Bahçeşehir Motorlu Kurye

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye Başakşehir ilçesine bağlı büyük bir yer

Bahçeşehir motorlu kurye iyiki var. Burası Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece’den bazı bölgeleri içine katılarak ilçe olmuştur. Yani 2008 yılında İstanbul ilçe oldu. Yeni ilçe ortaya çıkınca diğer çevresindeki komşuları da ortaya çıktı. Böylece Arnavutköy, Sultangazi, Esenler, Avcılar, Küçükçekmece gibi ilçelere komşu oldu. İlçenin nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı ile 500 bin civarı tahmin ediliyor. Burası sonradan adı değişen İstanbul Başakşehir Futbol Takımı’nın stadının olduğu yerdir. Aynı zamanda ismini de buradan almıştır. 

Bahçeşehir Kurye Hakkında Vizyonumuz Ve Misyonumuz Olarak

Bir çok alanda değişiklik göstererek bu piyasanın yenilikçi firmalarından biri olduk. Bir çok hizmeti ilk olarak bizler başlattık. Başlattığımız hizmetleri daha sonra başka firmalarda yapmaya başladı. Fakat tabi bizim gibi yapmayı beceremediler. Her kötü yollardan be bozuk yerlerden geçince anıyorum. Devlet ve Kara yollarının yaptığı yanlışlar ise, kara yollarının saçma sapan yerlerde bitmek bilmeyen yol çalışmaları ve bir günlük işin uzayarak günler, haftalar alması. Verdiği köprü ve viyadüklerin yapımının çok uzun sürüyor. 

Acil Olan Hizmetimiz Teslimatlarında Büyük Bir Başarı Sağlamıştır.

Ayrıca eskisi gibi trafik polislerini hiç bir noktada çalışır görmüyoruz. Önceleri bunu görürken şimdilerde hiç biri piyasada yok.  Biz ne yazacaktık fakat konu nereye doğru gitti.  İşte bu aşamada bizler devreye giriyoruz. Bu yoğun trafikte ne olursa olsun amacımız siz işi olan ve çok acil bir yerlere bir şeyler yollamak isteyen firma sahipleri yada kişisel gönderilere hizmet veriyoruz. Bu trafikte araçla gidilecek yarı yarı zamandan daha aza indiriyoruz. Hele toplu taşıma ile yarım saatlik yeri üç saatte anca gidebiliyorsunuz.

Bahçeşehir Motorlu Kurye ile her içedeki işleriniz yerine gelir.

Bundan dolayı bizler bu mağdur insanların yardımcısı oluyor ve uygun ücretlerle bu işi yapıyoruz. İnsanların sorunlarını çözeceklerine ancak sorun çıkaran bir anlayışla ile hiç bir zaman bir yere varılamaz. Genel olarak zengin ve refah seviyesi yüksek bir ilçedir. Bu alan be binalar Türkiye’nin ilk yeşil bina sertifikası olan bir bina olmuştur. Bu yollardaki bozuklukların yapılmasının geç sürmesi yada yapılmaması. Her türlü sıkıntılara karşı moto kurye firmamız bir çıkış yolu üretmekte asla zorlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE