Çubuklu Motorlu Kurye

Çubuklu Motorlu Kurye

Çubuklu Motorlu Kurye bütün altyapısını Beykoz ilçesi ve İstanbul sağlamaktadır

Çubuklu Motorlu Kurye olarak Beykoz ilçemiz nasıl olursa olsun gerçekten de nüfus olarak neredeyse bir il kadar büyük bir nüfusa yaklaşmış bulunmaktadır. Hele ki Paşabahçe, Ortaçeşme bölgesi de neredeyse bir ilçe büyüklüğünde bir alana sahip bir merkez sahası oluşturmaktadır. Son yıllardaki atılımlarıyla burası çok gelişmiş ve büyümüştür. Hem sanayi olarak hemde oturan kişi olarak hem mental olarak çok büyümüştür. Burasının ilerde daha güzel bir ilçe olursa hiç kimse şaşırmasın derim.

Çubuklu Motorlu Kurye büyüdü, fakat bahsettiğimiz küçük bir yerdir

Çubuklu semti Beykoz ilçesi içinde sahil kısmında kalan bir semtlerden biridir. Sahil tarafında Kanlıca bölgesinden sonra gelen yerin adıdır. Bundan sonra biraz bir boşuk burunbahçe ve Paşabahçe gelmektedir. Burada bulunan en önemli ve biline yer ise yeni yapılan Çubuklu İstinye feribot hattıdır. Daha sonra ise Hayal Kahvesi gelmektedir. Beykoz ilçemiz içerisinde çalıştığımız sistem gerçekten de müşterilerimizin memnun kaldığı sistemlerden bir tanesidir. 

Üzgünüz ki çalıştığımızın çoğu benzine gidiyor

Birde dediğimiz gibi benzin fiyatlandı. Dünya’da en geri ülkesimiyiz ki benzin en fazla olan ülke olalım. Verdiğiniz doğru adres ve konum bilgileri bizleri uğraştırmadan teslimat yapmamızı sağlayacaktır. İşte ya da kayıt siparişinizin bulunduğu noktaya ulaşarak bu gönderiyi en hızlı şekilde size ulaştırmak için ister gündüz ister gece hizmet vermektedir. Teslimat ulaşımları ilçe genelindeki hastaneler, ev, eczaneler ve ecza depoları gibi her noktadan her noktaya gerçekleştirilebilir.

İnsanlar hayatlarını sürdürmek için çalışır 

Biz ne olursa olsun burayı en önce seven bir insanız. İlk baştan buralar ile başlayalım. İşte o zaman benim başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü. Hala aklıma geliyor ve üzülüyorum. Kim bilir onlara Allah ne yaptı bilmiyorum ama hafızamın derin bir yerinde kalmıştı bu olay.İnanıyoruz ki her zaman başarı Allah tandır. Fakat kulların azmi ve gayret etmesi bizdendir. Bu bölgede verdiğimiz hizmetler uzun vadeli ve kısa vadeli olarak şekillenmeye başladı.

Çubuklu Motorlu Kurye hayat boyu çalışır

Çubuklu Motorlu Kurye en fazla görev verdiğimiz ve değer verdiğimiz semtlerden başlayarak sizlere bunları anlatmak ve tanıtmak gayesi içindeyiz. Sizler için bu yerlerde her açıdan didinip duruyoruz. En çabuk şekilde sizden kargonuzu alacak ve alıcı adresine teslim edilecektir. Eğer evrak acil ve hemen teslim edilmesi gerekiyorsa hemen teslim ediyoruz. Size özel hizmetimizi de gayet ekonomik fiyatla da sunuyoruz. Çubuklu Kurye en acil işlerinizi bile geciktirmeden tam vaktinde yetiştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE