Dikilitaş Motorlu Kurye

Dikilitaş Motorlu Kurye

Dikilitaş Motorlu Kurye hiç bir zorluktan çekinmeden düm düz yolumuza devam etmeyi her zaman bildik

Bu bölge genel olarak kurye piyasasında sevilen ve gidilmesi merkezi bir alan olduğu için kimse tarafından fazla yadırganmaz. Çoğunlukla sevilen bir bölge burası. Bu alanın neresinden olursa olsun sahil kısmına Beşiktaş ve Ortaköy bölgelerine iniş mevcuttur. Bu yolları geçe geçe artık aşındırdık diyelim. Dikilitaş motorlu kurye ile çok firma burada hizmet verirken bir çoğuda taşınıp gidiyor ve bu döngü böylece devam ediyor. 

Dikilitaş semtinde mükemmel bir ivme kazandık. Harika bir sistem çalışmasına her an hazır olun

Servis ağ içinde şu ana kadar yüzde doksan beş oranında başarıyı yakalamıştır. Müşterilerine hiçbir zaman yüksek fiyat çekmemiş, liste fiyatı neyse onu vermiştir. Hatta bazen yüzde olarak indirimler bile uygulamıştır. Bir çok zaman yaptığımız bir çok yolculuğun içinde firmalara yüzde on ile yüzde atmış oranında indirimler sağlanmış ve yapılmıştır. Bilmediğimiz yerlere paket çıkınca daha da heyecan.

Dikilitaş Motorlu Kurye ne olursa olsun 7/24 her zaman görevimizin başında işimizin başındayız.

Sizler istediğim bir malzemeyi yada paketi, yada numuneyi veya her hangi bir şeyi bir yerden bir yere yada evine yada evinden başka bir adrese nasıl yollarım diye kara kara düşünmenize gerek olmadan bizi ararsanız sizin yerinize biz düşünelim ve yapalım. İşte bu alanlarda iki kıta arasında motorlu kurye hizmeti veriyoruz. Her gün Asya ‘dan Avrupa ‘ya geçiyoruz. Böylece köprü den iki üç defa her gün geçmiş oluyoruz.

Dikilitaş Motorlu Kurye servisi ile İstanbul ‘da bir gün çalışmak ve trafik bizler için çok zor sürüyor

Evet İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna olan toplam mesafesi resmi rakamlara göre 270 km olarak açıklanmıştır. Birde aradaki trafik ve ve yoğunluğu hesaplarsanız bir uçtan bir uca gitmek zor. İşte bu mesafeyi biz motorlu elemanlar  sizin için saatlere indiriyoruz ve sizin için hizmet veriyoruz. Gündüz evrak taşıma ve gönderileri teslim ederken gece ise hastalarınıza şifa için evlere ilaç servisi veriyoruz arkadaşlar. 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE