Alo Acil Moto Kurye

Alo Acil Kurye - 0555 278 2330

Alo acil moto kurye çalışması

 Alo acil moto kurye aynı gün içerisinde,  trafik nedir bilmeden;  paket,  dosya veya çok daha büyük gönderilerin ekspres seçeneğiyle ortalama 90 dakika içerisinde,  standart seçeneklerle de ortalama 180 dakika içerisinde kargoların alıcılara teslim edilmesidir.

Alo acil motorlu kurye gönderilerini başına kötü bir şey gelebilir kaybolabilir. Onun için güvenli bir motorlu kurye firmasını seçmeniz en doğrusu olacaktır. Çünkü bizim amacımız sizlere güvenli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir. Bize güvenmeniz için bir çok neden var.

 

Alo acil motorlu kurye hizmeti

Alo kuryenin,  özellikleri arasında;  işlerinizin trafiğe takılmaması için çalışanlar tarafından alokuryenin kendisine web sitesinden,  Android tablet uygulamalarından veya alo kuryeye ait çağrı merkezlerine ulaşılarak kurye talepleriniz alınmaktadır.

Alo kurye gönderi değeri, hacmi, ağırlığı, kilosu çıkış/teslim adresleri baz alınarak alo kurye tarafından;  motorlu ya da hafif ticari araçlarla hizmet verilir. Unutmayın ki biz 7 gün 24 saat sizin yanınızdayız. Alo kurye yanınızda olmaya devam edecektir.

 

Alo acil moto kurye bölgeleri

Alo kuryeler, kargo işlemlerini;  tamamen alım ve teslimleri esnasında akıllı mobil cihazlarla veya akıllı kalemlerle yardımıyla bütün verileri gerçek zamanlı olarak çevrim içi raporlamasını yaparlar. 

Alo motorlu kurye bu işlem sonucunda müşteriler;  mobil uygulamaları ya da alo kuryenin internet sitesinde ki müşteri ekranlarından gönderi takibiyle raporlamaları mümkün olur yapmaları. 

 

Alo acil moto kurye sistemi

Alo acil hızlı moto kurye ile her türlü kurye ihtiyaçlarınızda firmamız sizlere gereken hassasiyeti gösterecek kolaylıklar sağlayacak işlemleri gerçekleştirir. Alo hızlı motorlu kurye, yılların tecrübesiyle sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyar.

Acil moto kurye her zaman kurumumuz için siz değerli müşterilerimizin istekleri emirdir. Ve bu emirleri karşılamak bizim için büyük bir onurdur. Bizler kaliteli ve doğru hizmetler sunarak sizlere daha iyi geri dönüşler almaya gayret ediyoruz.

 

Alo acil acil moto kurye fiyatları

Acil hızlı motorlu kurye bu anlamda sizde bizlere ulaşarak bizim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. O kurye firması da biz olduğumuzu iddia etmiyor adeta size ispatlıyoruz.

Acil kurye olarak size birde belirtmek gerekir ki kurye firmasını seçerken çok dikkatli davranmak gerekir. Ayrıca müşterilere, teslim durum bilgileri otomatik olarak zamanında iletilir. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE