Eminönü Moto Kurye

Eminönü moto kurye

Eminönü moto kurye siz değerli ziyaretçilerimize çok önemli bilgi veriyor. Burası her kesin bildiği gibi gündüz en kalabalık olan merkezdir. Gece ise kimsenin olmadığı bir bölge. Bundan dolay ise Eminönü belediyesi ve Fatih ilçesi ile birleşmiştir. Bundan dolayı bazı sorunlar çıksa da daha sonra kesin karar verilmiş ve buralar artık Fatih ilçesi sınırları içine alınmıştır.

 

Sirkeci moto kurye hizmetleri

Sirkeci kurye hizmeti olarak ta çalışma yapıyoruz. Fakat buralar trafik olarak durumu çok kötüdür. Bunda ilk pay tabi ki cahil insanımızın davranışları ve araçları ile buralara gelmesi ve saçma sapan her yere park etmeleridir. An yoldan yukarı kadar boydan boya park etmiş araçlarla dolu. Hemde burada yasak olduğu halde tabela var iken. Hatta adam park etmiş gitmiş araç saatlerce orada.

 

Eminönü moto kurye servisi

Eminönü motorlu kurye burada her türlü işi biraz zor olsa da alıyor. Burası artık Fatih ilçesi sınırında kalıyor. Çünkü Eminönü ve Fatih ilçesi birleştirildi. Bizler burada özellikle Sirkeci kurye olarak ta çalışma veriyoruz. Fakat Sirkeci tarafına gündüz ve öğleden sonra gelmek neredeyse ölüm gibi oluyor. Bu kadar trafiğe rağmen neden insanlar hala buraya araçları ile geliyor anlamıyorum.

 

Sirkeci motorlu kurye sistemi

Motorlu kurye firmaları burada bazı ilginç oyunlar yapıyorlar. Burada olmadıkları halde google böyle yazıp burada gösteriyorlar kendilerini. Müşteriler de kendileri Fatih ilçesinde oturuyor, hemen arama motoruna Fatih kurye yazıyor ve ilk çıkan sayfadan arama yapmaya hemen hazırlanır. İlk çıkana tıklar. Fakat ne mümkün hiç boş olduğu görülmemiş. 

 

Eminönü moto kurye misyonu

Eminönü acil kurye servisi ile uçak kargo işlerinizi şehirler arası kurye olarak aynı gün bizimle yollayabilirsiniz. Ayrıca biliyoruz ilçenin tarihi bir yer olması buranın sit alanı olmasına neden oldu. Bölgede büyük ve önemli eserler de vardır. Bunlar diğer dinlerin olan kilise, havra ve yapılardan oluşur. Burası tarihi  eser olarak çok önemli bir merkezdir.

 

Eminönü moto kurye sorunları

Eminönü moto kurye olarak ta buradaki sürücüler çok kötü. Doğru dürüst araç kullanmayı bilmiyor. Bilmediği halde trafik kurallarını ve levhalarının da ne anlama geldiğini bilmiyor. Bu yüzden bu insancıklar trafikte bir canavara dönüşüyorlar. Bencil, egoist ve kendinden başkasına hak vermeyen bir tip oluyorlar. Bu dar yollardan ve hızlı bir şekilde geçiyoruz.

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: