Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye ile sırtnızdaki tüm yüklerden kurtulun başka yerde hız aramayın

Hızlı motorlu kurye ile bizler hayatın içinde çalıştığımız bu sektörde çok şeyler gördük ve yaşadık. Evet can verenleri, bir çok kazalar gördük. Nice meslektaşlarımızı bu işte hayata güzel hayata veda edip arkalarından eşlerini, çocuklarını, ailelerini geride bıraktılar.  Fakat üzüldüğüm olay ise boş yere pisi pisine hayata veda etmek çok zor geliyor insana. İşinizin daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde halledilmesini istiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka gelen bizim çalışan arkadaşlara daha iyi ve daha nazik davranmanızdan dolayıdır. 

Evet her gün neler yaşıyoruz neler trafikte bir görseniz aklınıza gelmeyecek şeyler 

Arkalarını sağlama almış bu çalışan harfiyat ve toprak kamyonlarının otobanlarda en soldan yüzün üstünde gitmeleri çok dehşet verici. Saygı vicdan ve bir şey söylediğimizde üstümüze kırmaları ve küfür etmeleri. Çünkü şerefsiz adi bu alçak insanlar ne kural tanıyorlar nede saygı. Çoğu yüzde yüz haksız oldukları halde birde sizin üstüne yürüyorlar. Gene de bunları bizde ölene kadar göreceğiz belki. İndireceksin araçtan kafasını gözünü, ağzını burnunu kıracaksın o zamanda sen hep suçlu oluyorsun.

İstanbul içindeki şoförlerin yüzde doksanı maganda ve hepsi bencil olarak sürüyor

İşte bu şerefsiz insanların arkasında  büyük firmalar olduğundan ne şoförlerine bir şey yapabiliyorlar, nede polisler durduruyor. Bizle beraber artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderin. Servisimiz gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. Bizler son derece tecrübeli eleman ve motorlu kuryelerle hizmet veriyoruz. Sunduğumuz bu hizmet üzülerek söyleyelim ki sadece İstanbul bölgesine değil tüm şehirlere hizmet veren bir kuruluştur. 

Hızlı Motorlu Kurye ile ayağınız yerden kesilecek yani aldığınız hizmetten dolayı bu

İstanbul dışına dahil tüm şehirlere hizmetimiz vardır. Hızlı moto kurye firma olarak bizi önemli bir teslimata ihtiyaç olduğunuz anlarda mutlaka arayın. En yakın süre içinde size cevap verilecek ve en yakın ekip üyemiz size gelecektir. Bir çok çalışanlarda ve çoğu elemanlar üstlerinde motorcu elbisesi ve kafalarında kask bile yoktur. İşte bu yüzden bunlar motosiklet sürmeyi sadece motoru sürmek olarak anlayan zavallı insanlardır.  Bunları çok gördük çok yaşadık. Ta yukarıdan bağlamışlar işlerini .

Hızlı Motorlu Kurye olarak bizimde uyulması gereken ve uyulan çok kurallar var

Hızlı Kurye Hanımefendi. Hizmetimiz elit ve devamlı çalışan ekip üyeliği mahsustur. Gün içinde İstanbul içinde bir yerde, birdedir. Özelde acil durum gönderileri en hızlı şekilde müşterimize yolluyoruz. Özel müşteriler çok acil işler çıktığı zaman sadece bu iş için görevli çalışanımız mevcut. Bizler şu anda acil iş zamanları gün içinde mesai saatleri içerisinde geçerli düzgün çalışıyor. Bölge farklılığı gözetmeksizin İstanbul içi ve şehir içi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzak bölge içinde çalışmalarımız mevcuttur.

Hızlı Motorlu Kurye aşağı yukarı tüm işlerinde çok çabuk oldu ve verdiği sözünde durdu

Biz üşenmeden acil çalışan kişi onu müşterinin istediği bir sistemdir. Ancak böyle yapmakla riskleri de beraberinde getiriyoruz. İnce ve narin dokunuş ile varlığımızdaki liderimiz bizden acil olmamızı ister. Herkes malzemesinin erken vermesini ister. Tabi kide erken veriyoruz ve zorlanmıyoruz. Bu türden çalışma özelleşmesini tahmin etmekte ki fiyatı da özeldir. Acil teslimat işinde hizmetimiz normal teslim servisinden iki kat daha fazla pahallı ve verilen söz edilen sırada teslim teslim edilir. Hızlı moto kurye yarım bırakmadan bitiriyor.

Hızlı Motorlu Kurye verdiği bütün hizmetleri takip ediyor zamanında zaman dolmadan 

Sokaklarda, etrafta dışarıda acayip insanlar türedi. Kapalı insanlar artık bir şeye doymuyorlar. Önceleri bir ay bir yerde düzenli çalışamayan sürekli iş değiştiren bu tipler sakın ama işçi denmeyecek kadar aşağılık insanlardır. Onlar umarımda olmayan tipler. Yoğun bir tempoda bizler böyle çalışıyorğımız zaman zaten stresli olan yapımız dahada çekilmez bir hal almaya başlar. İstanbul hızlı kurye bu trafiğinin bu hali insanı strese sokmaya henüz başladı. İşte bundan dolayıda ondan sonra gelen motorcu suçsuz oluyor.

Hızlı ve acil kurye olarak İstanbul içinde en hızlı ve en dikkatli çalışan kurye servisiyiz

Evet firma olarak kendimize çok güveniyoruz. Bu konuda kendimizi başka firmalar ile rekabet etmeye düşünemiyoruz bile. Çünkü onlar bırakın bize yaklaşmayı arkamızda bile görünmüyorlar. Bu yüzden siz siz olun kendisine hızlı diyen bir çok sahte ve çakma firmalar ile çalışmayın. Ne kadar hızlı olduklarını verdikleri işlere bakarak anlayabilirsiniz. Yani evrak alım saatine bakın ne kadar sürede teslim alıyorlar. Başka bir konu olarak ta açıkçası söylemek isteriz ki çünkü o da olsa onları doğuyor kırıyorlar öncekilerine kızdıkları için.

Hızlı acil kurye olmak her zaman dediğimiz gibi saçma sapan motor sürmek değildir

Biz bunu en baştan beri söylüyoruz. Hızlı olmak sağa sola saçma sapan motor kullanmak asla değildir. Hızlı olmak trafikte saçma sapan hareketler yapmak değildir. Hızlı olmak başkalarına zarar vererek çalışmak değildir. İnsanlara zarar vermek asla değil. Ya da başka canlılara mesela hayvanlara nasılsa hayvan diye zarar vermek değildir. Yollardaki bitkilere, çiçeklere, ağaçlara zarar vermek değildir. Hızlı olmak asla ve asla kimseye zarar vermeden zamanında hizmet vermektir. Hızlı kurye olmak zamanında teslimat yapmaktır.

Peki hızlı moto kurye olarak çalışmak yani gerçek manada hızlılık nedir nasıl olur

Şöyle bir baktığınız aman kurye firmalarının çoğu kendilerinin hızlı olduklarını savunuyor. Fakat hepside yalan konuşuyor. Bir kurye elamanı çantasına onlarca paketi verriseniz ne kadar hızlı ve acil olursa olsun hepsini nasıl yetiştirecek. Ya da bir kurye çalışanın üstüne acil kurye olarak gitmesi gereken üç dört tane paket verseniz bunların ilk verileni hızlı olacaktır. Ya gerisi ne olacak. İki üç ve dördüncüleri asla hızlı olmayacaktır. Niye çünkü ne kadar çabuk ver seri gitsede bir evrağı verme saati bellidir. Hepsini aynı anda veremeyeceği içinde sonradakiler geç kalır.

Gerçek manada hızlı motorlu kurye olmak dürüst olmaktır yalan konuşmamak

Evet hızlı olmanın en önemli maddesi karşındakine yalan konuşmamaktır. Peki nedir yalan konuşmamak. Bir firma sizi aradığı zaman acil kurye veya express kurye ile bir paketin en kısa zaman içinde teslim olmasını söylüyor. Sizde o an çalışan kuryelerin durumunu vaziyetini üstünde bulunan diğer paketin durmunu bildiğiniz halde hemen verilecek derseniz işte bir de veremezsenşiz ki kesin veremeyeceksiniz işte bu yalan konuşamdı. Aldığınız paketi o zaman içinde verebilecekseniz alın veremeyecekseniz doğru zamanı söyleyin.

Hızlı Motorlu Kurye, https://www.motokurye.org/hizli-kurye/hizli-motorlu-kurye.html

Hızlı Motorlu Kurye

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE