Fulya Motorlu Kurye

Fulya Motorlu Kurye

Fulya Motorlu Kurye Nedir, Kimdir, Ne İş Yapar ? Görevi Nedir?

Fulya motorlu kurye hizmeti çok ideal ve ilkeli bir çalışma sistemi sunmaktadır. Ayrıca arabalı paketleri de taşıyoruz. Bir de tüm acil ihtiyaç duyduğunuz paket ve gönderileri ihtiyacınız olan her şeyi getiriyoruz. Böylece getir ve götür servisi de sunmaktadır. İstanbul içinde servis yapan sıfır yeni başlayan yepyeni bir hizmettir. Bu servislerin zamanla artacağına inanıyorum.

Başımızdan bu işimizde yaşadığımız bir çok olaylar geçti

Bir gün bir müşterime bir paket için gitmiştim. Ben zannediyordum ki evrak yada paket olarak bir şey alacağım.Adrese gittim. Kadın beni bekletti. Evet beni bayağı bekletti. Bir şeyler yapıyordu, sonra beş on dakika sonra küçük bir poşete ağzı açık olarak bir baktım sıcak sıcak kurabiyeler vardı. Bu kurabiyeleri yakının çalıştığı bir adrese getirmemi söylemişti. 

Acaba içinden biraz alıp yesem ne olur diye düşündüm

Şaşırmıştım. Kurabiye parasının neredeyse üç katı fiyatına bir yere yolluyordu. Bende içimden de dedim acaba birazını alsam Recep İvedik gibi yesem mi diye. Sonra boş ver dedim o filmde oluyor, sonra naneyi yerim demiştim. Hani filmde taşıdığı pizzayı dayanamayıp yiyen bir bizim işi yapan motorcudan bahsediyordu. İşte oradaki promosyan pizzayı yiyen adam gibi olabirim diye düşündüm. Ama yapmadım.

Fulya Hızlı Kurye ile işleriniz sorunsuz çözüyoruz

Görmediğimiz bir yer olduğu için üzülüyoruz ama gördüğümüzde de seviniyoruz. Her gün en uzak yerden en uç bölgeye paket taşıyoruz. En uçtan en uca yani İstanbul en uç ilçesinden en baş ilçesine kadar. Bizler özellikle İstanbul içinde hangi ilçe olursa olsun ayrım yapmıyoruz. Hangi yerden işimiz çıkarsa erinmeden ve çekinmeden gitmeye gayret ediyoruz. Sonuçta bu bizim işimiz.

Fulya Motorlu Kurye soğuk havalarda bile işinin başında

Fulya Motorlu Kurye bazen havalar çok soğuk oluyor ve çok üşüyoruz. Giydiğimiz kıyafet sanki hucum emri verilmiş askerlerin üstlerine giydikleri kıyafetler ve malzemeler gibi çok ağır ve hantal olabiliyor. Evet böyle olması iyi değil tabi. Üst üste kıyafet giyiyoruz üşümeyelim diye. Rüzgarda bize soğuk gelmesin, yağmurlarda çok fazla ıslanmayalım diye. Veya karlarda soğuktan donmayalım diye.

Fulya Moto Kurye sizden aldığı güç ile ilerlemeye devam ediyor

Evet Beşiktaş ilçesinin küçük mahallelerinden biridir. Dikilitaş, Yıldız ve Gayrettepe arasında bulunan küçük bir semttir. Bizler özellikle bu Fulya semrinde gerekli olan İlaç kurye servisi sağlıyoruz. Güvenli olarak sizlere Fulya bölgesinde çok kaliteli, güvenli ve son derece ekonomik olan hizmetler veriyoruz. Bizde bu toplumda yaşayan bir bireyiz.

Fulya İstanbul Şişli ilçelerinin meşhur semtlerindeyiz

Ayrıca bu bölge, metro, tramvay ve otobüs son duraklarının olduğu yer olduğu için burada çalışmaktan çok zorlanmaktayız. Beşiktaş, Dolma bahçe, Kabataş yan yana semtleridir. Bu semtler üzerinde tarihi camiler vardır. Zaten burası küçük bir semttir. Buradaki çıkan tüm işleri de alıp gene diğer ilçelere getirebiliyoruz.

Fulya Dikilitas arası iki dakika sürmez bir birlerine çok yakın

Daha sonra gelen Fulya semtimiz, Dikilitaş ve Gayrettepe bölgelerinde bulunuyor. Burada gene tarihi yapılar ve camiler göze çarpmaktadır. Bu bölgeler üzerinde Teşvikiye bölgesine kadar trafik çok yoğun bir şekilde devam etmektedir. Sağ tarafa dönen Ihlamur istikameti de gene böyledir. Fulya Kurye servisi olarak bizler diğer ilçe ve semtlerden gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz.

Fulya Motorlu Kurye işinde çok cesaretli ve kuvvetli olarak çalışır

Sevgili iş arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve kardeşlerimiz, sizlere tek tavsiyem şudur. İnsanlardan hangi sektörde olursa olsun bir iş talep ettiğiniz zaman ne olur lütfen yapamayacağınız sözler vermeyin. Fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız.

Fulya Motorlu Kurye ile Beşiktaş ilçesinin nadide semtlerinden biridir Fulya

İstanbul’ un Beşiktaş  sınırındaki son semti. Ondan sonra Etiler gelse de burası gene buraya bağlı bir ilçedir.Beşiktaş ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur.Bizler Ulus ve Etiler bölgelerinde ince hizmetler sunuyoruz. Geçmişin eski izlerinibizler geleceğe ve daha da ileriye doğru taşıyan bir özel bölge ve semtimiz şimdilerde yenileniyor

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE