En İyi Moto Kurye Kaskları

En İyi Moto Kurye Kaskları Kask Modelleri - 0555 278 23 30

En iyi moto kurye ve motosiklet motorcu kaskları

En iyi moto kurye kaskları yazımızda size kask ile ilgili bilgiler ve en iyi motorcu kaskları hakkında bilgi vereceğim. En iyi kask modelleri, en iyi kurye kaskı hangisidir? Motorlu kurye en çok kullanılan kask? En sağlam kurye kaskı, en güzel kask modelleri, en iyi kasklar, en sağlam kask modeli, en sağlam kask hangisidir? En uygun kask, en ucuz kask, en iyi kask, en güzel kask, en sağlam kask, en pahalı kask?

 

En iyi en sağlam moto kurye kaskları hangileridir?

En iyi moto kurye kaskları, en iyi motorlu kurye kaskı hangisidir? En sağlam motosiklet kaskı, en uygun motorlu kurye kaskı. En ucuz motosiklet kaskı hangisidir? En pahallı motorcu kaskı, en kaliteli motosiklet kaskları. En uygun orta derece motorcu kaskı var mı? Motosiklet kask fiyatları. En güzel, en başarılı kasklar. En fazla takılan kurye kaskı hangisi? En iyi en uygun, en ucuz, en sağlam, en kaliteli kask modelleri.

 

En kaliteli en pahalı motorcu kaskı hangisidir?

En kaliteli en pahalı motorcu kaskı hangisidir? Alınacak en ideal motorcu kaskı hangisidir? Bilindiği gibi motosiklet kullanan bir sürücünün en önemli, en başta ilk olarak kullanması gereken aksesuar yada eşya diyelim kasktır. Özellikle ülkemizde kask kullanım oranı çok düşüktür. İnsanlar çoğunlukla bu kaskı takmıyorlar. Ayrıca piyasada kullanılan bir çok dandik Çin malları güvensiz kask çeşitleri bulunmaktadır. Lütfen kötü bilinmeyen kask modellerini almayın.

 

En iyi moto kurye kaskları hangileridir?

En iyi, en güzel en sağlam en kaliteli en güzel ve en güvenli motorcu ve motorlu kurye kaskları hangileridir? En fazla kullanılan kask modeli hakkında size bilgi vermek için bu makalemi yazıyorum. Yaklaşık 1990 yılından itibaren motosiklet kullanan bir arkadaşınız olarak yıllarca kask taktık ve kullandık. Bu tecrübe ile size bu bilgileri vermek artık bana bir görev haline gelmiştir. Yılların tecrübesi ile size sunacağım bu kask listesi önemlidir.

 

En uygun en ucuz ve en ekonomik motorcu kaskları

En uygun en ucuz ve en ekonomik en ideal motorcu kaskları. Kask modelleri konusuna geçmeden önce söylemek istediğim bir kaç konu var. Bunları da belirtmeden bu konuya geçmek istemiyorum. Çünkü ülkemizde motosiklet kullanıcıların çoğu kask takmıyor. Özellikle scooter, pizza, hamburger, lokanta motorcuları, sucu gibi esnaf motorcuları hiç kask takmıyor ve nadir kullanıyor. Bu konun önemini size biraz vurgulamak istiyorum.

 

En iyi moto kurye kaskları model ve markaları hangisidir?

1- Ls2

Türkiye genelinde en çok kullanan kask modeli şüphesiz Ls2 markasıdır. 1991 yılında Çin menşeli kurulan bir firmadır. Daha sonra İspanya ülkesinde fabrika açarak büyümüştür. Bir çok modeli sharp testinde hiç 5 yıldız olmayan ama 4 yıldız olan modelleri vardır. En uygun fiyatlı ve en ucuz satılan kask markasıdır. Fiyatı ve kalitesi uygun olan ve en çok satılan kask markasıdır.

 

2-  Nolan

Nolan Helmets spa 1972 yılında kurulan bir kask firması. Türkiye içinde özellikle orta kalitede satılan bir kask markasıdır. En uygun ve pahalı modelleri ile orta sırada olan kaliteli kasklara sahip bir firmadır. İtalyan kaynaklı bir firma olup Türkiye pazarında oldukça büyük yere sahip markadır. Bu markanın da sharp güvenlik testinde hiç 5 yıldız alan bir modeli bulunmuyor. Grex markası da bu firmanındır.

 

3- Agv

Agv markasıda 1947 yılında kurulan bir İtalyan kask markasıdır. Sharp güvenlik testinde 5 yıldız almış kaskları bulunmaktadır. Yine Dünyaca ünlü dainese firmasının da sahihi olan firmadır. Fiyatları orta derecenin üstünde seyreden firmanın Türkiye içindeki pazarı gene iyi durumdadır. Pahalı ve uygun kask modelleri bulunmaktadır. Kullanılan ve beğenilen firmalardan biridir.

 

4- Shoei

Bu marka bir Japon şirketidir. Kask alanında en kaliteli kaskları üreten firmaların başında geliyor. 1960 yıllardan itibaren bu iş içinde olan firma en kaliteli ve pahalı kasklara sahip firmalar arasındadır. Kaliteli ve güvenli kask üreten firma bir çok yarışmalarda ve alanlarda kullanılmış ve başarılı olmuştur. Türkiye içinde kullanılan bir çok modelleri vardır.

 

5- Arai

En pahalı kask markasının başında geliyor. Japonya firmasıdır. En pahallı kask bu firmanın diyebiliriz. Tabi Türkiye içine gelene kadar vergiler ve saire daha fazla katlanarak devam ediyor. 1926 yılında kurulan en eski firmalardan. Bir çok moto gp yarışçısı ve Formula 1 yarışçısı bu marka kaskları tercih etmişler ve başarılar kazanmışlardır. Bu marka kaskın daha ucuz modelleri vardır.

 

6- Shark

Bu markada Fransa kaynaklı olan kask markasıdır. Eski yarışçılar tarafından kurulduğu bilinen bu firma yüzlerce çalışanı ve Dünya üzerindeki ağı ile en büyük kask üreticileri arasında yer almaktadır. Bir çok yarışmalarda motosiklet sürücüleri tarafından bir çok modelleri kullanılan ve bir çok birincilik ve derece kazanılan bir kask modelidir. Bu markanın daha ucuz kask modelleri de bulunmaktadır. 

 

Alınacak en iyi moto kurye ve en pahalı motorcu kaskları markaları ve modelleri

1- Shoei – X Spirit 3 full face 

2- AGV – Corsa R full face

3- Arai – QV Pro tam kapalı

4 – HJC – RPHA 11 tam kapalı

5- AGV- Pista GP R

6- Shoei – NXR

7 – Arai – RX 7V

8 – HJC – RPHA 10 Plus

9- Shark Race R Pro Carbon

10- BELL PS Star Carbon

11- Schuberth – C4 Pro Pulse modelleri

 

En İyi Kask Markaları - 0555 278 23 30

En İyi Kask Markaları – 0555 278 23 30

 

Türkiye içinde alınacak en iyi en ucuz en uygun kask markası ve modelleri

1- Ls2 – 350 full face tam kapalı kask modeli

2- Ls2 – 351 full face tam kapalı kask modeli

3- Ls2 – 352 full face tam kapalı kask modeli

4- Ls2 – 353 full face tam kapalı kask modeli

5- Ls2 –  FF 370 çene açılır kask modeli

6- Ls2 – FF 325  çene açılır kask modeli

7- Givi – Tridion Vortix  ful face kask modeli

8- Givi – X-16 Voyager çene açılır modelleri

9- Nolan – N86 tam kapalı kask modelleri

10- Nolan – N87 tam kapalı kask modelleri

11- Nolan – N 104 çene açılır kask modeli

12- Nolan – N 91 çene açılır kask modeli

13- Caberk – Duke çeneden açılan kask modeli

 

En İyi Kask Modelleri - 0555 278 23 30

En İyi Kask Modelleri – 0555 278 23 30

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE