Cihangir Motorlu Kurye

Cihangir Motorlu Kurye

Beyoğlu Cihangir Motorlu Kurye firması sade ve düzgün bir şekilde güvenli hizmet sağlayan bir kuruluştur

Fiyat olarak normal fiyatın dört katı hizmet bedeli vardır. Ataşehir ve çevresin de bulunan tüm elemanlarımız bu tür işlerin altından kalkabilecek büyüklükte ve çalışma azminde olan bir güce ve hizmete sahiptir. Böyle müthiş bir kavrayış kabiliyeti ile bu yolda başarıları yakalamaya devam ediyoruz. Hem kalite hem de fiyatlarımız karşılaştırıldığında diğer Cihangir Motorlu Kurye firmalarına göre en avantajlı firma konumundayız. Semtin bu kadar çok karışık ve ulaşıma kapalı olması bizim için zor  değildir.

Cihangir ilçesi ulaşım konusunda kolay olsa da iş potansiyeli olarak biraz az derecededir

Burada oturanların sanayi olarak iş imkanları yoktur. Fakat burada özellikle Taksim çevresinde bir çok dikkan ve firma vardır. Çünkü bu şirketler de yani bizler motorlu da olsak ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Ancak bünyemizdeki acil servisleri her zorlukta olduğu gibi bu zorluğunda aşmaktadır. Bunun da üstesinden gelmeyi başararak taşıdığımız işleri zamanında taşırlar. Beyoğlu içerisinde en fazla tanınan ve hızlılığı ile nam salan bu firmalarından biri olarak bu ihtiyacı karşılamak için tüm ayrıntıları düşünmüş bulunuyoruz. 

Bu bölgede verdiğimiz bu servis içindeki teslimatlar ve işler acil olarak teslim olur

Çünkü acil teslimat demek 45 dakika içinde teslim etmek anlamına geliyor. Burada genel olarak evlerine malzeme veya iş getirmek isteyen burada oturan müşterilerimiz bizleri çağırmaktadır. Bu yüzden mahalle aralarında hizmetimiz devam ediyor. Tabi ki bu fiyat özeldir. Fiyatlarımız iki katı olmaktadır. Bu servisin açılım ise  ilçemizden Türkiye içindeki her hangi bir ilimize uçakla acil ve özel kargo gönderimi yapılmaktadır. Acil şehirler arası kurye ve kargo gönderileri için lütfen bizi mutlaka arayınız.

Cihangir Motorlu Kurye ile bu hizmet dakikalık hizmettir 

Cihangir Motorlu Kurye ile daha güler yüzlü ve ekonomik olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimiz 7/24 olarak tüm müşterilerimiz için devam edecektir. Önemli olaylar ve durumlar için çok acil durumlar için geçerlidir. Buna büyük motora sahip çok özel kurye yollanır. Sizin çok ama çok acil işleriniz için kullanacağınız bir özel hizmettir. Burada oturan arkadaşlar genel olarak sanat, sinema ve tiyatro çevresinden olan arkadaşlardır. Genel itibari ile daha çok gündüz uyuyan ama gece çalışan ve ayakta olan insanlar vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE