Emirgan Kurye

Emirgan Motorlu Kurye

Emirgan Motorlu Kurye ile devamlılık esaslı bir servis ile sürmektedir

Emirgan Motorlu Kurye mükemmel derecede hizmet veriyor. Çok güzel ve çok daha harika kara ile boğazın birleştiği bölgede bulunan semtimiz.İlçesinin birçok semti olduğu gibi bu semtlerin içinde çok ünlü bilinmiş, tanınmış semt ve mahalleleri de bulunmaktadır. İşte burası en tanınmış ve ünlü bilinen en gözde semtleri arasındadır. Sarıyer sınırları neresidir ? Sarıyer sınırları Karadeniz sınırı Avrupa yakasından başlar, Maslak ve Ayazağa yeni katılım olmakla beraber, Seyrantepe Huzur Mahallesi ile beraber, Cendere yolu ile Kemerburgaz yoluna kadar, Büyükdere Caddesinden Maslak Seyrantepe Tem otoyoluna sapağına kadar devam ettiğini sanıyorum.

Özellikle fazla hız yaptığınız zaman kendinizi bir anda sahil içinde suda görebilirsiniz.

Emirgan bu ilçeye bağlı bir semttir. Bölgeye uzun zamandır hızlı teslimatlar ile servis sağlıyoruz. Buraya gitmek için yeni yapılan tünel yolunu kullanmaya gerek yoktur. Sahilden gidebilirsiniz. Bundan dolayı diğer yapılan yeni yolu kullanırsanız sizler için daha sağlıklı olacağına inanıyoruz. Mantıklı olanda budur. Çünkü kısa mesafede yolları çok virajdır. Tabi anlattığımız yer orman içindeki buraya giden yoldan bahsediyoruz. Kışın ise bu yol çoğu zaman daha tehlike arz etmektedir.İşte onlara sizin huzurunuzda teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Her açıdan ortam içinde çalışmak ve var olmaya devam etmek büyük güç isteyen bir olaydır.

Emirgan Motorlu Kurye her şeye rağmen güzellikler sunmaya devam ediyor.

Emirgan Kurye ne olursa olsun büyük yüklerin altından çıkabilecek bir karaktere sahiptir. Sarıyer ilçesi İstanbul’un Beşiktaş, Kağıthane ve Eyüp ilçelerine komşu olan bir ilçesidir. Burası aynı zamanda boğazın Karadeniz ile birleştiği yerde görkemli ve güzel olan büyük bir ilçedir. Alan olarak Yüz ölçümü bakımından oldukça büyük bir yere sahiptir. Geniş olan ilçede kırsal bölge ve mecra kesimde yerleşim oranı da fazladır. İlçe merkezi genel olarak şehir merkezine uzak olsa da çoğu semti daha yakın olan yerleri vardır. Yani buraya bağlı bazı semler daha yakın sayılır. Çünkü çoğu ilçe buranın sınırına yakındır. Bizler sonuç ne olursa olsun çalışıyoruz. 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE