Başıbüyük Moto Kurye

Başıbüyük Moto Kurye

Başıbüyük moto kurye ile Maltepe ilçesinde başladığımız yolculuğumuz halen sürüyor. Özellikle burada bulunan Altayçeşme ve Aydınevler kurye ile bu mahallelerinde daha kaliteli servis verilir.

Başıbüyük acil kurye gönderilerin yapıldığı yerlere ve gönderinin niteliklerine bağlı olarak işler değişir. Bazen motosikletli bu gönderileri ulaştırma sürelerinde değişiklikler meydana gelebiliyor.

 

Başıbüyük moto kurye

Başıbüyük acil kurye bu sürelerin çok daha altında sürelerle hizmet almak isteyen müşterilerimiz sevinsin. Bunun için bizler hızlı kurye hizmetlerimizi sunuyoruz.

Aydınevler motorlu kurye hizmeti sistem olarak çalışıyor. Ne gönderilerin ne de motosikletli personelimizin trafik içerisinde tehlikeye atmıyoruz. Fakat en iyi bir konuma gelmesi sağlanmaktadır.

 

Maltepe motorlu kurye

Maltepe motorlu kurye bir çok alanda verdiğimiz hizmet ile rüştümüzü ispatlamış bulunmaktayız. Maltepe acil kurye başaracak. Çünkü bu ilçeyi bizden daha iyi bilen bir şirket daha yoktur. Bu yüzden bizim ile çalışmanız sizin karınıza olacaktır.

Altayçeşme motorlu kurye olarak daha yukarılara doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Özellikle Gülsuyu kurye ve Gülensu kurye servisi olarak kırsal kesimlere doğru daha yukarılara servis veriyoruz.

Başıbüyük moto kurye

Başıbüyük kurye olarak özellikle Maltepe üniversite kurye sistemi olarak buraya acil şekilde çalışıyoruz. Daha aşağıda kalan Kayışdağı kurye ile Yeditepe üniversitesi kurye hizmeti sunuyoruz. Tüm hizmet ve çalışmaalr yalnız sizlerin iyiliği ve sağlığı içindir.

Süreyyapaşa hastahanesi tarafına da gene kurye servisi veriyoruz. Özellikle Maltepe cezaevi tarafına da motorlu kurye servisi veriyoruz. Yedpa kurye ile de Ferhatpaşa ve Yeni Çamlıca mahallelerine acil işlerde rahatlıkla gidip paket alış verişi yapıyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO-KURYE-0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: