Akfırat Motorlu Kurye

Akfırat Motorlu Kurye Verdiğimiz Tüm  Hizmetlerimiz Disiplin Ve Kalitelidir

Akfırat motorlu kurye ile çalışan kazanıyor. Bunlara niye böyle yapıyorsun gözümüze geliyor deyince sizi dövmeye kalkıyorlar, küfür ediyorlar. Sosyal medyada ünlü bir sürücü ana yolda hemde boğaz köprüsü üstünde yolda kapı açılması sonucu aşağı inmeye çalışan birisine çarparak ve hem kendisi hemde inen kişinin ölümü ile sonuçlanan bir kaza olmuştu. Hatta yolda makas atanı bile gördüm yani o kadar. Uzun bir zamandır gösterdiğimiz çabaların neticesinde hizmete başlayan çalışmamız sizlerin hizmetine girmiş bulunmaktadır. 

Yaşanan Tüm Olaylar Her Geçen Gün Daha da Kötüye Gidiyor

Bizler bu bölgede çalışmaya başladığımız günden beri güven ve hassasiyetimiz daha da artmaya başlamış bulunmaktadır. Özellikle Akfırat Caddesi üzerinde verdiğimiz hizmet ile kendi öz benliğimize geri döndük. Burada bir çok kişi ile tanışarak müşteri portföyümüzü artırmış bulunmaktayız. Amacımız burada çıkan kurye ve kargo işlerinin yarısına talip olarak hizmetimizi daha da büyütmektir. Bayan sürücüler trafiğin baş düşmanıdır. Tabi ki çok nadir olarak bazı bayan olan bir çok arkadaşları bunlardan uzak sayıyoruz.  

Akfırat Motorlu Kurye ile bunu başarabilecek güçtedir.

Elemanlarımız ile beraber bunun üstesinden gelebilecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız. Tabi kide bizde insanız ve hele iki tekerlek üstünde can pahasına çalışıyoruz. Yaşadığımız bir çok olay bizim elimizde olmadan dışarıdan gelen olaylar oluyor. Ve bize kimse tarafından saygı gösterilmiyor ve insan yerine bile konmuyoruz. Bu durumlarda kim olsa sinirlenir ve tepki gösterir. Bizler hizmet hayatına başlarken kimsenin ahını almamak için elimizden gelen gayreti göstermek için kendimize söz vermiştir. 

Akfırat Motorlu Kurye her zaman hazır durumdadır

Bizler son derece çalışna ve güçlü neferler olarak gücümüz nisbetince bunu da başarmış bulunmaktayız. Çünkü nice dikkatli araç kullanan bayanlar mevcuttur ama çok azdır. Arkalarından gelen diğer sürücüler hatta motosikletleri asla düşünecek beyinde olmayan beyinsiz insanlardır bunlar. Fakat bu kazaların yaklaşık yüzde sekseninde bizlerin suçu olmamaktadır. Oldukları belli sivil polis araçları, özellikle trafikte ne yapacakları belli olmayan bayan sürücüler. Akfırat Motorlu Kurye ile başarmak çok kolaydır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE