Kurumal Çalışıyoruz, Başakşehir Kurye

Başakşehir İlçesi Büyük Oranda Siteleşmiş Ve Kentleşmiş Bir İlçedir

Başakşehir Kurye İle Bu İlçede Ancak Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bir Taşıma firması ile ürün teslimatı gerçekleştirmek güzel bir olaydır. Veya da belge göndermek konusunda bu ayrıcalığı yaşamadan asla bilemezsiniz. Biz Başakşehir kurye olarak bu İstanbul güzide ilçesinde verdiğimiz servis olarak size en iyi deneyimi ve mutluluğu yaşatabileceğimize inanıyoruz. Birde aynı zamanda size bu işler esnasında  en uygun fiyatları sunuyoruz. İşte bu yüzden bu tür hizmetin fiyat ve hız ile performans açısından en sağlam ve en kalitelisi olmasını istiyoruz. Bu bakımdan Başakşehir hızlı kurye servisi sizler için kurduk. İşlerinizde elinden geleni yapmaktadır.

En Kaliteli En Hızlı Elemanlar Bizimle Çalışmaya Başladılar.

İşte böyleyiz. Ekip için çalıştığı için en kaliteli personelleri bizim iledir. Bu iş içinde kullanılan en hızlı motorlar gene bizim bünyemizdedir. Motor servisi ile bu yolda  devam etmektedir. Sizler de Başakşehir servisi ile çalıştığınız zaman farkı anlayacaksınız. Bu konuda siz de firmamızın ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız. Hızlı ve hizmetlerinde hiç bir fedakarlıktan çekinmeyeceğimizi de göreceksiniz. Biz Bu ilçe içinde çalışan motorlu Firma ekibi olarak size bu alanda en kaliteli hizmet vermek için kolları sıvadık. Bundan dolayı da kendimizi her an geliştirmeye devam etmekteyiz.

Başakşehir İlçesine Ulaşım Konusunda Sıkıntılar Var mı?

Başakşehir, İstanbul içinde şehrin hareketli taraflarından biraz uzak bulunmaktadır. Böyle olduğu için ulaşım konusu çoğu zaman sorun olabiliyor. Buraya ulaşmak için çok fazla taşıt bulunuyor. Fakat trafik ve diğer sorunlar ulaşım süresinde zaman olarak artışa neden olmaktadırlar. En başta Başakşehir – İstoç metro hattını kullanarak buraya varmak en kolay yol olacaktır. Bu metro hattını kullanmak içinse biraz daha zor olacak. İşte Yenikapı – Bağcılar – Kirazlı metrosunu kullanacaksınız.  İşte  oradan da bu hatta aktarma yapabilirsiniz. Diyet yemeği kurye taşıma ile ilgili bazı bilgiler.

Başakşehir Kurye olarak bu geniş alanda servis sağlıyoruz.

Firmamız bu sektör içinde görev yapan firmalardan alanının en iyisi olmaktadır. Bundan dolayı bizleri çok kıskananlar vardır. Bunlar devamlı bize saldırı çabasındalar. İşte söz verdiğimiz gibi bu işler en güzel yolda ilerliyor. Her geçen gün gelişim gösteren bir şirketten bahsediyoruz tabi ki. Bu hat üzerinden metrosunu için de metrobüs kullanmaları gerekiyor. Yani baya uzun bir iş.  Bazı kişilerin Merter durağında inmeleri ve bu hatta binmeleri gerekmektedir. Yani üst seviyede yaşayan insanların oturduğu bölgedir. İnsanların sorunlarını çözeceklerine ancak sorun çıkaran bir anlayışla ile hiç bir zaman bir yere varılamaz.

Başakşehir İlçesinin Tarihi Hakkında Neler Biliyoruz ? 

Burası Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece’den bazı bölgeleri içine katılarak ilçe olmuştur. Yani 2008 yılında İstanbul ilçe oldu. Yeni ilçe ortaya çıkınca diğer çevresindeki komşuları da ortaya çıktı. Böylece Arnavutköy, Sultangazi, Esenler, Avcılar, Küçükçekmece gibi ilçelere komşu oldu. İlçenin nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı ile 500 bin civarı tahmin ediliyor. Burası sonradan adı değişen İstanbul Başakşehir Futbol Takımı’nın stadının olduğu yerdir. Aynı zamanda ismini de buradan almıştır. Genel olarak zengin ve refah seviyesi yüksek bir ilçedir. Bu alan be binalar Türkiye’nin ilk yeşil bina sertifikası olan bir bina olmuştur.

Başakşehir Kurye Hakkında Vizyonumuz Ve Misyonumuz Olarak

Bir çok alanda değişiklik göstererek bu piyasanın yenilikçi firmalarından biri olduk. Bir çok hizmeti ilk olarak bizler başlattık. Başlattığımız hizmetleri daha sonra başka firmalarda yapmaya başladı. Fakat tabi bizim gibi yapmayı beceremediler. Her kötü yollardan be bozuk yerlerden geçince anıyorum. Devlet ve Kara yollarının yaptığı yanlışlar ise, kara yollarının saçma sapan yerlerde bitmek bilmeyen yol çalışmaları ve bir günlük işin uzayarak günler, haftalar alması. Verdiği köprü ve viyadüklerin yapımının çok uzun sürmesi, yollardaki bozuklukların yapılmasının geç sürmesi yada yapılmaması.

Acil Olan Hizmetimiz Teslimatlarında Büyük Bir Başarı Sağlamıştır.

Ayrıca eskisi gibi trafik polislerini hiç bir noktada çalışır görmüyoruz. Önceleri bunu görürken şimdilerde hiç biri piyasada yok.  Biz ne yazacaktık fakat konu nereye doğru gitti.  İşte bu aşamada bizler devreye giriyoruz. Bu yoğun trafikte ne olursa olsun amacımız siz işi olan ve çok acil bir yerlere bir şeyler yollamak isteyen firma sahipleri yada kişisel gönderilere hizmet veriyoruz. Bu trafikte araçla gidilecek yarı yarı zamandan daha aza indiriyoruz. Hele toplu taşıma ile yarım saatlik yeri üç saatte anca gidebiliyorsunuz. Bundan dolayı bizler bu mağdur insanların yardımcısı oluyor ve uygun ücretlerle bu işi yapıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE