Akatlar Kurye

Akatlar Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Akatlar kurye hizmetlerimiz

Akatlar kurye bölgesi olarak bu semtimiz biraz küçük bir yer ve bölge olsa da aslında iş ve potansiyeli gerçekten yüksek olan çalışma alanı ve yerler arasında bulunmaktadır. Evet burası İstanbul Avrupa yakasının ikinci köprü çıkışına çok yakın bir mesafe içinde ter almaktadır. Burası aslında Levent diye geçerken sonradan. Gazeteciler sitesi kurye diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur.

 

Akatlar motorlu kurye bölgesi

Akatlar bölgesi Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Levent bölgesinin iç tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada Maya sitelerinin çokluğudur. Akatlar semtimiz içinde Gazeteciler sitesi içinde bulunan Beşiktaş spor kulübünün kullandığı basketbol sahası işte tam Mayadrom avm arkasında tam burada Akatlar tarafında bulunur. Akatlar semti ile beraber artık ikinci köprü bağlantısı daha da rahatlamıştır. 

 

Beşiktaş moto kurye çalışması

Beşiktaş moto kurye çalışması sürüyor. Bu semtimiz tam otoban yoluna paralel olarak Çilekli tesisleri ve orada bulunan petrol tesislerini de içine katarak ileri oluşan bir alana sahiptir. Etiler üzerinden ve Levent üzerinde ve ayrıca bizim çalışmalarımıza burada artık alışın. 4 Levent üzerinden gidilen bir yerdir. Bölgede bir basketbol ve birde futbol tesisleri bulunmaktadır. 

 

Motorlu kurye kahramanları

Motorlu kurye İstanbul’un görünmeyen kahramanlarıdır.Motorlu kurye işleri bu pandemi zamanında tamamen açıldı. İşte onlara hayırlı işler diliyoruz. Allah kazasız ve belasız işler nasip etsin diyoruz. Bizler sistemimiz olarak bu hizmeti sizler için yerine getiriyoruz.  Acil kurye ile özellikle İstanbul da olmayıp ta buradan başka şehre alo motorlu kurye olarak size çalışıyoruz.

 

Akatlar motorlu kurye bölgesi

Hızlı motorlu kurye sistemi ile acil kargo ve kurye yollamak isteyen müşterilerimiz bizleri bildirip paketin üstüne detaylı adreslerini yazarak bizleri arayabilir ve bize işlerini verebilirler. Hizmetimiz aslında ne demek? Bu sistem her şeyi her yere özellikle hava alanına getiriyoruz ve oradan istediği şehre kargo ve acil hızlı kurye servisi yapıyoruz.

 

Akatlar motorlu kurye fiyatları

Acil motorlu kurye fiyatları en ekonomik ve uygundur. Daha sonra sizler sizler ister hava alanlarından isterse istediğiniz adrese teslimat ile kapınıza kadar teslimat sağlayabilir. Alo kurye ile bizden her şey isteyebilirsiniz. Şimdi hava uçak kargo işini kullanarak daha erken vakitte işlerinizi teslim ediyoruz. Bizim en büyük özelliğimiz bu hizmetimizdir.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE