Cendere Motorlu Kurye

Cendere Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Cendere Motorlu Kurye

Cendere motorlu kurye Sarıyer Maslak ve Kağıthane ilçesi içinden her yere hizmet veriyoruz. Ayazağa ile Maslak arasında kalan bir bölgede tam ortada kalmaktadır. Maslak üstünden Ayazağa yönüne doğru aşağıya inerken aşağıda yolun sol tarafında kalan bir mekandır.

Cendere acil kurye çabuk seri kuryedir. Ayazağa bölgesinde toplam üç üniversite olarak iki tane bulunmaktadır. Bunlardan biri Mef Üniversitesi diğeri de Beykent üniversitesidir. Birde Nişantaşı üniversitesi bulunmakta.

Cendere motorlu kurye

Cendere motorlu kurye Sarıyer ilçesi ile Kağıthane arasında olmak üzere Kemerburgaz ve Göktürk arasında kalan bölgede hizmet vermektedir. İstanbul Sarıyer ilçesi sınırlarına uzanır. Cendere acil motorlu kurye ile işleriniz zamanında verilir.

Cendere kurye olarak bu isim çok eskilerden gelen tanınan bir isimdir. Aşağıdan yukarı doğru çıkarken ise Maslak semtine gelmeden hemen sağ tarafınızda kalacak olan bina içinde yer alır. Ayazağa mahallesinde firmamızın çok uzun yıllarımız geçmiştir.

Cendere Kurye

Cendere Kurye – 0555 278 23 30

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa kurye ile aslında burada sadece Mef üniversitesi değil bir çok binanın olduğu bir yerdir. Biraz da alış veriş merkezini andıracak tarzda olan bir mekan olarak ta söyleyebiliriz. Mef üniveristesi kurye ve Unig kurye olarak da burada çalışıyoruz.

Ayazağa kurye geniş bir alana sahip olan bu bölge yakın zaman içinde yapılarak içindeki binalar ile beraber bu hale getirilmiştir. Wolkswagen arena diye bilinen bu saha aynı Uniq İstanbul içinde yer almaktadır. Cendere motorlu kurye sizlerle buluşuyor.

Cendere motorlu kurye

Cendere kurye, Mef üniversitesi kurye ve Uniq kurye bu binası içinde bulunan bir yerleşke bölgede bulunur. Burada bilinen en meşhur bina Uniq binası vardır. Bu bina ile hemen yan yana bulunmaktadır.

Ünig kurye ayrıca bu binanın içinde bir çok kafe tarzı ve restoran tarzı yerler de vardır. Ayrıca Çinili köşk denilen mekan gene buranın içindedir. Birde Maslak kültür merkezi ha keza bu alan içinde yer alan binalardan biridir.

Maslak motorlu kurye

Maslak kurye birde burada Darüşşafaka basketbol takımının maçlarını oynadığı basket sahası vardır. Yaklaşık 5000 bin kişilik olan bu salon küçük ve kibar bir salondur. Bazen bu salona maç seyretmek için gitmişliğim vardır.

Cendere moto kurye denince akla yaşanan zorluklar gelmektedir Cendere zorluk demektir. Cendere kurye her zorluğu aşacaktır. Şimdiler ise burası Kağıthane ilçesinden başlayarak Ayazağa bölgesi içinden devam eder.

Kağıthane Kurye-0555 278 23 30

Kağıthane Kurye – 0555 278 23 30

Cendere motorlu kurye

Cendere motorlu kurye ile Kemerburgaz istikametine doğru olan bölgenin adına denirdi. Buralar 2000 li yıllarda tamamen ormanlıklar ile kaplıydı. Fakat bu ana yol üzerinde bir çok kimya, ilaç ve daha başka fabrikalar vardı.

Cendere kurye bunlar daha sonra şehir dışına taşınınca buralara büyük siteler ve binalar yapıldı. Gerçekten üzülerek ifade etmek istiyorum ki her buradan gelip geçtiğimde o eski halini hatırlar ve çok üzülürüm. Cendere uçak kargo kurye hizmeti de veriyoruz.

Cendere kurye, Vadi İstanbul kurye, Huzur mahallesi Kurye, Ayazağa kurye, https://www.motokurye.org/cendere-kurye.html 

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: