En İyi Moto Kurye Motosikletleri

En İyi Moto Kurye Motosikletleri - 0555 278 2330

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir? En iyi en güzel motorlu kurye motosikletleri, en uygun en başarılı kurye motosikletleri neledir? En iyi, en ekonomik, en az yakan, en hızlı giden, moto kurye motosikleti hakkında. Alınacak en iyi kurye motoru, yedek parçası en ucuz en kaliteli, en masrafsız, en arıza yapmayan kurye motosikleti. Kuryelik yapanlar ve yapacaklar hangi motosikleti almalıdır?

 

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

En iyi motorlu kurye motosikletleri hangileridir? Diye sorulan soruya cevap vermeye çalışacağız. Şu zamanda bir kurye elemanı çalışırken en az benzin, yakıt yakan, en az masraf çıkaran, parçası en ucuz, en ekonomik ve en ucuz bir motosiklet ile çalışması gerekiyor. Yoksa fazla maaş ve para kazanamaz. Neden? Çünkü kurye çalışanları motosiklet masraflarını genelde cebinden veriyorlar.

 

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

Şimdi alınacak en iyi motosiklet modelleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Bu modeller en fazla kullandığımız ve denediğimiz motosiklet modellerdir. Bir çok kurye arkadaşlarımız şu anda bu modelleri kullanıyor. Fiyat ve motosiklet hacmi yükseldikçe fiyatlarda artmaya devam eder. Bir model daha fazla motor hacmine sahipse daha fazla benzin yakar ve daha fazla masrafı olur.

 

Alınacak en iyi en uygun motosiklet modelleri

1- ) Honda Cbf 150

2005-2006 yılları arasında piyasa çıkan bu model en çok tutulan model arasında kuryelerin en fazla kullandığı motosiklet modelidir. Bir çok kurye arkadaşımızın hala kullandığı bu motosiklet sınıfının en yakan, en az masraf çıkaran, en ucuz yedek parçası olan, en uygun motosiklet modelidir. Biz bu motosikleti uzun yıllar kullandık ve beğendik. İlk sırada yer vermek istedik.

 

2- )  Haojue 135 Da

Bu model kimse tarafından bilinmiyor. Aslında ilk sıradaki motosikletten daha da uygun fiyatlı ve seri olan bir modeldir. Suzuki markasının aynı fabrikasından ayrılan bir grup tarafından yapılan bu model ülkemizde çok tutmadığı için fazla satış yapamadı. Fakat çok seri ve özellikle titreşim konusunda sıfır yada çok çok az titreşimi olan bir motosiklettir. Tavsiye ediyoruz.

 

3- ) Honda Cb 125 F

Bu modeli Cbf 150 den sonra çıkan bir model. Biraz daha az yakan sınıfının ideal motosikletlerinden bir tanesi olarak kuryelerin genelde sıklık ile kullandığı motosiklet sınıflarından biridir. 

 

4- ) Yamaha Ybr 125

ilk üç model ile aynı sınıfta olan motosiklet grubunda yer alan bir model. Yine kurye arkadaşların kullandığı modellerden bir tanesidir. Genel olarak aynı tarzda olan motosiklet modelidir.

 

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

5- ) Tvs Apache Rtr 150

Hindistan kaynaklı motosiklet markalarından Türkiye piyasasına giren ilk motosiklet markasıdır. Genel görüntüsü sportif ve daha etkili. Yakıt olarak ilk dört motora göre daha az yaktığı söyleniyor.

 

6- ) Bajaj Pulsar 200 Ns

İlk beş motosiklet bana yetmez diyenlerin orta sınıf bir motosiklet. Hindistan kaynaklı üç markadan biri ve en fazla satılan modeldir. Daha torklu ve daha hızlı bir modeldir. Eğer daha torklu ve daha seri motor lazımsa bunu alın.

 

7- ) Bajaj Dominar 400

Diğer altı model yetmez diyenler için kendi sınıfının en iyi motosikleti sayılır. Fiyat olarak daha düşük olsa da son yıllarda motosiklet fiyatları ve vergiler ile çok arttı fiyatları. Daha güçlü kurye motoru isteyenlere için olur.

 

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

8- ) Honda Ncx 750

Motorlu kurye çalışanları için daha çok uzun yol ve mesafe için en ideal ve masrafsız motosiklet. Kuryeler için konforlu, rahat ve hacmine göre daha az yakan üst düzey kurye motorunu tavsiye ediyoruz.

 

9- ) Honda Pcx 150

Listeye iki adet scooter model ve sınıfında motosiklet ekleyelim dedik. Bu model hem 125 hemde 150 sınıfı iki çeşidi vardır. Çok az yakan otomatik bir kurye motorudur. Bu sınıf için kullanılacak en iyi kurye motoru diyebiliriz.

 

10- ) Yamaha X-Max 250 

Bu model de daha üst sınıf bir scooter modeli. Genel olarak kullanılan modellerden bir tanesi. Az yakan ve fazla masraf çıkarmaz. Fakat parçası biraz pahallı bir motosiklet. Fakat sınıfının en iyi motorlu kurye motosikleti diyebiliriz.

 

En iyi moto kurye motosikletleri hangileridir?

Burada yazdığımız ilk 8 motosiklet normal vitesli modellerdir. Son iki motosiklet modeli ise scooter tipi modellerdir. Vitesli touring, naked motosiklet kullanmak istemeyen kullanıcılar son iki motosiklet modelini tercih edebilirler. Bizler burada size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya gayret ettik. Bunları size yazmaya gayret ettik. Sizde dilediğinizi seçebilir yada seçmemek sizin elinizde.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE