En İyi 25 Motorlu Kurye Firması

Motorlu Kurye En İyi 25 Motorlu Kurye Firması

En İyi 25 Motorlu Kurye Firması İstanbul Servisi

En iyi 25 motorlu kurye firması ile ilgili merak ettiğiniz firmalara geldik. Sizin için en iyi 25 moto kurye firmasının tüm özellikleri aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu emek verdiğimiz bu en iyi 25 motor kurye yazıyı internet platformu üzerinden, sosyal medya sitelerinde paylaşırsanız sevinirim. Bize bu konuda destek olmanızı en azından paylaşım yapmanızı istiyoruz.

 

En İyi 25 motorlu kurye firmaları hangileridir?

1 – Moto Kurye Nakliye Ve Dağıtım Ltd Şti – motokurye.com.tr

En iyi 25 motorlu kurye firmaları bir. Sektör içinde ilk kurulan kurye firmalarından ilk iki sırada yer alan firmadır. Sektör içinde 1992 yılından itibaren var olan iki kurye firmasından biridir. Mecidiyeköy Şehit Ahmet Sokak No: 34 de bulunmaktadır. Sektör içinde uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan tahminen yaklaşık 50 kişi civarında bir çalışanı mevcuttur.

 

2- İstanbul Moto Kurye – istanbulmotokurye.com

En iyi 25 moto kurye iki. Sektör içinde 1995 yılından itibaren var olan firmaların başında gelen bu firma genel olarak İstanbul içinde çok etkili bir çalışmaya sahiptir. Genel yapı olarak eski kuryelerden iki arkadaşın kurduğu bu firma uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan da piyasa içinde çalışan bir çok motorlu kurye elamanlarının mutlaka yolunun kesiştiği ve çalıştığı bir firmadır. 

 

En İyi 25 motorlu kurye firmaları

3- Tem Kurye – temkurye.com

En iyi 25 moto kurye üç. Bu firma da uzun zamandır bu piyasa içinde çalışan firmaların başında gelmektedir. Daha sonra ismini değiştirerek Tem kurye ismini almıştır. Eski ismi ve yeni ismi ile kuruluş zamanları arasında bir bilgimiz olmadığından bir şey söyleyemiyoruz. Fakat bu isimde 2002 yılında hizmete başladığını söyleyebiliriz. Şu anda bu piyasanın en büyük firmalarından biridir.

 

4- Kuryetel – kuryetel.com

En iyi 25 moto kurye dört. İlk kurulan kurye firmasıdır. 1992 yıllarında başlayan serüvenleri bu güne kadar devam ediyor. Genel yapı olarak oturmuş bir kadroları vardır. Fakat son yıllarda büyük bir düşüşe geçmişleridir. İnternet sitelerini son yıllarda geliştirdiler. Bu yüzden büyük kayıp yaşadılar. Yinede eski güvenilir bir firmadır.

 

5- İstanbul Motor Kurye – istanbulmotorkurye.net

En iyi 25 moto kurye beşinci firma. İstanbul içinde çalışıyorum en eski firmalardan biriside bu firmadır. Geniş çalışma hacmi ve kurye ağı servisi Bu metropol bölgesinde hizmet veren ilk sıradaki firmalar arasında yer alıyor. Gayet kaliteli motosikletleri ve düzgünlüğü ile sektöre damga vuran firmaların başında geliyorlar.

 

En İyi 25 motorlu kurye firmaları tanıtmaya devam ediyoruz

6- İstanbul Express Kurye – istanbulexpresskurye.org

En iyi motorlu kurye firmaları internet sitelerinde üst sıralarda yer alan bir firmadır. Genel olarak devamlı üst düzey görüyoruz. Bundan önce listeye alıyoruz. Bundan dolayında bu piyasa içindeki büyük firmaların çalıştığı. Çok tecrübeli ve kurumsal olarak hizmet veren bu firma 2019 Nisan ayı itibariyle uzun zamandır aynı adresinde bulunuyor.

 

7- Süvari Kurye – suvarikurye.com

En iyi motorlu kuryeler listesinde bu firmamız da gen internet dünyasını hedefleyen ve üst sıralarda yer alan bir şirketimizdir. Şu ana kadar bu firma ile ilgili kendileri hakkında bir şikayet olarak bir bilgi duymadık. Derinden ve İçten çalışan güzel bir firma olarak biliyoruz. Piyada içinde pek görülmeyen firmalardan.

 

8- Alo Kurye – alokurye.com

En iyi motorlu kuryeler en eski firmaların başında ilk beş sırada gelen firmadır. Atında Zamanında büyük başarılara imzaladı. Yüksek elemana sahip olduğu yıllar geniş alana hizmet vermişlerdir. Fakat bu firmamız da eskilerden sayılsa da geçene geçenlerde aradadır. 1995 yılından itibaren itibaren bu sektör içinde var olsa da ilk sektöre giriş yapan firmalardan.

 

En İyi 25 motorlu kurye firması hakkında yazımız devam ediyor

9 Pera Kurye – kuryepera.com

En iyi motorlu kurye ile bu firma yeni açtı firmalar arasın geldi. Fakat internet piyasasında çok etkin bir yere sahip özel firmalar arasında yer alıyor. Bütçe olarak internet üzerinden büyük yatırım yapmış ve belli seviyeye kadar giden bir firma olarak temiz çalışıyorlar. Şu ana kadar bir yanlışlarını görmedik.

 

10 – Altın Kurye – goldkurye.com.tr

En iyi motorlu kurye firmaları bu firmayı ilk kuran kişi eski olsa da daha yeni firmalar arasında yer alsa da çalışma alanı olarak yüksek bir potansiyele sahiptir. Ümraniye taraflarında bulunan şirketler son zamanlara da kaydedildiği. Bu sektörde içinde ayrıca yurt dışı kargo dışında etkin hizmet veriyorlar.

 

En İyi 25 Motorlu Kurye firmaları incelememiz devam ediyor

11- Alo Motorlu Kurye – www.istanbulmotorlukurye.com

En iyi motorlu kurye firmaları İstanbul’un içinde temiz hizmet ile dikkat çeken firmaların önünde. Yeni açılmalarına rağmen en eski motorize olan ile çalışan bir firmadır. Ender firmalarından. Yüksek performans ve yüksek enerjili güçlü bir firmadır. Tavsiye ediyoruz. Verdikleri hizmet kaliteli güvenli ve hızlıdır.

 

12- Motorlu Kurye Servisi – motorlukurye.com.tr

En iyi motorlu kurye firmaları bu firmamızı gene internet üzerinden aramalarda üst sıralamada olduğu için listemize aldık. Firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasak ta kendileri hakkında kötü bir izlenim yada bir olay duymadık. Sektörlerdeki çalışan güzel bir firmadır. Müşteri potansiyeli ve portföyü geniş olan firmalarından.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları hakkında bilgiler veriyoruz

13- Sys Kurye Express – kuryeexpress.com

En iyi motorlu kurye firmaları önceki internet reklamcılığı bundan dolayı hizmet veren bir firmadır. Eski bir kuryeler tarafından ortaklaşa kurulan bir firmadır. Belli zamanlar içinde güçlü hizmet sunan bir şirkettir. Erken hızlı ve seri servis edildi. Büyük oranda İstanbul içinde hizmet veriyorlar. Güvenilir bir firmadır. 

 

14- Expres Kurye Hizmeti – expreskurye.com.tr

En iyi moto kurye firmaları tarihi olarak geçmişi eski kuryedir. Fakat firma son on yıl içinde geçen firmalar arasında oluyor. Google üzerinden internet üzerinde reklam yayınları ile tanınmış ve bu yolların başında daha fazla çalışanların içinde yer alıyor. Samimi ve düzgün bir firmadır. Yerleri Okmeydanı açıkdır.

 

15 – Aras Kurye – araskurye.com.tr

En iyi motorlu kurye firmaları olarak eski bir firma daha. Hem kargo hemde kurye olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Aras kargo ile aynı onların firmasına ait olduğunu tahmin ediyoruz. Sonradan ayrıldı mı? pek bilmiyoruz. Ama eski firmalar içinde yer alıyor. Halen piyasa içinde çalışmasını sürdürüyorlar.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları ilk on beş sırayı tamamladık

16 – Bizim Kurye – bizimkurye.com.tr

En iyi moto kurye firmaları olarak gene tarihi ve geçmişi eski ve yerel firmalar arasında yer alan bir kurye firmasıdır. Bildiğimiz kadarıyla ilk şirketi şirketlerden sonraki jenerasyon içine yerleştirerek bir firmadır. Yani tarihi eskilere dayanan bir şirket. Halen varlığını sürdüren ender firmalar arasında yer alıyor.

 

17 – Rekor Kurye – rekorkurye.com.tr

En iyi moto kurye firmaları olarak listede adı geçen kurye firması. 2000 lirasında hizmete geçen eski bir firmadır. Ancak, zaman içinde iniş ve çıkışlara devam ederken hala görüşmelerini sürdürmeye devamlar. Gene güvenilir firmalar arasında alan alan dürüst ve ilkeli bir yapıya sahiptir. Yalansız bir çalışma şekilleri vardır.

 

18- Lider Kurye – liderkurye.com.tr

En iyi moto kurye firmaları olarak gene bu firma da ilk açılan firmalardan. Bu motorlu kurye firmamızda gen ilk firma firmalarını ayrıştırmadan geçen bir işletmedir. Zamanla büyüyerek bu pazardaki kendilerine yerleşmişlerdir. Biliyoruz kadar ile halen güçlü bir hizmet ile yollarına devam ediyorlar.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları listemize devam ediyoruz

19 – Doğan Kurye – dogankurye.com.tr

En iyi moto kurye firmaları olarak bu firma da başka bir firmadan ayrılan bir eleman önceki eskilerden. Zamanla yüksek yerlere kadar çıkıldı. Daha sonra belli bir ülkede devam eden. Bu firmamız da eski tasarımlar yer verdik. Bu firma da daha sonraki yıllardan günümüze kadar inişli çıkışlı bir grafik ile gelmiştir.

 

20 – Alo Moto Kurye – alomotokurye.com

En iyi motorlu kurye olarak bu firma daha yeni sayılıyor. Geçmişi daha yeni olan firmalardan. Daha çok web üzerinden tanınıyor.  İnternet siteleri son satış yatırım yapan firmaların açılıyor. Çalışan sayısı ve verdikleri hizmet hakkında daha fazla bilgimiz olmasa da internet üzerinde hala var olan bir şirkettir.İlk sıralarda olduğu için yer verdik.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmalarında son 20 sırayı bitirdik

En iyi motorlu kurye olarak son beş sıraya geldik. Buradaki amacımız şudur ki, en iyi 25 moto kurye bu çalışma kimseden önce ilk biz yapalım dedik. Sadece armut uygulamasında bulundu bir liste vardı. O da saçma sapan firmalar olduğu için bu listeyi hazırladık. Bu listeyi size buradan önünüze sunuyoruz. İnşallah yararlı olur.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları son beş firmaya geldik

21 – Ansa Kurye Servisi – ansakurye.com

En iyi motorlu kurye bu firmamız da gene eski kurye arkadaşların bir araya gelinmesi ile birlikte bir firmadır. Daha sonra belirli aralıklar ile hizmet vermiş sonradan devamlı hale gelmiştir. Şu andaki sahibi Sinan Çakır tarafından yönetiliyor. Genel yapı olarak internet reklamcılığı, hizmet veren firmaların açılıyor.

 

22- Süper Kurye – superkurye.com

En iyi moto kurye sıralamasındaki bu firmamız da eski ilk kurulan şirketlerin arasında yer almaktadır. Daha çok özel ve acil ürünler servis teslimi ve adrese teslim etme olarak Çalışıyor. Özellikle gece acil iş işiniz yada başka bir ürüne ihtiyacınız duyan insanlara yardım için istediğiniz bir şirket. Taşıma ücreti olarak belli bir ücret alıyor.

 

23 Doğuş Kurye – doguskurye.com

En iyi moto kurye ile bu firma uzun zamandır sektör içinde var olan kaliteli müşteri odasında. 1995 yılından itibaren bu sektörde hizmet veren güvenilir firmaların lideri. Uygun ve ekonomik fiyatlar ile dikkat çeken firma, aynı zamanda çok hızlı teslimat ilk ilk sırada bulunan firmalardan. Kesinlikle güvenlikli olan firmalardan bu firma.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları 

24- Karizma Kurye – karizmakurye.com

En iyi motorlu kurye daha önce başka firmada çalışıp sonradan kendi sitelerinden hizmet veren firmadır. Web siteleri geride kalmış olsa da kendileri ve ilkelerini ilk edinen bu iş içinde var olan bir firmadır. Genel olarak İstanbul içinde şehir içi olarak hizmet veriyorlar. Düzgün bir firma.Değerli dostlar ve arkadaşlar.

 

25- Moto Kurye Servisi – www.motokurye.org

En iyi moto kurye eski firmalardan biride bu firmadır. 2008 yılından itibaren çalışmaya devam ediyor bu firmada çalışanlar ilk sektör içinde var olan elemanlardan alıyor. Bir çok müşteri etkin etkin bir vazife gösteren bu firmada. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu arkadaşlar dünya çapında çok hızlı hizmet sunmaktalar. Hizmetlerinde acil kurye yöntemini kullanmaktalar.

 

26 – İstanbul Motorlu Kurye www.istanbulmotorlukurye.com

İstanbul motorlu kurye 2010 yılında kurulmuş güzel ve sağlam bir firmadır. Gösterdiği çalışmalar ile göz doldurmuş ve kısa zaman içinde yükselerek bu firmalar arasına girmiştir. Güvenli, dürüst ve ilkeli bir çalışma anlayışı içinde hizmet veren bu firmanın kurye elemanları gayet eski ve tecrübeli ekip üyelerinden oluşmaktadır.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları listesinde adı olmayan firmalara adla kastımız yoktur

En iyi 25 motorlu kurye firmaları. Şu anki durumları ve elaman sayıları ile araştırma yaptık. İşte bu kriterler başta olmak üzere ilk 25 firmayı oluşturmaya çalıştık. Şu ana kadar size hizmet veren ilk 15 kurye firmasını yazdık. Şimdide geriye kalan son 10 motorlu kurye firmasını daha paylaşmaya çalışacağız.

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları yazımızda sonuç olarak kurye piyasasını çok seviyoruz

En iyi motorlu kurye olarak burada sizlere tanıttığımız ve tüm link verdiğimiz firmalar ise sizden habersiz bu listeye sizi yazdım diye bana geri dönüşüm yapabilirler. Ancak böyle makaleler onun sektörde olduğu için kızmanız gerekmiyor. Kırılmaca darılmaca yok. Bizler mesleğimizi icra etmekten mutluyuz. 

 

En iyi 25 motorlu kurye firmaları 

En iyi 25 motorlu kurye buradaki linkler sitemizden kaldırılmayacaktır emin olabilirsiniz

En iyi 25 motorlu kurye böyle çalışmalarımız ilerleyen bir zamanda devam ediyor. En iyi 100 kurye firması makalesinde çok yakında yayına girecektir. Tüm kurye meslektaş arkadaşlara kazasız, belasız, bereketli hayırlı işler diliyorum. En iyi 25 moto kurye şirketi makalemiz bitmiştir. Beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

 • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
 • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
 • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
 • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

5 Comments

  Moto Kurye

  Kaliteli ve emeğinize sağlık. Bu ayırt edicidir. Belirli bir söz içeriğini izle ve izle biz şaşırdık. Bu tür parçaları tam olarak merak ediyoruz. Bir diğeri mülk mücadelesini ve bu işteki çabayı takdir ediyor. Etkilendim, söylemeliyim. Çok nadiren hem eğitici hem de eğlendirici bir blogla karşılaşırım ve size söyleyeyim, kafasına çivilendi. Düşüncelerin önemlidir; Mesele, yeterince insanın akıllıca konuşamadığı bir şey. Bununla ilgili bir şey arayışımda bununla karşılaştığım için çok mutluyum.
  Moto Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  Moto Kurye

  Moto Kurye sektörü hakkında güzel bir derleme olmuş.

  Elinize sağlık.

  istanbul moto kurye

  çok güzel bir yazı teşekkürler

  izmit kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

  körfez kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE