Gazeteciler Ve Basın Günü

Gazeteciler ve Basın Günü Bayramı Kutlu Olsun

Gazeteciler ve basın günü bayramı kutlu olsun

Bilindiği üzere 24 Temmuz Gazeteciler ve basın günü olarak kutlanmaktadır. Bizde moto kurye firması olarak bu günde tüm gazetecilerin ve basın çalışanlarının bu günlerini kutluyor ve tebrik ediyoruz. Çünkü artık günümüzde basın ve gazeteciler bir çok önemli işlere imza atıyorlar. Hatta bir çok olayları gün yüzüne çıkarıyorlar. Her an zor durumda olabiliyorlar. Zor şartlar altında çalışan bu insanlar hakkettikleri değeri bulamıyorlar.

İşini iyi yapan basın çalışanlarını tebrik ediyoruz

Bizler gerek ülkemizde olsun gerekse dünya üzerinde olsun dürüst ve ilkeli tüm bu çalışanları tebrik ediyoruz. Bu kişilerin ne kadar az olduğunu ve azınlık olduklarını bilsek bu kişilerin hala var olduklarına inanıyoruz. İşte gerçek olarak böyle yalansız, dürüst ve ırk, mezhep, fikir gözetmeden çalışan bu insanların gerçek çalışanlar ve gazeteci olduklarını kabul ediyor ve teşekkür ediyoruz.

Dünya üzerinde basın, yayın ve gazetecilik nereye gidiyor?

Özellikle Türkiye ve Dünya üzerinde bir çok gazeteci ve çalışan maalesef işlerini iyi bir şekilde yapmıyorlar. Gerçekçi ve objektif olarak çalışmıyorlar. Hep kendi inandıkları ideoloji doğrultusunda yayın yapıyorlar. Yada kanalların patronlarının inandıkları gibi yayın yapıyorlar. Hatta daha da ilerisi bağlı oldukları grup ve küresel düşüncenin fikirlerini söylüyorlar. Bu tür çalışanlar çok revaçta maalesef.

Zaten basın ve gazeteciler böyle olmasa orada barınamazlar.

Evet her güçlü devlet veya zengin gruplar zaten kendi düşüncelerini yaymak için medyayı bir silah gibi kullanıyor. Olamayan haberleri oldu gibi olanları olmadı gibi gösteriyorlar. Kendi düşünceleri doğrultusunda yayın yada haber yapıyorlar. Bunu her kes bilir. Küresel piyasadan başlayarak ülkelere yayılmışlardır. Kendi çıkarları için her şeyi yaparlar. İşte bu durumdan bahsediyoruz.

Ne olursa olsun her yalan mutlaka ortaya çıkacaktır. Gazeteciler ve basın günü

Ülkemizde ise bir çok alanda devlete yakın yayın organları ve basın vardır. Yakın olmayanlar da zaten karşı görüşü temsil ediyor. Bir taraf devleti savunucu yayın yaparken diğer tarafta aksine yayınlar yapıyor. İşte tüm bu faktörler dahilinde gerçekleri göremeyen halk her zaman arada kalan oluyor. Bizler bu tür basın ve gazeteciliğe karşı olduğumuzu beyan ediyoruz. Gerçek çalışanlara da buradan selam ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE