Alemdağ Motorlu Kurye

Alemdağ Motorlu Kurye

ALEMDAĞ MOTORLU KURYE ÇALIŞTIĞI SÜRECE EN KALİTELİSİNİ VERMEYE DEVAM EDECEK

Alemdağ Motorlu Kurye bölgeyi çok iyi tanımaktadır. Alemdağ bölge olarak biraz karışık bir yapıya sahiptir. Son zamanlarda farklı yapılardan ve gene düzgün olmayan yapılaşma burayı da vurmuş ve sokakları ve çevre düzenlemesi sıfır olan bir ilçe. Yıllardır çarpık bir düzende ilerleyen bölge son yıllarda yüksek oranda genişlemiştir. Ne bir genişleme ne de bir değişiklik maalesef yoktur. Yada yeni bir yol o da gündemde bulunmuyor. Yıllar önce yapılan Şile yolu diye bilinen yol zaten daha gündüz vakitlerinde tamamen tıkanıyor.

ALEMDAĞ SINIRLARI İÇİNDE ÖZEL BİR ÇALIŞMALARI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELER

Sınırları, en yakın Ümraniye belediyesine komşudur. Daha ileride Alemdağ bölgesine sınırdır. Zaten hemen önünden Şile otobanı geçmektedir. Arka taraftan ise Beykoz sınırları başlamaktadır. Bölgeye ulaşmak isteyen insanlar için tek yol Şile otobanı diye bilinen yoldur. Burası son derece kalabalıktır. Diğer taraftan Beykoz Kavacık Çavuşbaşı tarafından bir yol daha gelmektedir. Fakat bu yol bozuk ve kötü olması nedenyle böyle olmaktadır. Ümraniye tarafından trafik başlayarak insanları artık bıtkınlık derecesine ulaştırıyor. 

COĞRAFİ YAPI OLARAK BÖLGENİN YAPISI NEDENİ İLE ÇOK FARKLILIK GÖSTERİYOR

Bölgenin mahalle ve semtlerine gelince yaklaşık 20 mahalleden uluşmaktadır. Bölge İstanbul içinde en fazla yüz ölçüme sahip yerlerden biridir. Yani alan olarak büyük alana sahiptir. Fakat toprak büyüklüğüne göre nüfus olarak o kadar yoğunluk olmayan bir yer. 2016 verilerine göre yaklaşık toplam nüfusu 250 bin civarında biliniyor. En bilinen mahalle ve semtlerinin başında Alemdağ gelmektedir. Daha sonra Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, gelmektedir. Alemdağ kurye sorunsuz çalışıyor.

ALEMDAĞ MOTORLU KURYE  OLARAK BÜYÜK BAŞARILI BİR HİZMETE İMZA ATTIK 

İşte anlattığımız bu yer bir çok değişik mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalle isimleri şunlardır. Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Mimarsinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançifliği ve Taşdelen semt ve mahallelerinden oluşmaktadır. Son yıllarda Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen bölgeleride bu ilçemize bağlanmıştır. Çok iyi ve seri olarak Çekmeköy İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Alemdağ moto kurye expres çalışmayı süğredürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE