Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Dikilitaş kurye

Dikilitaş kurye burası İstanbul Şişli ile Beşiktaş ilçelerinin meşhur semtidir. Ayrıca bu bölge, metro, tramvay ve otobüs son duraklarının olduğu yer olduğu için burada çalışmaktan çok zorlanmaktayız. Beşiktaş, Dolma bahçe, Kabataş yan yana semtleri.

Dikilitaş kuryesi ile işte bu semtler üzerinde tarihi camiler vardır. Zaten burası küçük bir semttir. Buradaki çıkan tüm işleri de alıp gene diğer ilçelere getirebiliyoruz. Fulya Dikilitaş arası iki dakika sürmez bir birlerine çok yakın

 

Dikilitaş kurye

Beşiktaş kurye daha sonra gelen Fulya semtimiz, Dikilitaş ve Gayrettepe bölgelerinde bulunuyor. Burada gene tarihi yapılar ve camiler göze çarpmaktadır. Bu bölgeler üzerinde Teşvikiye bölgesine kadar trafik çok yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Fulya motorlu kurye ile daha sağ tarafa dönen Ihlamur istikameti de gene böyledir. Fulya Kurye servisi olarak bizler diğer ilçe ve semtlerden gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. Fulya acil ilaç kurye işinde çok cesaretli ve kuvvetli olarak çalışır

 

Fulya motorlu kurye

Fulya motorlu kurye sevgili iş arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve kardeşlerimiz, sizlere tek tavsiyem şudur. İnsanlardan hangi sektörde olursa olsun bir iş talep ettiğiniz zaman ne olur lütfen yapamayacağınız sözler vermeyin.

Fulya motorlu kurye ile daha fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız. Fulya acil kurye ile Beşiktaş ilçesinin nadide semtlerinden biridir Fulya. 

 

Dikilitaş motorlu kurye

Dikilitaş acil ilaç kurye ile buradayız. İstanbul’ un Beşiktaş  sınırındaki son semti. Ondan sonra Etiler gelse de burası gene buraya bağlı bir ilçedir.Beşiktaş ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur.

Dikilitaş acil kurye ile Bizler Ulus ve Etiler bölgelerinde ince hizmetler sunuyoruz. Geçmişin eski izlerini bizler geleceğe ve daha da ileriye doğru taşıyan bir özel bölge ve semtimiz şimdilerde yenileniyor

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE