Acil Kurye - 0555 278 23 30

Acil Kurye

Acil Kurye son yıllarda kullanılan en son çare olarak görülüyor

Acil Kurye İstanbul için hayat kurtarıyor. Son zamanlarda hatta daha fazla trafik olmaya başladı diyebiliriz. Fakat bu yol da yerleşim merkezi içinde trafik daha çok yoğunluğuna biraz daha fazla olarak sahiptir. İşte ne olursa olsun buraları çok iyi biliyoruz ve ne yapacağımızı iyi biliyoruz.  İş ile fazla kimse tercih etmese de son yıllarda insanlar mecburen buradan geliyorlar. Bizde bazen buradan gidiyoruz ama yol kötüdür. Bu diğer motorculardan farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı olmasına rağmen daha da dikkatli olan çalışanlardır. 

Hızlı Kurye İstanbul şehrinin git gide daha da kötüye giden trafiği var

Acil Kurye bütün olarak ayrıca bu motosikletli diğer elemanlar daha büyük ve hız bakımından da daha hızlı ve seridir. Yollarda motor sürerken bile ara gazı yapıp, eksozlarına saçma sapan kulakları sağır eden saçma sapan  aparatları takan bu insanların çoğu sorunlu insanlardır. Ama onlar ayrıca birde korna çalıyorlar geçmek için. İşte bu tiplerin yüzünden bizler çok ama çok zorlamıyoruz. Maalesef bunlardan bizde biraz rahatsısız. Onlar çoğu zaman araya giripte bizi bile sıkıştırıyorlar gerçekten bu insanlar manyak bunlar deli vallahi.

Acil Kurye fakat bu trafikte işleri halleden görünmez kahramanlar kuryeler

Moto Kurye hizmetimiz devamlı olup, cumartesi ve pazar günleri de yayına yani ustalık ister. Hızlı olarak hizmet verdiğimiz tüm bu çalışmalarımız son derece üstün ve gelişmiştir. Bünyemiz altında bulunan tüm araç ve motosikletler vardır. Bunları kullanan insanlar gayet tecrübeli ve kibar insanlardır. Böylece bizler çalışmalara tecrübeli ve bilinçli kuryelerimizle devam ediyoruz.İstanbul ‘un ilçelerinden hangisi olsun özellikle gece sizlerle birlikteyiz. Sizlerin hep yanınızda olacağız.

Acil Kurye en önemli işleri halleden değeri bilinmeyen ustalar

Zaten gündüz çalışma mesai saatlerimiz saat 19:00  kadar devam etmektedir. Bu saatten sonra bizi yukarıdaki telefondan arayabilirsiniz. Bize de geride durup en aşağıdaki işleri yapmak kaldı. Ama olsun çok şükür gene de şikayetçi olmadık devam ettik yolumuza. Ama biz İnşallah bu durumlarda elimizden geldiği kadar sabırlı davranmaya çalışıyoruz. Sabrımızı bilinçli olarak orta seviyede tutarsak bizlere İnşallah hiç bir sorun vız gelecektir. Moto kurye olarak her işe koşuyoruz. Genede değerimiz bilinmiyor.

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası

 

Acil Kurye - 0555 278 23 30

Acil Kurye – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE