Ehliyetsiz Motor Kullanmak

Moto Kurye Ehliyetsiz Motor Kullanmak

Ehliyetsiz motor kullanmak moto kurye işinde yanlıştır

Moto kurye olarak söylüyoruz ki, ehliyetsiz motor kullanmak ne gibi sorunlar oluşturuyor.  Çoğu kişi bu zamanda ve hele bu şehirde on ile on beş yaşına kadar motor sürmeyi öğrenen bu gençler ehliyetsiz motor sürüyorlar. Bu da büyük sorunlara neden oluyor.

Ehliyetsiz motor kullanmak motorlu kuryeler için çok yanlış bir olaydır. İlk olarak kesinlikle ehliyet almamız gerekiyor. Çünkü trafiğe çıkmadan önce ehliyet sahibi olmak şarttır. Şimdi diyeceksiniz ki ne alakası var. Motoru ehliyet mi sürüyor ? diye bize yakınıyorlar.

 

Ehliyetsiz motor kullanmak

Acil kurye ile motosiklet ile ilgilenen gençler şimdilerde erkenden motor sürmeyi öğreniyorlar.  Moto kuryeler bu açıdan zor durumda kalır. Motosikleti acaba ehliyet mi sürüyor itirazları hakkında sorun oluyor.

Hızlı moto kurye olarak evet ehliyet sürmüyor fakat trafikte bir olay ile karşılaştığınızda ehliyetiniz olması gerekiyor. Kaza olduğu zaman başınız derde giriyor. Birde şimdilerde gençler 16 yaşında ehliyet alabiliyor.

 

İstanbul moto kurye

Ehliyetsiz araç sürmek ve motor sürmek düşük motosiklet ehliyetini 16 yaşında artık alıyorlar. Sonra 17 yaşına gelince bir üstü ve 18 yaşına gelince hepsini alabiliyorlar. Fakat şimdilik böyle. İleride değişecek mi? bakalım.

Express kurye ile yani 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde motosiklet ehliyetleri motor büyüklüğüne göre yeniden ayarlandı. Bu durum artık daha da düzenlendi. Ehliyetler hakkında değişiklik mevzuatı hakkında mesele

 

Ehliyetsiz motor kullanmak

Hızlı kurye ile bizim zamanımızda A2 ehliyet bütün motorları kapsamaktaydı. Şimdilerde bu düzenleme değişti ve A, A1, A2, M ehliyet olarak düzenlendi. Biraz karışık oldu. Bu konu ile ilgili size buradan bilgi yazarım fakat hepsi İnternette var. 

Kurye bunların değişme olanağı olduğu için ilerleyen zamanlarda yanlış bilgi vermek istemiyorum. Fakat mesele şu ki artık motosikletlerin motor büyüklüğüne göre ehliyet soruluyor. Bu konulara artık daha rahat ve daha kolay şekilde bakınız.

 

Moto kurye hizmeti ile

Ehliyetsiz motor kullanmak sürücü için çok yanlıştır. İlk olarak ehliyetsiz kaza yapınca haklı da olsanız haksız duruma düşersiniz. İkinci olarak yaramalı ve ölümlü kazalarda büyük cezalar alırsınız. 

İstanbul kurye ile sonu hapis ile biten durumlar daha yüksek olmaktadır. Üçüncü olarak kaza falan olmadan trafikte giderken böyle yakalandığı zaman bunun büyük bir cezası var. 

 

Ehliyetsiz motor kullanmak

Moto kurye ile bu cezalar artık motosiklet fiyatı kadar yüksek olabiliyor. Bu açıdan her yönden de size büyük sıkıntı yaşatır ehliyetsiz motor kullanmak. Siz siz olun ne olursa olsun ehliyet alın rahat edin.

Motorlu kurye servisi ile hem motosiklet kullanana hemde sürücüye ayrı ayrı cezalar. Motorlu kurye olarak buna dikkat etmeli. Bir bakıma bu daha iyi olsa da bu kadar teferruatın gereksiz olduğuna inanıyorum.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE