Bayrampaşa İlçesi Sanayi Ve İş Alanında Gelişmiş Özel Bir Merkezdir

Özü Ve Sözü Bir Çalışma Sunuyoruz, Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye, Bayrampaşa İlçesinde Hizmet Veren Bir Kurye Firmasıdır.

Bayrampaşa Kurye sağlam çalışıyor. Bayrampaşa ilçemiz genel olarak iş imkanı açısından gelişmiştir. İlçemiz İstanbul’un Eyüp, Bayrampaşa, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa  ilçelerine komşu bulunur. Bir çok ilçe ile komşu olan ve Avrupa yakasında bulunan güzel ve sağlam bir ilçesidir. İstanbul’un en yüksek nüfus olarak yoğunluk olarak üst sıralarda olan yerdir. Bir çok mahalleye sahip ilçe olan bu ilçedir. 

Tarih olarak ise Cumhuriyetin ilk yıllarında gelen insanların bir kısmı bu bölgeye yerleştirilmiştir. Burada geçim kaynağı olarak ilk başta tarım ve daha sonra da  hayvancılık ile ilgilenmiştir. İlçenin su anda ise kırsal yani köy mahallesi olarak bir mahalle bulunmamaktadır. Şuan yani 2020 yılına gireceğimiz şu zamanlarda geçim kaynağı genel olarak hizmet ve sanayi sektörü ve özel sektördür. Burası 1990 yılına kadar ilçe değildi. 

İstanbul İçinde Bulunan Büyük İstanbul Otogarı Ve Büyük Hal Bu İlçe İçindedir

Ayrıca PTT Avrupa Yakası Binası gibi yerlerin bu ilçede olduğundan buranın önemini arttırmaktadır. Bir çok özel sektör kuruluşu ve irili ufaklı firmalar her geçen gün Bayrampaşa’da hizmet vermektedir.En son durum dikkate alındığında Bayrampaşa ilçesindeki bizim sektöre bağlı taşıma işleri ne kadar gelişmiş ve yoğun tempo olacağını tahmin edebilirsiniz. 

Yani genelde Bayrampaşa hizmetimiz aracılığı ile işler teslim olmaktadır.. İnsanlar bu hizmeti almaktan biz den çok memnun olduklarını dile getiriyorlar. Bu bağlamda biz firma olarak İstanbul şirketi müşterilerimizin emrinde bulunuyoruz. Karşılıklı anlayış ile birlikte. Bütün bizimle çalışan firmaların bu verdiğimiz hizmetimizden memnun kalması adına elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. 

Bayrampaşa ilçesi, Kurye olarak ve İstanbul Avrupa Yakası için çok önemlidir.

Burası sanki bir ulaşım üssü merkezidir. İlçe tam olarak merkez orta nokta sayılabilecek bir yerde bulunur. Bunun için buraya ulaşmak çok kolay bir hal almaktadır. İstanbul’un her tarafından otobüs bulunur. Birde minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra metrobüs ile gelirseniz de bu hat ilçenin tam ortasından geçer. Bunun için ulaşım konusunda kullanmak da avantajlı olacaktır.

Ayrıca isteyen olursa bölgeye bazı yere kadar Kabataş Bağcılar arası tramvay hattını kullanabilir. Bunun dışında sahil kısmına ulaşmak isteyenler için kestirme yoldan avantajlı olabilmektedir. Bunun yanı sıra Bayrampaşa ilçe için firmamız daha bir çok önemli hizmetler sunmaktadır. Ataşehir Kurye ile ilgili bilgi almak isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE