Bağcılar Kurye Son Yapılan Nüfus Sayımlarına Göre En Kalabalık İlçe Bağcılar İlçesidir

Bağcılar İlçesinin Problemlerini Çözdük, Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye Açıldı. Bağcılar İlçesi Nüfus Olarak Yüksek Orandadır.

Bağcılar Kurye, Bağcılar ilçesinde kurye hizmetimiz açılmıştır. İlçede yapılan nüfus sayımında kadın nüfusunun erkelere oranla daha fazla olduğu da biliniyor. İstanbul’un ilçe bazında nüfus bakımından en kalabalık bölgesi olan Bağcılar ilçesidir. Fakat son zamanlarda Esenyurt ve Küçükçekmece bunu zorlamaya başlamıştır. Özellikle Suriye ve arap kökenli halen göç alması sebebiyle giderek daha da kalabalık olmuştur. Bundan dolayı ilçede  ve yeni iş yerleri açılmaya devam etmektedir. 

İş Potansiyeli Olarak Bağcılar İlçemiz Biraz Daha Düşük Seviyede

Fakat yinede bir çok çalışma sahası vardır. Bu iş sahasında bize ihtiyacı olanlar ile beraber normal bir paket gönderebilirler. Hızlı da gönderebilirler. Bunu hangisini  isteyen kişilerin evlerinden çıkmadan bu işi yapabilir. Her hangi bir şey göndermek istedikleri paketi alarak istedikleri adrese kapısına kadar götürerek teslim ediyoruz. Bu esna içinde verdiğimiz hizmetin kalitesi ile gurur duyuyoruz. Neden çünkü bu kalitenin daha da artmaya devam edeceği konusunda sizlere sağlam bir teminat veriyoruz. 

Bağcılar İlçesinin Tarihi ve Konumu Hakkında Neler Biliyoruz 

Bağcılar İstanbul’un bir ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakasında olan bir ilçedir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık ilçesini olma özelliğine sahip olduğunu zaten söyledik. Bağcılar, son yıllarda Doğu ve Güneydoğu ilçelerinden biraz fazla ve oldukça çok göç almaktadır. Ayrıca Arap ve diğer başka ülkelerden de buraya göç oldu. Özellikle Suriye, Özbek ve Afgan. İlçe 1992 yılına kadar yani daha öncesi Bakırköy Belediyesi’ne bağlı bulunmakta idi. İşte böyle iken bu tarihten sonra ilçe statüsüne alınmıştır. Daha önce ilçe değildi. 

Zaman zaman Bağcılar kurye olarak zor duruma kaldığımız bir çok anlar oldu.

Bağcılar Kurye fakat aynı şeyler başkasının tarafında olaydı kesinlikle karşı çıkardı. Türkiye tarihinin en kara günlerini en kötü günlerini yaşıyoruz fakat maalesef güzel konuşanlar sayesinde büyün karaların hepsinin üstü örtülmüş ak olarak görülmeye başlanmıştır. Çünkü bizi tanımadığına üzülebilirsin. Bizler sizin mutluluğunuza talip insanlarız. Biz buyuz işte. Birde teslim alma işlemlerinde ve teslim etme işinde onlara çok  yardımcı oluyoruz. Levent Kurye hizmeti ile ilgili bilgi almak isteyenler okuyabilir. Daha merkeze kaymışlar. Adamlar bize kalan yüzde kırkın peşinde.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE