Paşabahçe Motorlu Kurye

Paşabahçe Motorlu Kurye

Paşabahçe Motorlu Kurye tam buradan tüm İstanbul’a açılıyor

Paşabahçe motorlu kurye hakkında aslında yazacak o kadar sorun var ki. Buradan tüm köye ve mahallelere kadar gidiyoruz. Paşabahçe Kurye ile ilgili hangisinden başlayacağız bilmiyoruz. Fakat en önemli sorun insanlarımız ne olursa olsun ne kadar okumuş olurlarsa olsunlar hep aynı kafadalar. Yani isterse profesör olsunlar hayatlarında, yaşayışlarında ve özellikle trafik içinde çok bencil, çok bağnaz, çok terbiyesiz ve bilinç olmamasıdır. Bu bölgede hem kırsal hemde merkezde yaşayan insanlar var.

Paşabahçe Kurye olarak üzülüyoruz trafikte işimiz biraz zordur

Burada yaşayanlardan çok birazı hariç trafik ile ilgili kuralları bildiklerini sanmıyoruz. Fakat gene de onların tehlikeleri içinde çalışıp duruyoruz.  Bilenlerin de işlerine gelmediklerini biliyoruz. Hayatlarında ince kibar, narin takılan bu insanlar araç içine bindikleri zaman terbiyesiz, ukala, adi şerefsiz bir insana dönüşüyorlar. Bizce zaten öyleler de işte böyle oldukları burada ortaya çıkıyor. Demek ki normal hayatlarında yalancı yaşıyorlar.  Çünkü yüzde yüz haksız olduğu halde hala konuşan insanlar çok bu ülkede.

Paşabahçe semtinden başlayıpfirmamız her tarafa gidebiliyor

Haksız hata, yanlış, hepsini yaptıkları halde birde haklı imiş gibi insanlara bağırıp çağırıyorlar. Özellikle Riva yolu bölgesinde yol üzerinde insanlar bizlere çok kaba davranıyorlar. Çok hızlı gidiyorlar. Hatta trafik kurallarını yapan, ibadetlerini yapan insanlar bile hayatlarında harama helale, kul hakkı riayet eden kişiler bile sürücü iken maalesef yollarda trafikte ne hak dinliyor ne de adalet dinliyor. Biz derinden yaralı olduğumuz için böyle yazmak zorunda kalıyoruz. Bizlerde insanız bizlerinde ailesi var bizlede insanız.

Paşabahçe Motorlu Kurye ne olursa olsun burada çalışacaktır

Büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde çalışanlar işe gidip gelirken trafikte saatlerini harcamaktadırlar. Bunun yanında acil teslim edilmesi gereken bir evrak ya da paket olduğunda çalışanlar trafikte daha çok zaman harcamaktadırlar. İstanbul’da trafiğin yoğun olarak yaşandığı semtlerden biri olan Paşabahçe bu sorunu çözmek için size Paşabahçe acil kurye hizmetini sunuyoruz. Paşabahçe Beykoz ilçesi içinde bulunan bir sakin semtimiz. Birazı ormanlık alanlardan oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE