurye olarak her işe koşuyoruz. Genede değerimiz bilinmiyor.

 

Hızlı kurye ücretleri

Motorlu kurye bütün olarak ayrıca bu motosikletli diğer elemanlar daha büyük ve hız bakımından da daha hızlı ve seridir. Yollarda motor sürerken bile ara gazı yapıp, eksozlarına saçma sapan değişik acayip aletler.

Moto kurye ama onlar ayrıca birde korna çalıyorlar geçmek için. İşte bu tiplerin yüzünden bizler çok ama çok zorlamıyoruz. Maalesef bunlardan bizde biraz rahatsısız. Onlar çoğu zaman araya girip bizi bile sıkıştırıyorlar. 

 

Çabuk acil kurye

Moto kurye olarak bazı boş motorcular kulakları sağır eden saçma sapan aparatları takan bu insanların çoğu sorunlu insanlardır. İşte gerçekten bu insanlar manyak bunlar gerçekten de deli yemin ederim.

Motorlu kurye ile her işe başarı ve hızlı servis olarak başlarız. Her şey hal olur ve biter. Çünkü her işin başı Allah ve sabır etmektir. Bizde özellikle trafik içinde bir çok duruma sabır ile davranıyoruz. 

 

Acil kurye kazancı

Acil kurye en önemli işleri halleden değeri bilinmeyen ustalar. Ama olsun çok şükür gene de şikayetçi olmadık devam ettik yolumuza. Ama biz İnşallah bu durumlarda elimizden geldiği kadar sabırlı davranmaya çalışıyoruz. 

Hızlı kurye zaten gündüz çalışma mesai saatlerimiz saat 19:00  kadar devam etmektedir. Bu saatten sonra bizi yukarıdaki iki tane telefondan arayabilirsin. Bize de geride durup en aşağıdaki bulunan diğer işleri yapmak kaldı. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE