Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye - 0555 278 2330

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren bir kurye sistemidir. Motorlu Kurye sağlam çalışıyor. Bayrampaşa ilçemiz genel olarak iş imkanı açısından gelişmiştir. İlçemiz İstanbul’un Eyüp, Bayrampaşa, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa  ilçelerine komşu bulunur. Bir çok ilçe ile komşu olan bir konumdadır.

Bayrampaşa kurye zamanları

Bayrampaşa kuryesi burası Avrupa yakasında bulunan güzel ve sağlam bir ilçesidir. Bayrampaşa ilçesi hakkında bilmediklerimiz ve ilçemizin tarihi ile bilgiler nelerdir?  Tarih olarak ise Cumhuriyetin ilk yıllarında gelen insanların bir kısmı bu bölgeye yerleştirilmiştir. Burada geçim kaynağı olarak ilk başta tarım ve daha sonra da  hayvancılık ile ilgilenmiştir.

Kocatepe kurye servislerimiz

Acil Kocatepe kurye ilçenin su anda ise kırsal yani köy mahallesi olarak bir mahalle bulunmamaktadır. Bayrampaşa ilçemiz 1990 yılına kadar ilçe değildi daha sonra ilçe olmuştur. Bayrampaşa ilçesinin tarihi ve belediye olması sonradan olmuştur. Her bölge de olduğu gibi biz firma olarak bu ilçemizde de son derece hızlı çalışıyoruz.

Bayrampaşa Altıntepsi kurye

Altıntepsi Moto kurye Bayrampaşa, İstanbul’un Eyüp, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa gibi ilçelere komşu olan ve Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip ilçesi olan bu ilçe 2015 sayımlarına göre 272 binlik bir nüfusa sahiptir. Tabi ki bu 2019 yılının son aylarına kadar geçerlidir.

Terazidere moto kurye sistemi

Acil Kartaltepe kurye İstanbul içinde bulunan büyük İstanbul otogarı ve büyük hal bu ilçe yakınındadır. Ayrıca PTT Avrupa yakası binası gibi yerlerin bu ilçede olduğundan buranın önemini arttırmaktadır. Bir çok özel sektör kuruluşu ve irili ufaklı firmalar her geçen gün Bayrampaşa’da hizmet vermektedir. Yıldırım kurye ile çok çabuk oluyoruz.

Bayrampaşa kurye fiyatlarımız

Sağmalcılar kurye en son durum dikkate alındığında Bayrampaşa ilçesindeki bizim sektöre bağlı taşıma işleri ne kadar gelişmiş ve yoğun tempo olacağını tahmin edebilirsiniz. İlçenin daha önceki cumhuriyet dönemindeki tarihine doğru eskiye gidersek daha güzel bilgiler vardır. İlçenin su anda ise kırsal kesimi bulunmamaktadır.

Bayrampaşa kurye

Numunebağ kurye burası bölge olarak cumhuriyetin ilk yıllarında nüfus mübadelesi ile gelen Türklerin bir kısmı bu bölgeye yerleştirilmiş ve geçim kaynağı olarak tarım ve hayvancılık ile ilgilenilmiştir.  Geçim kaynağı genel olarak hizmet sektörü ve özel sektördür. İlçe 1990 yılına kadar Eyüp ilçesinin bir kolu olurken bu tarihten sonra ilçe seviyesine yükseltilmiştir.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE