Alo Moto Kurye

Alo Moto Kurye - 0555 278 23 30-

Alo moto kurye servisimiz

Alo moto kurye hizmeti olarak 7/24 telefon numaralarımız sizlere hizmet için açıktır. Mesai saatleri dışında teslim artık mümkün. Yeni uygulamamız olan gece bu şifresi ile bizden moto kurye hizmeti alanına bir yenilik getirmek için çalışıyoruz.

İşte bu güzel uygulayıcı ile birlikte artık acil durum günün onu saatinde karşılanabiliyor hale gelmiştir. Bu saat mesai saatlerinden sonra ya da gece geç bir saatte olsa bile saf teslim etmeden istediğimizde ve asla zaman kaybetmeden çalışıyoruz.

 

Alo moto kurye hizmeti

Alo hızlı kurye güvenli ve hızlı bir şekilde yerine teslim ediyoruz. Ancak yapılan bu etki tesir yapsa da çalışanlarımızın tecrübesi bu tür zorlukları kolay altımızda. Moto kurye hizmeti ile beraber bu sistemi güzel bir sistem ile çalışıyor.

Alo hızlı kurye ile bizler moto kurye olarak özellikle İstanbul’un tüm ve çevresinde dolaşarak sizler için hazır kıta ve her işte zaman sarf etmeden çalışmaktayız.  Sanki yolda bizi taksi çağırır gibi çağıracaksınız.

 

Alo Acil Kurye alanları

Motorlu kurye bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimiz sizlere özel olarak çok ekonomik olarak devam etmektedir. Bekleyin ve farkı görün. Motor kurye çalışma prensipleri aslında çok basit.

Alo kurye bu prensipler tüm firmalarda aynı olmasına rağmen maalesef her firma kendi kafasına göre bir takım fikirler yapıyor. En önemli mesele ise her kes kafasına göre iş yapıyor.

 

Alo moto kurye bölgeleri

Alo kurye hizmeti alma ihtiyacı duyulur hiç düşünerek merak ettiniz mi? Bizler bu sistem ile İstanbul içinde başta olmak üzere, şehiriçi kurye ve şehirlerarası kurye hizmeti veriyoruz.

Alo moto kurye sistemimiz diğer firmalardan apayrı olarak insanlara çok çabuk ve seri kurye olarak hemen ve derhal hizmet vermek için elinden gelen bütün servisi size  yapıyor.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE