En Gözde Semtlerden Bir Tanesi Etiler Semtinde Çok Güzel Hareketler

Kaliteli Ve Sağlam Hizmet Veriyoruz, Etiler Kurye

Etiler Kurye İçin Yeni Motosikletli Çalışan Sağlam Arkadaşları Aldık

Gelişime ve yeniliğe açık olan Etiler kurye bu tarafında şirketimiz sizlere daha iyi hizmet versin diye yeni motorlu arkadaşları almış bulunuyoruz. Hepsi eğitimli ve bu arkadaşlar alanında deneyimli olan personellerden oluştuğu için taşımacılık anlayışına bir kalite daha ekledik.

Acil ihtiyaçlarınız için en kısa sürede hizmet veren ekibimiz size daha kolay ulaşsın diye hem ekiplerimize hem de araçlarımıza yenilerini ekliyoruz. Son model motorlar ile vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimizden faydalanmak ise çok kolay. En kaliteli ve en tecrübeli olan ekip ile çalışmak bizim işimiz.

Etiler Semti İçin En Kaliteli Kurye Çalışmalarını Ancak Biz Veriyoruz

Yeni arkadaşlar ile hız kesmeden devam ettiğimiz güzel ve seri hizmetimizde çalışanlarımızdır. Bu elemanlarımız kendi alanında gerekli eğitimi almış olan kişilerde oluşur. Bu sayede yolladığınız işlerin ulaştırılmaması veya yolda hasara uğraması mümkün değildir.

Titiz güvenlik önlemlerini ve doğru yol tariflerini bilen ekibimiz bu konuda en kaliteli Etiler motorize ekipler ile hizmetini sizlere sunar. İş talebiniz için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır. Ekiplerimiz bulunduğunuz adrese en kısa sürede gelecektir.

Etiler Semtinde Bizimle Çalışmanın Büyük Avantajlarını Yaşayın

Etilerde en hızlı olmak ve adımızı Etiler hızlı İşletme olarak duyurmak için en tecrübeli ve en bilgili ekipler ile çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerinden, içerideki personelimize kadar tamamen bağlı ve iş akışı doğrultusunda hareket eden ekibimiz belirli bir program dahilinde çalışmaktadır.

Bizden motorize  hizmetini hemen almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve Etiler’in en kaliteli, en hızlı, en titiz ve en programlı sistemi ile bizden daha seri olarak hizmet alabilirsiniz. Hızlı ve paketinizin aynı gün içinde teslim edilmesini sağlamak için hemen bizler ile iletişim geçebilirsiniz.

Etiler Kurye Kimselere Zarar Vermeden Çalışmaya Devam Ediyor.

En çabuk şekilde sizden Kargonuzu alacak ve alıcı adresine teslim edilecektir. Eğer evrak acil ve hemen teslim edilmesi gerekiyorsa hemen teslim ediyoruz. Size özel hizmetimizi de gayet ekonomik fiyatla da sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında acil kurye olarak alıcısına iletilmesini gereken işleriniz derhal gider.

Daha da kısa sürede bir şey yollarsanız vip olarak tecrübeli ekiplerimiz ile teslim edilir. Karşı tarafta bulunan alıcısına teslim edildiği an size bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu sayede aklınızda yolladığınız tüm işlerin  teslim edilip, edilmediğine dair bir soru işareti kalmayacaktır.

Akatlar Kurye olarak bu semtimiz de gene bu bölge içinde olan küçük ama etkili bir bölge.

Evet Beşiktaş spor kulübünün kullandığı basket sahasının olduğu semt burası. Gene bu bölgede Akatlar içinde bulunmaktadır. Ayrıca gene Beşiktaş kulübünün kullandığı futbol sahası Çilekli tesisleri diye bilinen alan da gene bu bölge içinde bulunmaktadır.

Aslında burası sakin bir bölge olmasına rağmen maç günleri biraz şenlenir. Ayrıca burada Akatlar gazeteciler sitesi de bulunur. Burası tam sekiz kısımdan oluşan bir site ama öyle bildiğiniz site değil tabi. Böyle oluşan bu site nedendir ki dörtten başlamaktadır.

Onun için kurye işine daha kaliteli bir şekil kazandırarak hala sürdürmekteyiz.

Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Belkide önceden maya sitesinin olduğu bölgede ilk üç kısım buraya maya sitesi yapılınca ortadan kalmış olabilir. Ama bu sadece bir tahminden ibaret olup tam doğru bilgi değildir. Çilekli tesisleri benzinciyi geçtikten sonra sağ taraftan köprü yoluna bağlantı yapılmıştır.

Çok şükür Ulus tarafında da kurye hizmeti veriyor. Etiler ile yan yana Ulus. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu tarafta olan firma sahipleri genel olarak bizim işi yapan insanları hor görmede Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır.

Etiler Kurye Hizmeti Buralarda Artık Açılmış Ve 7/24 Devam Etmektedir.

Bizde yavaş yavaş alışmaya başladık buna. Biz bir Sarıyer be Beşiktaş içinde Levent bölgesi çocukları olarak büyüdük buralarda. Buradaki işverenlerin, patronların ve tüm sakinlerine iyi insan olarak biliyoruz. Onlara hizmet vermek en başta bizim vazifemiz görevimiz bildik. 

İnanıyoruz ki her zaman başarı Allah tandır. Fakat kulların azmi ve gayret etmesi bizdendir. Bu bölgede verdiğimiz hizmetler uzun vadeli ve kısa vadeli olarak şekillenmeye başladı. En fazla görev verdiğimiz ve değer verdiğimiz semtlerden başlayarak sizlere bunları anlatmak ve tanıtmak gayesi içindeyiz. 

İnsanlar hayatlarını sürdürmek için çalışır,  hayat boyu çalışmak için yaşanmaz.

Biz ne olursa olsun burayı en önce seven bir insanız. İlk baştan buralar ile başlayalım. İşte o zaman benim başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü. Hala aklıma geliyor ve üzülüyorum. Kim bilir onlara Allah ne yaptı bilmiyorum ama hafızamın derin bir yerinde kalmıştı bu olay.

Sarıyer ile Beşiktaş ilçesinde çalışan bir firmayız. Bölgede bazı firmalar bir çok müşteriyi kandırmaktadır. Böylece onlardan daha fazla ücret alıp işleri geç vermekteler. Kazanç olarak olarak yüksek olan bir bölgede böyle şeylerin yaşanması bizi ve diğer insanları üzmektedir. İstinye Kurye ile bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

One Comment
    Avatar

    Moto Kurye

    Etiler Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE