Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye Çalışma Hayatında Her Zaman Bir ilke Daha İmza Atıyor

Göktürk Motorlu Kurye heyecan ile çalışıyor. Değerli iş sahipleri ve bizim yaptığımız bu işi kullanan işverenler, bundan sonra büyük bir ilke adım atarak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmayı hedefliyor. Çünkü bütün firmalar baktığımız zaman şehir içi olarak çalışmakta ve bu tarafa pek hizmet vermemektedir. Bizlerde bunu anladık ve buraya servis hazırladık. Bizi üzende bu işte ne yapalım. Gene de yola devam etmek lazım.

Bizler bu şehrin görünmeyen emekçi işçileriyiz. Görünmeyen kahramanlarıyız. Gece gündüz çalışıyoruz, her sektörde insanlara yardım ediyoruz. Her alanda faaliyet gösteriyoruz. İnsanların işlerini kolaylaştırıyoruz. Uzakta olanlara yardımcı oluyoruz. Hastalara ilaç getiriyoruz. Kredi kartı ve banka kartları dağıtıyoruz, yemek falan dağıtıyoruz, diyet yemek sektöründe hizmet veriyoruz. 

Göktürk Moto Kurye Çok Seviyeli Hizmet Veriyor İnsanları Üzmeden Kırmadan

Göktürk kurye ile bizler uzun çalışmalardan sonra şu anda kullandığımız motosikletlerden farklı bu iş için masrafa girerek daha büyük ve daha hızlı ve daha pahallı motorlar alarak firmamız bünyesine kattık. Bu açıdan şehir dışına daha hızlı gidebilmek için ise daha tecrübeli elemanlarla anlaştık. Kaliteli hizmet buna denir. Ama insanlar maalesef kör oldukları için hala bizim farkımızda değiller.

Göktürk acil kurye olarak emekçiler olarak çalıştığımız sektörden dolayı gurur duyuyorum. Her ne kadar son zamanlarda işler çok düşmesine rağmen hala ekmeğimizi bu sektörden kazanmaya devam ediyorum. Arkama baktığımda bu işe başladığın için pişman mısın sorusuna hiç düşünmeden pişman değilim diyebiliyorum. Yani her alanda insanların yanında olmaktan huzur buluyoruz.

Göktürk Motorlu Kurye Çalışmalarına Hız Verdi Daha Çabuk Ve Daha Hızlıyız

Göktürk acil kurye daha hızlı artık. Yaklaşık yirmi yıldan beridir ondan fazla motosikletim olmuştur. Belkide daha fazla olmuş olabilir. O zamanlar Motosikleti bir aylık paranla alabiliyordun. Ve bu kadarda vergisi yoktu. Maalesef benzinde bu kadar pahallı değildi. Sonradan zorlaştırdılar. Ötv koydular, özel vergiler koydular, araba gibi senede iki tane vergi koydular, köprü parasını arabalarla aynı yaptılar.

Ama hala bu mesleği bitiremediler. Bence Bu şehirde böyle trafik oldukça bu işler bitmez. Allah’ın izniyle devam eder. İstanbul içinde açılan firması ile birlikte eve servis dönemi başlasa da bu işi biz motorlu kurye olarak yıllardan beri yapmaktayız. Müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara gece gündüz hizmet verip, onları zor duruma düşürmeden çalıştık. 

Burada Göktürk Kurye ile yüksek avantaj ve rahatlık ve seri hız oluşturmaktadır

Göktürk Kurye ince ince çalışır. Böylece işler uygun olarak yürür. Burada bulunan ofisimiz her türlü teknolojik ve modern çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde ekip üyemiz daha kısa sürede teslimatını yapmak için trafiksiz olan yolları hesaplayarak kestirme yollar kullanır. Bu konuda tüm sahadaki görevli üyemiz ihtiyaç duyduğu anda ona yardımcı olacak ve olmaz ise navigasyon sağlayacak olan ofis çalışanlarımızdır.

Burası daha ilerleyen yıllarda Türkiye’nin her tarafından, dört bir yanından göç almıştır. Göktürk Motorlu Kurye ile devam. Daha sonra Kemerburgaz’dan sonra Göktürk dede ofis açarak Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde yer alan iki ofisimizle bundan sonra Allah ‘a şükürler olsun daha hızlı ve daha kolay çalışmayı gerçekleştirmiştir. İstanbul’da onbeş yirmi km ile kolay ulaşıyorlar.

Göktürk motorlu kurye bizimle irtibata geçin hem uygun hem çabuk servisimizi alın

Telefon veya Whatsap üzerinden bize ulaşın hizmetimizden sizde faydalanmak istediğinizi beyan edin. Gerisi artık bizde.  Sonrasında teslimatı biz hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz.Acil ulaştırılması gereken paketinizi bulunduğunuz yerden alıp saatler içerisinde teslim edilmesi gereken yere götürüyoruz. Bu yüzden araç sıkıntısı ve motorlu kurye sıkıntısı çekilebiliyor.

İşlerinizin en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde hallolması için işinde iyi olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizler için çalışıyoruz. Artık bazı işlerinizde uzun uzadıya başka yerlere telefon edipte aramanıza gerek kalmayacak. Göktürk moto kurye seri olur. Daha sonra küçük çapta kuryeler kuruluyor fakat genede talep almayaya verildi. Göktürk Kurye Kemer kurye  ve az denecek kadar zaman safhaya ulaşılmıştır. 

Göktürk Acil Kurye İle Acil Teslimat Süresi Alıp Verme En Fazla Bir Saat Sürmekte

Günden güne daha da artan yoğunluğuyla İstanbul trafiğine, kargo şirketinin teslim etmesini bekleyemeyecek kadar acil olan bir belgeyi ya da paketi teslim etmek için çıkmak istemeyen Eyüp sakinleri için  hizmetimizi sunuyoruz. İster iş için olsun ister başka bir amaç için olsun her çeşit belge ve paket teslimini sizler için yapıyoruz. Çünkü bu şehirde fazla yerleşim yeri olomadığı için yollarıda çok kalabalık olmamış. 

Kurumumuzda bulunan deneyimli motorlu ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İnsanların dışarıdan sizlere sözleri ve nasihatları sizleri o güzel dönemde fazla taktırmıyor yada etkilemiyor. Karadenize, daha yukarda Arnavutköy, Habibler bölgelerinede yakınlığı vardır. Bu ülkede irili ufaklı köyler hala varlığını sürdürüyor ve köy yaşamıyor. İstanbul’u biraz uzaklaştırarak önce düşünebileceğinizi bildeyiniz iyi olurdu.

Göktürk bölgesinde çalışacağınız tek firma Göktürk Motorlu Kurye firması olacaktır

Fakat sonradan köy olup şu anki haline yıllar sonra gelmiştir. Çünkü geçmişten örnek alamayanlar geleceğe hayatı taşıyamazlar. Göktürk acil kurye hizmetimiz son derece seviyeli ve kaliteli bir şekilde hizmete başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. Aldığımız elinizdeki tüm eşyaları Göktürk hızlı kurye servisi ile zaman kaybetmeden yerine veriyoruz.

Böylece geç kalma derdine son veriyoruz. Diğer firmalar da vardır burada fakat bizim gibi değiller. Sadece isimleri değişiktir. Motosikletin kur’anlarının ve kurye firmalarının bu bölgelere sık sık gitmemeleri dolaysıyla motora kuryelerin ve kurye firmalarının bu bölgelere aşırı sık gitmemeleri dolaysıyla buralarda moto kurye, kargo yapılmaması gerekiyor. 

Aslında Göktürk ve Kemerburgaz Kurye aynı yerlerde söyleniyor ama aynı değil artık

Tabi merak edilen konulardan bitaneside burada daha önce ago yaşayan halka ne oldu. Buralarda ekilen topraklara ne oldu. Genelde siteler çoğalsada halen etrafları ormanlarla çevreleyen alanları temiz havası ve yeşilliği, son zamanlarda yeni yapılan muhteşem ama bir okadarda doğa katili bu siteleri ve yüksek sosyete insanları için artık vazgeçilmez olmuş. 

Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine ait son yıllara gelindiği zamanlar çok büyük siteler, bloklar, avm ler bulunuyor. Kemerburgaz Maslak, Levent, Mecidiyeköy orada yaklaşık 20 km uzakta yaklaşık 15-20 merkez yolları trafik olmayan üç şeritli büyük bir yola sahiptir. Ayrıca Göktürk ve Kemerburgaz bölgesi Eyüp İlçesine bağlı bağlı Eyüp’e sahile yakın zamanda bulunuyor.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE