Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Motorlu Kurye

Beylerbeyi Motorlu Kurye Her anınızda yanınızda olmaya devam Ediyor

Beylerbeyi Motorlu Kurye Bizler uzun uğraşlar sonucu firma olarak Üsküdar ilçesinde çok büyük çalışmalarımız vardır. Bu ilçemiz İstanbul un en gözde ve güzide ilçelerinden biridir. Muhteşem tarihi yapısı ile karşımıza çıkmaktadır. Burada çalışma huzur verici. Ayrıca muhteşem güzellikteki deniz manzarası ve boğaz ile beraber burası İstanbul un simgesi Kız Kulesi ile beraber mükemmel manzara sunmaktadır. Bu bölge uzun zamandır inşaat olduğundan güzellikler bozulsa da inşallah bu inşaat ve çalışmalar yakında biter. Çalışmalarımız arasında olan hizmetlerimiz verilmiştir.

Beylerbeyi Acil Kurye sahil boyunca ince ince çalışıyor

Buralarda gün geçmiyor ki bir taraf yapılmaya başlanmasın. Ben bildim bileli buralarda bitmek bilmeyen çalışmalar devam ediyor. İşte bu mükemmel ve güzide  ilçesinin herhangi bir bölgesinden çıkan kargo ve dağıtım  işlerini yapıyoruz. Ayrıca  İstanbul’ un diğer ilçelerinden veye yada diğer şehirlerden sevdiğimiz ilçesine gelecek tüm özel  iş ve paketlerini acil olarak yerlerine teslim ediyoruz.Elemanlarımız  motosikletle taşıyamayacağı büyük ve ağır paketleri araçlı kurye ile yerlerine ulaştırıyoruz. İlçe içinden başka illere yollayacağınız tüm paketleri uçak kargo hizmeti ile uçak olan tüm şehirlere adrese teslim olarak teslim ediyoruz.

Beylerbeyi Motorlu Kurye Üsküdar ilçesinde çok canlı

Üsküdar ilçesinin şu anda 2019 itibariyle 33 adet mahallesi bulunmaktadır. Buralar tarihi ve eski semt ve mahallelerdir. Bu mahalleler içinde her tarafa gidip hizmet verebiliyoruz. En bilindik ve tanınan semtleri içinde bir çok akla gelen mahallesi bulunmaktadır. Acıbadem, Altunizade, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye Mahallesi, Çengelköy, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kuleli, Kuzguncuk Mahallesi, Çamlıca, Küplüce, Salacak, Yavuztürk, Zeynep Kamil bilinen semtlerden bir kaçı olarak sayabiliriz. 

Beylerbeyi ve Çengelköy Üsküdar ilçesinin bir semtidir.

Diğer şirketlerden bağımsız olarak çok değişik stratejilerimiz bulunur. Çalışma sitilimiz diğer rakip firmalardan daha çok değişiklik göstermektedir. Bizler biraz daha farklıyız İşi al ne olursa olsun geçte versem ne olur ne olur ki mantığı ile değil zamanında teslimat süreleri ile aynı orantıda teslimat söz konusudur. İşte bu yüzden başarılıyız. Tüm elemanlarımız gün boyu nerede, hangi adrese gittiklerini özel olarak gps cihazı motosikletlere takılı olduğundan bu cihaz ile takip edilmekteyiz. Bunun için ise en yakındaki elemanımız sizlere yönlendirilmektedir. 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE