Beşyol Moto Kurye

Beşyol Moto Kurye

Beşyol moto kurye servisi ile özellikle sanayi kesiminde ve yeni açılan yere gideriz. Florya İstanbul’un herhangi bir semtine yapılacak işlerdir. Teslimatı yapılacak paketi teslim aldığı anda başka hiçbir yere uğramadan gider.

Beşyol kurye bu durum ise sizlere verdiğimiz önemin bir göstergesi olmaktadır. Öyleyse ulaştırılmasını beklediğiniz evrakların hız çerçevesinde belirtilen adreslere teslimini sağlıyoruz.

 

Beşyol moto kurye

Beşyol express kurye hizmetlerimizden sizler de yararlanmayı düşünürseniz bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayın. Bekliyoruz sizi de aramızda. Acil motorlu kurye ile taşıma  hizmetimiz kapsamında verilir.

Florya kurye olarak bir çok olay ile mücadele ediyoruz. Fakat yeni çıkan ve tüm Dünyayı etkisi altına alan bu virüs yüzünden hayatımız karardı. Sadece Türkiye değil tüm Dünyada hayat durdu. Ölenlerin sayısı yüksek oldu.

 

Sefaköy motorlu kurye

Sefaköy motorlu kurye diyor ki İnsanlığın bu zamanda yaşadığı bu olay ne zaman dinexek diye bekleniyor. Fakat bu yazımızı daha ileride okuyan insanlar için diyoruz ki bu çok zor bir zamandır.

Sefaköy Beşyol kurye olarak bu corona virisinden ölenlerin sayısı Türkiye içinde şu andaki son yazdığımız zamana göre 250 civarı olarak açıklanmıştır. Fakat durum çok ciddi gözüküyor.

 

Beşyol moto kurye

Halkalı kurye işinde her zaman güçlü bir servis sunuyor. Bu ciddi hayat şartlarında insanların dışarı çıkamadığı bu zamanlarda kurye olarak dışarıda bizler çalışıyoruz. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Beşyol moto kurye hizmeti ile Küçükçekmece ilçesinde insanlara elimizden gelen yardımı ve siparişleri teslim ediyoruz. Özellikle corona yüzünden yaşlıların dışarı çıkamadığından yardımcı oluyoruz.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: