Akatlar Motorlu Kurye

Akatlar Motorlu Kurye

Akatlar Motorlu Kurye İle Bu Güzel Semtinde Bizimle Çalışmanın Büyük Avantajlarını Yaşayın

Akatlar’da en hızlı olmak ve adımızı Akatlar motorlu hızlı kurye İşletme olarak duyurmak için en tecrübeli ve en bilgili ekipler ile çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerinden, içerideki personelimize kadar tamamen bağlı ve iş akışı doğrultusunda hareket eden ekibimiz belirli bir program dahilinde çalışmaktadır. Bu sayede aklınızda yolladığınız tüm işlerin  teslim edilip, edilmediğine dair bir soru işareti kalmayacaktır. Bizden motorize  hizmetini hemen almak için iletişime geçiniz. 

Akatlar bölgesi olarak bu semtimiz de gene bu bölge içinde olan küçük ama etkili bir yer

Bize ulaşabileceğiniz bilgilerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve Akatlar semtinin en kaliteli, en hızlı, en titiz ve en programlı sistemi ile bizden daha seri olarak hizmet alabilirsiniz. Hızlı ve paketinizin aynı gün içinde teslim edilmesini sağlamak için hemen bizler ile kolayca iletişim geçebilirsiniz. En kaliteli ve en tecrübeli olan ekip ile çalışmak bizim işimiz. Evet Beşiktaş spor kulübünün kullandığı basket sahasının olduğu semt burası. Gene bu bölgede Akatlar içinde bulunmaktadır.

Burada bir çok büyük firma çalışmalarını sürdürmektedir

Evet söylediğimiz gibi geröekten küçük bir alana sahip olmasına rağmen etkili bir bölge. Ayrıca gene Beşiktaş kulübünün kullandığı futbol sahası Çilekli tesisleri diye bilinen alan da gene bu bölge içinde bulunmaktadır. Aslında burası sakin bir bölge olmasına rağmen maç günleri biraz şenlenir. Ayrıca burada Akatlar gazeteciler sitesi de bulunur. Burası tam sekiz kısımdan oluşan bir site ama öyle bildiğiniz site değil tabi. Böyle oluşan bu site nedendir ki dörtten başlamaktadır.

Onun için Akatlar Motorlu Kurye işine daha kaliteli bir şekil kazandırarak hala sürdürmekteyiz

Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Belkide önceden maya sitesinin olduğu bölgede ilk üç kısım buraya maya sitesi yapılınca ortadan kalmış olabilir. Ama bu sadece bir tahminden ibaret olup tam doğru bilgi değildir. Tem otobana aşağıdan artık bağlantı verdiler. Çilekli tesislerini geçtikten sonra hemen sağ tarafta benzinciyi geçtikten sonra sağ taraftan köprü yoluna bağlantı yapılmıştır. Bundan dolayı biraz daha özellikle akşamları trafik olmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE