Kozyatağı Motorlu Kurye

Kozyatağı Motorlu Kurye

Kozyatağı Motorlu Kurye ile bu semtte neler yapıyoruz

Kozyatağı motorlu kurye iyi şeyler yapıyor. Biz bu bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak adına bu çalışmayı başlatmıştır. Gördük ki çok iyi anladık bu bölgede diğer firmalar isteklere cevap verememekte ve bilgisizce yeterince hizmet vermemekteler. Çoğu firmalarda gereğinden çok laubali çalıştığından dolayı buranın ihtiyaçları karşılanmamaktadır. Çalışan olarak bizler buradaki çok iyi bir semtimiz buraya yeni bir soluk getirdik. Daha güzel ve yeni bir heyecan getirmek için Bismillah dedik işe başladık. 

Kozyatağı bölgesi sanki her açıdan bir değişik bir bölge

Arkadaşların bilindiği üzere burası Anadolu Yakasında merkezi bir kesimde yer almaktadır. İstanbul Anadolu ana yol üzerinde ve İkinci köprü çıkışı devamında bağlantı yolu üzerinde tam kesişim arasında yer almaktadır. Çevre yolunun Kartal istikametine doğru ileriye doğru Göztepe Köprüsü ile Bostancı Köprüsü arasında kalan yerdir. Fakat hem sağ taraf hemde sol taraf olarak bu yer adı Kozyatağı geçer. Sağ taraf Kadıköy İlçesine bağlı iken, Sol taraf ise Ataşehir ilçesine bağlıdır. 

Daha güçlü ve sağlam olarak bizler hayata varız

Allah’ımıza şükürler olsun ki şu ana kadar hiç bir aksaklık görmedik. Asla ve asla hiç bir elemanımız ve çalışanımız ile ilgili bir kaza ve olaya çok şükür karışmadık. Şu ana kadar bizden büyük bir kaza yok ve olmadı. Tüm gün boyunca mesai içinde olsun İnsanlara davranışımız tam yerinde olmuştur. Bütün bu müşterilere karşı vaziyetimiz olsun bir falso, yamuk ve bir hatalarımız olmadı. Bunlar göreceli ama bizim tarafımızdan yok. Tabi ki bunda en büyük pay sahibi olan şey bizim kendimizin hizmetidir.

Kozyatağı motorlu kurye çalışanları çok iyidir

Böylece her yol arkadaşımıza samimi olarak teşekkür ediyoruz. Artık bizimle beraber uzun soluklu bir yolculuğa sizde çıkacaksınız. İşte tüm semtler arasında biz çalışarak başarıdan başarıya koşmaya hazırız. Kozyatağı bölgesinde acil ve hızlı çalışan birde normal olarak çalışan çabuk motorlu kurye elemanları vardır. Bakarsanız bunlardan her yerde görebilirsiniz. Ama asıl önemli olşan bu tür firmalara ne kadar güvenebileceğinizdir. Bizler hizmet verdiğimizde müşterilerimize güvende veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE