İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye özellikle sanayi sitesi dahil bölgenin tamanına hizmet veriyor

İkitelli motorlu kurye dolaysıyla buralar bizim çalışma alanımız içinde büyük yer kaplar. Yani metrobüs, metro yapacağım diye mevcut yolu daraltıp şeritleri kısa tutuyorlar. Ayrıcada emniyet şeritlerini bir çok bölgede kaldırdığı için gene trafik oluyor. Gerekli miydi onu bilemiyoruz. Ama ilçe olacak çok yer var İstanbul içinde. İlçemiz işte buradan mahallelerini aldığı bu üç ilçe ile de komşudur. Genel büyüklük olarak ise yüz ölçümü ile İstanbul’un en büyük ilk sıralardaki İlçesidir. 

Başakşehir İlçesinde ulaşım diğer bir çoğu ilçeden biraz daha rahat görüyoruz

İletişim ve ulaşım onun için bazen sorun teşkil etse de gene de biraz daha rahat sayılır. Buraya bir çok yoldan ulaşım vardır. Tramvay zaten vardı. Minibüs, otobüs ulaşımı da vardır. Özel araç ile ise yapılan yeni yoldan gidilir. Bizim ekiplerimiz ile bir çok yoldan bölgeye ulaşım kolay bir şekilde halledilmektedir. İlçedeki ekipleri ilçenin diğer ilçeler ile olan teslimat işlerini yerine getirecektir. Ayrıca kargo şirketlerine göre çok daha hızlı bir şekilde bunu tamamlar.  Bu yüzden ilçe sakinler.

Özellikle İkitelli Organize Sanayi Bölgesi içinde geniş çaplı çalışma sunuyoruz

Bölge içinde bulunan sanayi sitesi ilçe için ekmek kapısı durumundadır. İkitelli hızlı kurye servisini kendileri için çok benimsemiş ve bizlere gerçekten gereken önemi göstermiştir. Kim ile konuştuğunuzda onlara vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu söylerler. Bizim çalıştığımız piyasa içinde bu hizmetlerimiz bir çok yönden aslına bakılırsa her ilçe ve her il için büyük oranda önemli olmaktadır. Bu ilçe yaklaşık olarak denizden 50 metre yüksekte kalmaktadır. 

İkitelli Motorlu Kurye İlçede ne zaman hizmete başladı ve hangi görevleri var

Daha yeni ilçelerden biridir. Burası da bir kaç mahalle sağdan soldan alarak ilçe olmuştur. Bahçeşehir ve Hadımköy bir kısmının birleşmesi ile oluşmuştur. Tabi bir kaç ilçeden daha mahalle katılmıştır. 2007 yılında ilçe statüsüne alınan işte bu yeni ilçesi Gaziosmanpaşa ilçesinden İkitelli ve Halkalı bölgelerinden toplam 16 mahallenin birleşmesi büyük bir ilçe olmuştur. Burası genel yapı olarak daha fazla büyüme içine girmiş gelişmeye açık bir ilçedir. Burası bizim için için önemli bir yere sahiptir.

İstanbul’da Gözde İlçelerden Bir Tanesi Başakşehir İçinde Organize Sanayi Bölgesi

Burada İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde çalışmaya başlayalı çok oldu. Anlatmaya başladığımız bu bölge bundan tahminen otuz, kırk sene evvel kalıntıları bile bulunmayan boş bir alandan ibaretti. İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir. Yeni derken 2007-2008 gibi. İşte  bu yıllarında ilçe olmuştur. Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, atık burası adı ile müstesna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola, arkasına ve önüne yeni ve uzun sitelerin etapları yapılmaya devam etti. 

Bizler o yıllardan sonra burayı terk edilmişliğe bıraksak ta buranın önemi gerçekten büyüktür

Ayrıca bölge ulaşım için kullanılabilecek İETT otobüsleri vardır. Birde  minibüsler de tabii ki vardır. Metro da buraya geldi. Ancak bunlar trafikte çok zaman kaybettikleri için en iyisi metro hatlarını kullanmaktır. Bölgede ulaşımın bu kadar kolay olması insanları tabii ki bizi kullanmaya yönlendirmektedir. İnternetten alış veriş yapanlar için bölgede bu çok iyi bir seçenek olarak duruyor. 

İkitelli Motorlu Kurye her gün daha da gelişen ve büyüyen bir kurye firmasıyız

Başladığımız günden itibaren yüksek potansiyeli yakaladık. Özellikle burada açılan Fatih Sultan hastanesi ile beraber gelişen bölgenin tüm yapı taşlarını biliyoruz. Ona göre davranıp sizlere olan hizmetlerimizi ona göre yerine getiriyoruz. Özel olarak sunduğumuz kişisel hizmet projesinde sizler için özel süprizler hazırladık. İkitelli bölgesi hizmeti veriyoruz. Daha sonra ve son olarak ise ucak kargo ve büyük paketler için arabalı taşıma hizmetleri sağlanmaktadır. İkitelli Organize Motorlu Kurye burada olmaktan sevinç duyar.

İkitelli Organize Motorlu Kurye size her geçen gün daha iyi hizmet veriyor

İkitelli Organize Motorlu Kurye Hala inşaatlar devam etmektedir. Burası yeni ilçe diyoruz fakat, Osmanlı zamanında faal olarak kullanılmış bir bölgedir aslında. Osmanlı, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgeyi kullanmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE