En iyi 25 Motorlu Kurye Firması

En iyi 25 motorlu kurye| 0555 278 23 30

En İyi 25 Motorlu Kurye ile ilgili merak ettiğiniz firmalara geldik 

Sizin için en iyi 25 motorlu kurye firmasının tüm özellikleri aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu emek verdiğimiz bu en iyi 25 motor kurye yazıyı internet platformu üzerinden, sosyal medya sitelerinde paylaşırsanız sevinirim.

En İyi 25 Motorlu Kurye

1 – Moto Kurye Nakliye Ve Dağıtım Ltd Şti – motokurye.com.tr

Sektör içinde ilk kurulan kurye firmalarından ilk iki sırada yer alan firmadır. Sektör içinde 1992 yılından itibaren var olan iki kurye firmasından biridir. Mecidiyeköy Şehit Ahmet Sokak No: 34 de bulunmaktadır. Sektör içinde uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan tahminen yaklaşık 50 kişi civarında bir çalışanı mevcuttur.

2- İstanbul Moto Kurye – istanbulmotokurye.com

Sektör içinde 1995 yılından itibaren var olan firmaların başında gelen bu firma genel olarak İstanbul içinde çok etkili bir çalışmaya sahiptir. Genel yapı olarak eski kuryelerden iki arkadaşın kurduğu bu firma uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan da piyasa içinde çalışan bir çok motorlu kurye elamanlarının mutlaka yolunun kesiştiği ve çalıştığı bir firmadır. 

En İyi 25 Motorlu Kurye

3- Tem Kurye – temkurye.com

Bu firma da uzun zamandır bu piyasa içinde çalışan firmaların başında gelmektedir. 1997 yılından itibaren itibaren bu sektör içinde var olsa da il sektöre giriş ismi başka bir Kurye firması olarak girmiştir. Daha sonra ismini değiştirerek Tem Kurye ismini almıştır. Eski ismi ve yeni ismi ile kuruluş zamanları arasında bir bilgimiz olmadığından bir şey söyleyemiyoruz. Fakat bu isimde 2002 yılında hizmete başladığını söyleyebiliriz. Şu anda bu piyasanın en büyük firmalarından biridir.

4- Kuryetel – kuryetel.com

İlk kurulan kurye firmasıdır. 1992 yıllarında başlayan serüvenleri bu güne kadar devam ediyor. Genel yapı olarak oturmuş bir kadroları vardır. Fakat son yıllarda büyük bir düşüşe geçmişleridr. İnternet sitelerini son yıllarda geliştirdiler. Bu yüzden büyük kayıp yaşadılar. Yinede eski güvenilir bir firmadır.

5- İstanbul Motor Kurye – istanbulmotorkurye.net

İstanbul içinde çalışıyorum en eski firmalardan biriside bu firmadır. Geniş çalışma hacmi ve kurye ağı servisi Bu metropol bölgesinde hizmet veren ilk sıradaki firmalar arasında yer alıyor. Gayet kaliteli motosikletleri ve düzgünlüğü ile sektöre damga vuran firmaların başında geliyorlar.

En İyi 25 Motorlu Kurye

6- İstanbul Express Kurye – istanbulexpresskurye.org

İnternet siteleriinde üst sıralarda yer alan bir firmadır. Genel olarak devamlı üst düzey görüyoruz. Bundan önce listeye alıyoruz. Bundan dolayında bu piyasa içindeki büyük firmaların çalıştığı. Çok tecrübeli ve kurumsal olarak hizmet veren bu firma 2019 Nisan ayı itibariyle uzun zamandır aynı adresinde bulunuyor.

7- Süvari Kurye – suvarikurye.com

Bu firmamız da gen internet dünyasını hedefleyen ve üst sıralarda yer alan bir şirketimizdir. Şu ana kadar kendileri hakkında bir şikayet olarak bir bilgi duymadık. Deriden ve İçten çalışan güzel bir firma olarak biliyoruz.

8- Alo Kurye – alokurye.com

En eski firmaların başında ilk beş sırada gelen firmadır. Atında Zamanında büyük başarılara imzaladı. Yüksek elemana sahip olduğu yıllar geniş alana hizmet vermişleridir. Fakat bu firmamız da eskilerden sayılsa da geçene geçenlerde aradadır.

En İyi 25 Motorlu Kurye

9Pera Kurye – kuryepera.com

Bu firma yeni açtı firmalar arasın geldi. Fakat internet piyasasında çok etkin bir yere sahip özel firmalar arasında yer alıyor. Bütçe olarak internet üzerinden büyük yatırım yapmış ve belli seviyeye kadar giden bir firma olarak temiz çalışıyorlar.

10 – Altın Kurye – goldkurye.com.tr

Yeni firmalar arasında yer alsa da çalışma alanı olarak yüksek bir potansiyeliyele sahiptir. Ümraniye taraflarında bulunan şirketler son zamanlara da kaydedildiği. Bu sektörde yurtdışı kargo dışında etkin hizmet veriyorlar.

En İyi 25 Motorlu Kurye

11- Alo Motorlu Kurye – alomotorlukurye.com

İstanbul’un içinde temiz hizmet ile dikkat çeken firmaların önünde. Yeni açılmalarına rağmen en eski motorize olan ile çalışan bir firmadır. Ender firmalarındandır. Yüksek performans ve yüksek enerjili güçlü bir firmadır. Tavsiye ediyoruz.

12- Motorlu Kurye Servisi – motorlukurye.com.tr

Bu firmamızı gene internet üzerinden aramalarda üst sıralamada olduğu için listemize aldık. Firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasak ta kendileri hakkında kötü bir izlenim yada bir olay duymadık. Sektörlerdeki çalışan güzel bir firmadır. Müşteri potansiyeli ve portföyü geniş olan firmalarındandır.

13- Sys Kurye Express – kuryeexpress.com

Önceki internet reklamcılığı bundan dolayı hizmet veren bir firmadır. Eski bir kurye tarafından öldü. Belli zamanlar içinde güçlü hizmet sunan bir şirkettir. Erken hızlı ve seri servis edildi. Büyük oranda İstanbul içinde hizmet veriyorlar. Güvenilir bir firmadır. 

14- Expres Kurye Hizmeti – expreskurye.com.tr

Tarihi olarak oğlu on yıl içinde geçen firmalar arasında oluyor. Google’da Google’da Internet üzerinde reklam yayınları ile tanınmış ve bu yolların başında daha fazla çalışanların içinde yer alıyor. Samimi ve düzgün bir firmadır. Yerler Okmeydanı açıkdır.

15 – Aras Kurye – araskurye.com.tr

Hem kargo hemde kurye olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Aras Kargo firmasına ait oldugunu tahmin ediyoruz. Sonradan ayrıldı mı? pek bilmiyoruz. Ama eski firmalar içinde yer alıyor. Halen konuşmasını sürdürüyorlar.

En İyi 25 Motorlu Kurye ilk onbeş sırayı tamamladık

Şu anki durumları ve elaman sayıları ile araştırma yaptık. İşte bu kriterler başta olmak üzere ilk 25 firmayı oluşturmaya çalıştık.

 

16 – Bizim Kurye – bizimkurye.com.tr

Eski ve yerel firmalar arasında yer alan bir kurye firmasıdır. Bildiğimiz kadarıyla ilk şirketi şirketlerden sonraki jenerasyon içine yerleştirerek bir firmadır. Yani tarihi eskilere dayanan bir şirket. Halen varlığını sürdüren ender firmalar arasında yer alıyor.

17 – Rekor Kurye – rekorkurye.com.tr

2000 lirasında hizmete geçen eski bir firmadır. Ancak, zaman içinde iniş ve çıkışlara devam ederken hala görüşmelerini sürdürmeye devamlar. Gene güvenilir firmalar arasında alan alan dürüst ve ilkeli bir yapıya sahiptir. Yalansız bir çalışma şekilleri vardır.

18- Lider Kurye – liderkurye.com.tr

Bu firmamızda gen ilk firma firmalarını ayrıştırmadan geçen bir işletmedir. Zamanla büyüyerek bu pazardaki kendilerine yerleşmişlerdir. Biliyoruz kadar ile halen güçlü bir hizmet ile yollarına devam ediyorlar.

En İyi 25 Motorlu Kurye

19 – Doğan Kurye – dogankurye.com.tr

Bir firmadan ayrılan bir eleman önceki. Zamanla yüksek yerlere kadar çıkıldı. Daha sonra belli bir ülkede devam eden. Bu firmamız da eski tasarımlar yer verdik.

20 – Alo Moto Kurye – alomotokurye.com

Geçmişi daha yeni olan firmalardandır. İnternet siteleri son satış yatırım yapan firmaların açılıyor. Çalışan sayısı ve verdikleri hizmet hakkında daha fazla bilgimiz olmasa da internet üzerinde hala var olan bir şirkettir.İlk sıralarda olduğu için yer verdik.

En İyi 25 Motorlu Kurye firmalarında son 20 sıraya geldik

Buradaki amacımız şudur ki, en iyi 25 motorlu kurye bu çalışma kimseden önce ilk biz yapalım dedik. Sadece armut uygulamasında bulundu bir liste vardı. O da saçma sapan firmalar olduğu için bu listeyi hazırladık.

 

21 – Ansa Kurye Servisi – ansakurye.com

Bu firmamazda gene eski kurye arkadaşların bir araya gelinmesi ile birlikte bir firmadır. Şu andaki sahibi Sinan Çakır tarafından yönetiliyor. Genel yapı olarak internet reklamcılığı, hizmet veren firmaların açılıyor.

22- Süper Kurye – superkurye.com

Daha çok özel ve acil ürünler servis teslimi ve adrese teslim etme olarak Çalışıyor. Özellikle gece acil iş işiniz yada başka bir ürüne ihtiyacınız duyan insanlara yardım için istediğiniz bir şirket. Taşıma ücreti olarak belli bir ücret alıyor.

En İyi 25 Motorlu Kurye

23 Doğuş Kurye – doguskurye.com

Bu firma gen uzun zamandır sektör içinde var olan kaliteli müşteri odasında. 1995 yılından itibaren bu sektörde hizmet veren güvenilir firmaların lideri. Uygun ve ekonomik fiyatlar ile dikkat çeken firma, aynı zamanda çok hızlı teslimat ilk ilk sırada bulunan firmalardandır. Kesinlikle güvenciliği yapan firmaların açılıyor.

24- Karizma Kurye – karizmakurye.com

Daha önce başka firmada çalışıp sonradan kendi sitelerinden hizmet veren firmadır. Web siteleri geride kalmış olsa da kendileri ve ilkelerini ilk edinen bu iş içinde var olan bir firmadır. Genel olarak istanbul içinde şehir içi olarak hizmet veriyorlar. Düzgün bir firma.Değerli dostlar ve arkadaşlar.

En İyi 25 Motorlu Kurye

25- Moto Kurye Servisi – motokurye.org

MOTO KURYE HİZMET

En iyi 25 motorlu kurye

Eski firmalardan biride bu firmadır. 2008 yılından itibaren çalışmaya devam ediyor bu firmada çalışanlar ilk sektör içinde var olan elemanlardan alıyor. Bir çok müşteri etkin etkin bir vazife gösteren bu firmada. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu arkadaşlar dünya çapında çok hızlı hizmet sunmaktatalar. Hizmetlerinde acil kurye yöntemini kullanmaktalar.

En İyi 25 Motorlu Kurye sonuç olarak kurye piyasasını çok seviyoruz. 

Link verdiğimiz firmalar ise sizden habersiz bu listeye sizi yazdım diye bana geri dönüşüm yapabilirler. Ancak böyle makaleler onun sektörde olduğu için kızmanız gerekmiyor. Kırılmaca darılmaca yok.

En İyi 25 Motorlu Kurye Linkler sitemizden kaldırılmayacaktır emin olabilirsiniz.

Böyle çalışmalarımız ilerleyen bir zamanda devam ediyor. En iyi 100 kurye firması makalesinde çok yakında yayına girecektir. Tüm kurye meslekdaşlara kazasız, belasız, bereketli hayırlı işler diliyorum. en iyi 25 moto kurye şirketi makalemiz bitmiştir.

 

Ahmet Bal

motokurye.org@gmail.com

0555 278 23 30

5 Comments

  Moto Kurye

  Kaliteli ve emeğinize sağlık. Bu ayırt edicidir. Belirli bir söz içeriğini izle ve izle biz şaşırdık. Bu tür parçaları tam olarak merak ediyoruz. Bir diğeri mülk mücadelesini ve bu işteki çabayı takdir ediyor. Etkilendim, söylemeliyim. Çok nadiren hem eğitici hem de eğlendirici bir blogla karşılaşırım ve size söyleyeyim, kafasına çivilendi. Düşüncelerin önemlidir; Mesele, yeterince insanın akıllıca konuşamadığı bir şey. Bununla ilgili bir şey arayışımda bununla karşılaştığım için çok mutluyum.
  Moto Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  Moto Kurye

  Moto Kurye sektörü hakkında güzel bir derleme olmuş.

  Elinize sağlık.

  istanbul moto kurye

  çok güzel bir yazı teşekkürler

  izmit kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

  körfez kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE