Florya Motorlu Kurye

Florya Motorlu Kurye

Florya Motorlu Kurye ile tüm gönderileriniz zamanında yerine gidiyor

Florya Motorlu Kurye her işinize koşacak kadar vefalı bir işletme sistemidir. Buralarda bulunan en nadide yerlerden biri olan Bakırköy ilçemiz eskiden beri fazla gelişmeden duran ilçeler arasındadır. Sadece bir kaç bölge gelişmiştir. Fakat son yıllarda sahil tarafında gelişmeler oldu tabi.Burası yıllardır chp parti tarafından yönetilen bir belediye düşüncesinde yürümektedir. Burada yaşayan insanlar biraz daha rahat şekilde yaşamanın düşüncesi içindeler. büyük bir bölümü sahil kısmına paralel olarak ilerler. Buralar güzel yerlerdir.

Florya, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt taraflarındaki yeni siteler

Ana yol olarak çevre yolu tam üstünden geçer. Bu yolun bir tarafı Bakırköy diğer tarafı ise Bahçelievler sınırları içinde kalıyor. Yüksek oranda trafik alan yerlerin başında gelmektedir. Fakat iç kesimlerindeki bazı semtleri genel olarak sakindir. Buralarda En büyük Caddesi İncirli Caddesi Bakırköy meydanda. Üst düzey rant dönüyör. Anlatılanlara göre özellikle sahil yolu üzerinde yapılan yeni bloklar için insanlar çok doğru şeyler söylemiyor. Rantçılar iş başında diyorlar. Buralara da el attılar diyorlar. Özellikle de hükümeti elde tutanlar diyorlar. 

Florya semtimiz Bakırköy ilçesinin son sınırı olarak geçiyor

Son zamanlarda sahil tarafına yapılan lüks rezidanslar insanların ilgisini çekiyor. İşte burası iki taraftan Küçükçekmece ve Zeytinburnu ilçeleri ile komşusudur. Üst tarafında ise çevre yolu geçmekte ve buradan da Bahçelievler ile sınırı bulunmaktadır. Mahalle olarak yaklaşık küçük bir kaç mahalleden oluşmaktadır. Bir çok alanda olduğu gibi bizim hizmetlerimiz birçok dala ayrılsa da kısa olarak bir kaçını saymakta fayda vardır. Birde bazı saydığımız yerlerde çok gezeriz.

Florya Motorlu Kurye olarak gittiğimiz yerler nereleridir?

Florya içinden gittiğimiz tüm mahalleler ve semtler. İşte bunlar  Cevizlik, İncirli, Ataköy, Kartaltepe, Osmaniye, Basınköy, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zuhurat baba, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya taraflarına da çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Sizler eğer bu arada sahilden Zeytinburnu ‘ na geçebilirsiniz. Kısa yoldan da Ataköy’e kestirme vardır. Aşağı kısımda olan merkez bölgesinden yaya yürüme yolundan da  İstanbul caddesinden sahile inebilirsiniz. Florya acil kurye gene iş başında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE