Cerrahpaşa Moto Kurye

Cerrahpaşa Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Cerrahpaşa moto kurye sistemi

Cerrahpaşa moto kurye sistemi olarak bu aşama içinde Fatih ilçesi içindeki tüm mahallelere hizmet getiriyoruz. Sizer için teslimat sırasında nasıl bir bilgi bu tabi aldığımız gönderilerin teslimat bilgisi kaydedilir. Bize kayırlı cep numaranıza mesaj ile teslimat bilgisi yollanır. Ayrıca isterseniz mail adresinize de bu bilgiler yollanabilir. Bu konuda dijital olarak çalışıyoruz.

 

Aksaray moto kurye hizmetleri

Aksaray motorlu kurye sistemi olarak bütün müşterilerimize bilgi veriyoruz. Biz onların aklının pakette kalmasını asla istemiyoruz. Onlar aramadan biz onlara mesaj yolu ile yada Whatsap tan yolluyoruz. Onlarda yani müşterilerimiz gönülleri her zaman rahat ediyorlar. Bu işlemleri çok kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyor ve size bildiriyoruz.

 

Cerrahpaşa moto kurye servisleri

Cerrahpaşa motorlu kurye sistemi olarak teslimat olduğu zaman müşterilere hemen anında isim soyad veriyor olmamız müşterilerimizin hoşuna gidiyor ve bizi takdir etmesini sağlıyor. Bu bakımdan bir puan daha öne çıkmamızı sağlıyor bu yaptığımız teslimat bilgileri. Semtimiz genel ölçümü bakımından çok büyük ve tam merkezde yer alır. Hatta buraya bağlı semtlerde mevcuttur.

 

Kocamustafapaşa moto kurye

Koca Mustafa paşa moto kurye sistemi olarak buraların altını üstünü biliyoruz. Çünkü en seviyeli ve düzgün kurye hizmeti bizler veriyoruz. Firmalara ister hafta içi olsun ister geceleri olsun hizmete devam ediyoruz. İster kış ister yaz olsun hep yanlarındayız. Bizler soğuk havalarda deli miyiz ki? motosiklete binelim. yağmur, çamur, karda dolaşalım.

 

Cerrahpaşa moto kurye teslimatları

Cerrahpaşa kurye sistemi Fatih ilçesinin bu bölgesinde de firmamız Cerrahpaşa acil kurye sistemi olarak hizmet vermeye başladı. Ayrıca, Belgradkapı, Silivrikapı, Yedikule, Vefa, Kocamustafapaşa kurye bölgelerinde de varız. Artık sizin geç teslim yapan kargo şirketleri ya da yoğun trafikte bireysel olarak teslim etme zorluğu konusunda endişe etmeyin.

 

Cerrahpaşa moto kurye teslim fiyatları

Cerrahpaşa moto kurye sistemi ile başka firmalara gerek kalmamaktadır. Çünkü biz bu iş için çalışıyoruz. 2020 yılına girdiğimiz aylarda ve bu Mart, Nisan, Mayıs, Haziran aylarında zor günler geçiriyoruz. Evet yeni çıkan bu virüs yüzünden bir kaç ayın son günlerini yaşıyoruz. Bu bölge içinde ayrıca Vefa kurye sistemi ve Karagümrük kurye sistemi vardır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: