Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye - 0555 278 2330

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti

Anadolu yakası kurye uzman ve eğitimli kadrosuyla;  güvenli,  hızlı şekilde ayrıca gizliliği ön planda tutan tarafıyla taşımacılıkta bir numara olmayı her zaman başarmıştır. Taşıdığımız tüm ürünlerin gizliliği tamamen bize aittir. Asla açığa çıkmayacaktır.

Acil kurye kalite anlayışı olarak;  İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gözünüzün arkada kalmayacağı değerli ve önemli çalışmalarımızla daima hizmetinizde olacağız. Çalışkan ve başarılı elemanlarımız sizinle birlikte çalışır.

Anadolu yakası motorlu kurye

Anadolu yaka kurye Ataşehir’den çıkıp tüm İstanbul ilçe,  semt ve mahallerine hizmet vermek yükümlüdür.  En çabuk şekilde motorlu kurye ihtiyacınıza karşılık vererek sizi büyük bir sorundan kurtarır. 

Anadolu kurye gönderiler en geç 1 ile 4 saat içerisinde sağlıklı bir şekilde teslim edilir. Yaptığımız araştırmalarda en hızlı gönderi sağlayan firma gözüküyoruz. Bu yüzden bizi tercih etmek için bir çok neden vardır.

Anadolu yakası moto kurye

Anadolu acil kurye ile ayrıca göndermek istediğiniz;  paket ve kargoları bize bildirin,  deneyimli uzman kuryelerimizle hemen güvenli şekilde teslimatı yapalım. Bize teslim ettiğiniz bütün paketleriniz artık emin ellerde.

Anadolu uçak kargo kurye tüm bu çevrede sizin emrinizdedir. Bu paketi yerine teslim edene kadar bizim güvencemiz altındadır. Ne olursa olsun gözümüz gibi koruyoruz. Aldığımız tüm paketler bize emanet edilmiştir. 

Anadolu yakası kurye

Anadolu yaka kurye, 7 gün 24 saat aktif olmakla birlikte acil gönderim yapacaksanız eğer bu konuda da size en iyi yardımcı olacak adrestesiniz diyebiliriz.  Ayrıca siz arayın biz gelelim ayağınıza kargonuzu alalım.

Motorlu kurye hizmeti karşılaşılan sorunlara anında müdahale ediyor. Bütün evraklarınızı sağlam bir çanta içine yerleştirip öyle taşıyoruz. Motorlu kurye hizmetimiz içinde hızlı kurye taşıma sistemi bulunuyor.
Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: