Beyoğlu Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Beyoğlu moto kurye hizmetleri

Beyoğlu moto kurye ile modern motorlu taşıma sistemi ve anlayışı nasıl olur? Tabi güzel olur. Beyoğlu motorlu kurye ilçemiz İstanbul içinde bulunan en eski ilçelerimizin başında gelmektedir. Tarihi İstanbul fethinden daha öncelerine dayanıyor. Beyoğlu kurye burası gerçekten önemli yerlerdendir.

Beyoğlu motorlu kurye olarak bu ilçemiz Fatih, Eyüp, Beşiktaş ilçeleri arasında kalan bir bölgededir. Beyoğlu acil kurye bir tarafında tarafında ise İstanbul boğazı ve diğer tarafında ise Haliç bulunmaktadır. En fazla mahalleye sahip ilçelerin başında gelir. Belkide ilk bunda sırada bulunuyor.

 

Beyoğlu motorlu kurye ne iş yapar

Beyoğlu acil kurye şirket olarak sahip olduğumuz elemanlarımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda motorlarımızın da düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Beyoğlu ilçesi içinde en çok mahalle işte burada bulunuyor.

Beyoğlu ilaç kurye ile de bu ilçeye her zaman servisimiz bulunuyor. Fakat bizim firmamızın ismi söylendiğinde bu kriterlere ek olarak güvenilir akla gelmektedir. Bölge içinden her tarafa gidebiliyoruz. Beyoğlu kurye yaşamak için çalışıyor. Çalışmak için yaşamıyor.

 

Beyoğlu moto kurye fiyatları

Beyoğlu hızlı kurye olarak çalışma şeklimiz. disiplinli, modern, eğitimli ve çok seçenekli bir motorlu ekip akla gelir. Bu ilçe içinden nereye olursa olsun paket yollayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için ne gerekirse yapacağız. İster acil isterse normal her türlü işinizde arayın.

Beyoğlu kurye içerisinde yer alan pek çok işletme ve kurumsal kurye hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçmekte ve iş talebinde bulunmaktadır. Sadece motorlu değil, yaya kurye ve uçak kargo kurye de var. Ayrıca isterseniz alo ilaç kurye servisi vardır.

 

  • Normal kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Çok acil kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu ile teslim süresi değişir

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE