Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Moto Kurye - 0555 278 2330

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler kurye fiyatları hakkında çok özel günlerde indirime gidiyoruz. Bu gibi bir durumda kurumsal müşterilerimiz çok yoğun bir fatura ile karşılaşmaktan korkuyorlar. Ama biz öyle onlar gibi değiliz. Firmamız burada özel hızlı kurye hizmeti veriyor.

Merter kurye ile kurumsal firmalar tarafından kurye hizmetleri alınırken problem yaşanmaktadır. Biz genellikle gün içerisinde defalarca hizmet siparişi verilmekte ve yoğun bir işlem trafiği oluşmaktadır. Bu trafiği aşmak bizim için Allah izniyle kolaydır.

 

Bahçelievler kurye

Bahçeli evler kurye bunun için firmamızın uygun fiyatlı bu önemli hizmetlerini tercih etmektedir. Çünkü firmamız özellikle kurumsal müşterilerimizin almış olduğu sürekli hizmetler konusunda uygun fiyatlı kurye standartları oluşturmaktadır.

Bahçeli evler acil kurye hizmeti ile devamlı ve belli bir sayının üstünde çalışan firmalara yüzde otuz indirim. Evet bizimle devamlı çalışan özel müşterilerimize yüzde otuz abone indirimi sağlanmaktadır. Bu sayede resmi belge, evrak, ürün, sipariş teslimi.

 

Bahçelievler kurye

Motorlu kurye cihaz ve paket gibi birçok gönderim için kurumsal firmalar bizimle çalıştıkları koşullarda dönemsel ödemeler yapabilmekte, kampanya ve indirimlerden yararlanarak daha düşük fiyatlı bir hizmet alabilmektedir. Bu hizmet bize çok kolaydır.

Bahçeli evler kuryesi bu nedenle düzenli olarak firmamız ile çalışan Bahçelievler ilçesi sınırlarında birçok kurumsal işletme bulunmaktadır. Bizler bütün bu firmalar ile çalışacak kapasiteye sahibiz. Bazı kurumsal müşterilerimize daha uygun indirimler sağlıyoruz.

Güngören kurye

Bahçelievler motorlu  kuryesi servisi tüm işlerinde yüz akı ile işin içinden çıkıyor. Bahçelievler gibi büyük ve yoğun bir işlem hacmi bulunan bölgelerde kurye hizmeti veriyoruz. Tüm gönderileri için genel anlamda acil ve hızlı gönderiler talep edilmektedir.

Bahçelievler acil kuryesi bu noktada ekspres motor kurye hizmetleri diğer kurye hizmet yöntemlerine göre daha hızlı ve fiyat olarak da daha farklı bir konumda bulunmaktadır. Fakat firmamız tarafından uygulanan fiyat politikası sayesinde ekspres kurye hizmeti.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: