Avcılar Kurye

Avcılar Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Avcılar kurye hizmeti

Avcılar kurye hizmetimiz buralar için çok gerekli olan bir bölge. Yoğun nüfus trafiğinin olduğu yerlerin başında gelir. İstanbul Üniversitesi’nin bir büyük kampüsünün de bulunduğu yerdir. Hemen çevre yolu üzerinde sağda. Motorlu kurye Avcılar Firuzköy sapağında. Evet bu ilçemizde siz de bilirsiniz ki internet üzerinden bir çok ürün satın alma işlemleri olmaktadır. Bunları da bizimle çalışmaları sağlanıyor tabi.

 

Avcılar kurye servisi

Avcılar Acil kurye ile bu çevrede üniversitede öğrencilerin işleri çok oluyor. ailelerin öğrenci ve çocuklarına bir şeyler malzeme gönderme durumları oldukça sık yaşanıyor. Avcılar motorlu kuryesi sabırlı davranıyor. Firuzköy kurye ile size daha fazla yardım ediyoruz. Bir çok alanda gümrük işleri, yedek parça işleri, kiralık eleman ve şoför işleri, acil ve normal ve vip çalışma sistemlerimiz vardır.

Avcılar motorlu kuryesi

Avcılar ilçesinde moto kurye hizmetimiz sürüyor.Bunun yanı sıra tüm işlerin motosikletle taşınmayacak acil işleri Avcılar arabalı kurye ile aynı hizmet verilmektedir. Acil kurye bunun yanı sıra, şehirler arası acil kurye gönderileri ve hizmetlerini artık uçak kargo hizmeti ile aynı gün içinde yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu işlerin içinde bu piyasada, acil taşıma hizmeti, yemek taşıma, getir götür işlerini de yapıyoruz.

 

Avcılar moto kurye servisi

Avcılar uçak kargo kuryesi burada işe başladı. 1999 depreminde özellikle sahile bakan tarafı ve E-5 kara yolu üzerinde büyük miktarda bir yıkılmış evler vardı. Motorlu servis olarak bu yaşanan felakette binlerce kişinin can vermiştir. İşte depremin yarasını sarmaya çalışmışlar ama derin izler ve yaralar burayı yıllarca etkilemiştir.

Avcılar acil kurye sistemi

Avcılar hızlı kuryesi yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak taşıma ve teslimat hizmeti vermektedir. Günün istenilen saatinde teslimat yapabilecek şekilde çalışıyouz. Express servis ile verilen bütün hizmetler sayesinde acil durumlar için etkili çözüm sunulabilmektedir. Firma olarak işlerinizde mutlu olmanız için gayret ediyoruz. Biz her yükün altından başarı ile çıkabiliriz.

 

Avcılar araçlı kuryesi

Araçlı servis ile biz inatçı bir firmayız. İşte tam da biz bu arada devreye giriyoruz. Avcılar ilçesinde söz verdiğimiz gibi sizler için mutluluk taşıyoruz. Avcılar kuryesi olarak insanlara  gecikmesiz tam zamanlı işlem sağlıyoruz. Hızlı servis ile bildiğiniz gibi burası Sefaköy bölgesi ile Küçükçekmece ilçesini geçtikten sonra Çekmece gölün üzerinden başlar.  Bu yerlerden en tanıdıkları Ambarlı, Haramidere ve Firuzköy bölgeleridir.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: