Anadoluhisarı Motorlu Kurye

Anadoluhisarı Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Anadoluhisarı motorlu kurye

Anadoluhisarı motorlu kurye bölgede oluşan trafiğin nedenlerini soruyor. Yıl 2019 Ekim ayında olmamasına rağmen bu hisar şu anda içler acısı ve viran halde bulunuyor. Yer yer yıkılmış surları ve yabani otların bittiği bir yer. Adını alan hisar kısmı şu anda çok kötü virane halde duruyor. Bu bizi çok üzüyor.

 

Anadoluhisarı motorlu kurye

Anadoluhisarı motorlu kurye bu dönemde zaman alıyor gerçekten de sinir olmuyor değiliz. Çoğunlukla Beylerbeyi, Çengelköy sahil yolundan bu tarafa doğru geldikten tam üniversiteye gelmeden o ışıklarda trafik başlıyor. Birde yolu ana caddeden vermek yerine bir önce den sağa içeri verdiler ve tekrar ana sahil caddesine çıkardılar.

 

Anadoluhisarı motorlu kurye

Anadoluhisarı moto kurye ikinci köprünün altından hızla geçiyor. Üst tarafı Otağ tepe noktası doğru çıkmaktadır. Beykoz ilçesi sınırlarına dahildir. Sahil şeridi kalan semtimiz küçük bir merkezi vardır. Birde bu mekanlarda sağa sola gelişi güzel araç park edildi var. Bu olaylar trafiği oldukça etkiliyor.

 

Anadoluhisarı moto kurye bölgeleri

Anadolu hisarı kurye ise tam ikinci köprünün Anadolu bölgesinde bulunan tarafının olduğu yerde. Fakat Avrupa’dan Anadolu’ya geçişte hemen biraz sağ tarafta kaldı. Yani köprü altı tam Kanlıca ile Hisar arasında bir yerlere denklemiştir. Devamında Kanlıca, geri uzakta ise Küçük su ve Kandilli içerir. 

 

Anadoluhisarı kurye hizmetleri

Anadolu hisarı kurye ile yapacağınız yolculuk çok keyifli geçecektir. Burası Anadolu yakasında sahilde boğaz tarafında bir bölgemizdir. Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta ve 2. köprü altındadır. Evet Beykoz spor kulübünün kullandığı basket sahası gene bu bölgede içinde bulunmaktadır. Bizim ile güzel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

 

Anadoluhisarı motorlu kurye

Anadoluhisarı ilaç kurye geciktirdiği bütün işlerde yüzde elli indirim uygular. Sizde burada bulunan güvebli, hızlı ve acil kurye güven içinde hizmetimizi kullanın. Değerli zamanınızı boşa harcamayın. Çünkü sektör içinde bu işi yapan firmalar içinde ilk başlayan ve ilk önce uçak kargo taşıması yapan firmayız. 

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE