Kurumal Çalışıyoruz, Ayazağa Kurye

Ayazağa Aslında İlçe Olacak Büyüklükte Bir Nüfusa Ve Alana Sahiptir.

Ayazağa Kurye İle İçinde Lojistik Taşımacılık Yapılıyor Mu?

Ayazağa Kurye her türlü taşıma hizmetini sunmaktadır. Günümüzde işletmelerin pek çok konuda ihtiyacı olmaktadır. Ham madde ihtiyaçlarının yanı sıra günlük olarak yürüttüğü faaliyetler de vardır. İşte bunlar ile ilgili olarak da ihtiyaç duyduğu onlarca şey ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ile ilgili olarak nakliye ve lojistik desteğe de ihtiyaç duyulmaktadır. Lojistik denildiğinde taşınan ürünlerin depolanması ve benzeri pek çok farklı aşamada sürece dâhil olmaktadır.

Bölge içinde lojistik hizmetleri ile depolama dışında taşımacılık işlemleriniz ile ilgili olarak her işlem yerine getirilebilmektedir. Taşınmasını istediğiniz ve belli bir zamanda işletmenizin ya da kendinizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin ya da evrakların taşınması işi sorunsuz olarak yerine getirilmektedir. Motorlu kurye olan tüm çalışan elemanlarımız  ile diğer taşıma işlemlerine göre daha etkili çözüm sunulmaktadır.

Nöbet İle Değişmeli Yedi Gün Yirmi Dört Saat Teslimat Yapılıyor

İşte acil olarak taşımacılık işlemlerinde motosiklet kullanmaktadır. Motosiklet taşımacılık işleri için tasarlanmış olan bir araç olmasa da bu işlerde kullanıldığında etkili çözüm sunmaktadır. Diğer araçlardan daha az yer kaplaması, pratik ve hızlı bir araç olması sayesinde bir yerden başka bir yere ulaşımda büyük kolaylık sağlar. İstanbul ve Sarıyer gibi trafik yoğunluğu fazla olan yerlerde ulaşım için kullanılan en ideal araçtır.

Trafik tıkalı olduğunda bile yola devam etmesi ile gideceği yere zamanında ulaşır. Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa tarafında bizler  yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak taşıma hizmeti alabilirsiniz. Gece ya da gündüz saatleri farkı olmadan işletme ya da gerçek kişiler için taşınması gereken şeylerin teslimatı sağlanmaktadır. Bu bakımdan gece on ikiden sonra bize genel olarak whatsapp tan ulaşabilirsiniz. Bizce bu daha uygun olabilir.

Ayazağa Kurye Taşıma İşlerinde Çok Hızlı ve Etkin Çözüm Sunuyoruz

Çoğu defa her kes işlerinin gecikmesinde sorun olabilecek şeylerin taşınması için ideal çözüm olarak görülmektedir. Motosikletin ulaşım noktasında sağladığı avantajı taşıma işlerinde de kullanılması ile gecikmesiz ve tam zamanında teslimat sağlanabilmektedir. İsterseniz belli bir saatte ya da saat aralığında isterseniz hemen teslimat yapılmasını talep edebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz şekilde taşınmasını istediğiniz şeylerin istenilen adrese teslim edilmesi sağlanabilmektedir.

Geç kalmadan ve sorun yaşamadan en ideal şekilde teslimat sağlayarak işlemlerinizin sağlıklı şekilde yürümesini sağlayabilirsiniz. İşte bundan dolayı bazen önemli işler yapıyoruz. Mesela  İlaç ve benzeri hayati önem taşıyan şeylerin taşınmasında sabah olmasını beklemeden teslimat yapılmaktadır. Ayazağa İşte gene Ağaoğlu My Home projesi. Ayrıca buranın simgesi ise tam meydanda semtin futbol stadı bulunmaktadır.

Ayazağa Kurye ile bölge içinde bulunan bazı detaylar nelerdir?

Meydan bulunur orada karakol bulunur. Merkezin az ilerisinde özel olan Beykent Üniversitesi ve son olarak ta Maslak yolu üzerinde bulunan ve yolun sağ tarafta Unig Ayazağa ve buranın tam içinde bulunan Darüşşafaka basketbol sahası ve buranın gene içinde olmak üzere Mef Üniversitesi yerleşkesi bilinen yerleridir. Bilindiği üzere buralar biraz yoğun yerlerdir. Özellikle çarşamba ve cuma günleri burada trafik felç olmaktadır.

Maslak gökdelenlerinin tam karşısında bulunan bir yer diyelim. Şimdi 2018 itibariye Maslak semtinden Ayazağa arasına ikinci bir yol yapılmıştır. Maslak 1453 Ağaoğlu sitesi zaten hali hazırda Ayazağa sınırlarına kadar inmekteydi. İşte buradan Ayazağa Hadımkoru yoluna bir yol verdiler. Şuan o bölgede bulunan tek üniversite Beykent Üniversitesine çok yakın bir yerde. Burası devasa büyüklükte kocaman bir site olarak buraya kadar iniyor.

Burada dönen dolapları yalnızca Allah biliyor.

Nasıl verdiler baya bir şaşırmadık değil yani. Fakat bu yol güzergahında birleştiği sokak, Çarşamba günleri pazar olduğu yani pazar kurulduğu için felaket bir trafik olmaktadır. Fakat bu Ayazağa trafiğini biraz olsun rahatlamış bulunmaktadır. Fakat buraya başka alternatif bir yolun muhakkak açılması şart olmuştur. Maslak ise İstanbul’da plaza binaları denince ilk olarak Maslak bölgesi akla gelir. Burası çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Bizler firmamız olarak sizlere bu bölgede Maslak semti ile beraber tüm bu bölgelerde de hizmetlerimiz başlamıştır. Maslak, Ayazağa, Derbent, Darüşafaka, Bahçeköy, İstinye, Yeniköy bölgelerinde yapmış ve olduğumuz uzun bir fizibilitenin ve uzun arge çalışmaları sonucu bu bölgedeki yüksek iş ve iş hacmi gücünü tespit ederek burada hizmet vermeye başladık. Buradan buradaki işlerimizi acilen yönetiyoruz. Tarabya kurye olarak öğrenmek istediklerinizi okuyabilirsisniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE