Kavacık Motorlu Kurye

Kavacık Kurye

Kavacık Motorlu Kurye En gözde yerler sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Kavacık Motorlu Kurye ile buranın adı nereden geldi bilmiyoruz. Ama hep ile birlikte başlattığımız yolculuk ve çalışmalarımız artık meyvelerini vermeye başlamıştır. Uzun zamandır deniyoruz. Yıllar önce ektiğimiz tohumlar artık büyümeye, olgunlaşıp  gelişmeye yüz tutmaya başlamıştır. Bu günlerde sektör olarak işlerinin yüzde kırkına sahip bulunmaktayız. Artık her geçen gün dahada ileriye giderek her geçen zaman diliminde sizlere daha iyi hizmet vererek kendimizi geliştirmeye her an devam edeceğiz.

Kavacık Acil Kurye bu yerde ve çevresinde biz de varız diyor

İstanbul Şehrinin en gözde ve pahallı semtlerinden oldu. İkinci plazalar olarak en fazla yer alan yerin başında gelmektedir. Hatta birincisi bile olabilir. Levent, Maslak bölgesi ve Koz yatağı bölgesi ile en fazla palaza olan bölgelerdir. Buralar da  bu bakımdan ilk sıralardadır. Bu yüzden burada birçok büyük firmaların binaları bulunmaktadır. işte buralar iş hacmi bakımından büyük önem taşımaktadır. Mahallenin sakinleri ve oturanlar için işsizlik sorunu fazla değildir.

İstanbul şehrimizin Anadolu yakasında bulunan  tam merkez denilen bir yerde bulunmaktadır.

Kavacık Semti bölge olarak Beykoz İlçesine bağlıdır. İlçesinin en gelişmiş bölgelerinden bir tanesidir. İkinci Köprü çıkışı Anadolu yakası tarafında yolun sol tarafında kendine yer etmiştir.. Acarlar Mahallesi, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çavuş başı, Otağ tepe, İkinci Boğaz Köprüsü ve Tem otoban yolu ile çevrilidir. Kendi içindede bölgelere ayrılmaktadır. Otağ tepe istikametine giden yol üzerinde Opet benzin istasyonundan bulunur

Kavacık Motorlu Kurye Kaliteye çok önem veren bir firmadır. Zorlanmadan her gün devam ediyoruz.

İstanbul’un en fazla trafik olan bölgesi Beykoz, Ümraniye, Çekme köy üçgeninde tam ortada bulunan bölgesidir. Bölgenin çevresinde yoğun olarak plazalar görmektesiniz. özellikle Maslak semtinden başlayarak Zincirli kuyu ve Şişli bölgesine kadar giden Büyük dere Caddesi üzerinde Levent semtinde bulunan kısmında yüksek miktarda plaza ve yüksek binalar görmeniz mümkündür. İşte bu bölgede özel hizmetlerimiz her zaman devam edecektir.

Kavacık Motorlu Kurye Çalışmaktan, insanlara hizmet vermekten asla bıkmaz

Açıkça bizler buraya geçerken otobüsler Levent Yapı kredi binaları önünden otobüs veya minibüse bilip karşıya geçebilirsiniz. İşte işler böyle devam ediyor. Fakat yani bu semtleri içinde de hizmet vermekteyiz. Bura geniş ve büyük alana sahip yerin adıdır. Bizler özellikle burada bulunan firmalara ve insanlara daha çok değer göstererek onların insanlık duygularıyla oynamıyoruz. Şehrimizin en gözde yerlerinden biri de Kavacıkta yoğun olarak çalışıyoruz. Kavacık Motorlu Kurye olgun çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE