Motorlu Kurye İstanbul

MOTORLU KURYE İSTANBUL

Genellikle;  kalabalık ve büyük şehirlerde yani trafiği yoğun olan yerlerde daha çok rağbet gören,  kurye sınıfının bir alt dalı olarak geçen meslek grubuna motorlu kurye adını veriyoruz.

  Motorlu kurye ya da diğer tabiriyle moto kurye;  kuryeciliğin ilk ortaya çıktığı yani temelidir diyebiliriz.  Motorlu kuryeler;   trafiğe takılmaz ve ekonomik olduklarından dolayı daha çok tercih edilirler.  Motorlu kuryeler,  motosikletle çalışarak gün içerisinde küçük ebatlarda ki kargoları adreslere teslim ederler.  Diğer kurye çeşitlerine göre motorlu kurye daha hızlı ve en az komplikeye sahip bir kurye dalı olarak dikkat çeker.

Peki,  motorlu kurye olmak için ne gibi şartlar gerekir?  Öncelikle kişinin A2 ehliyetine sahip olması,  görme sorunu olmaması,  herhangi bir fiziki engelinin bulunmaması gerekir.  Ayrıca,  motorlu kuryenin çalıştığı şehrin her yerini çok iyi bilmesi gerekir.

Moto Kurye İçin hemen https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret et.

 

istanbul moto kurye

istanbul moto kurye

Hızlı Motorlu Kurye

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto Kurye Hakkında Sorulan Soruların Tamamını sizler için bir araya getirip derledik. Soru cevap Tarzında Motorlu Kurye Hakkında detaylı bilgiler sizlerle.

 

Moto Kurye Ne İş Yapar? Kurye nedir ? Ne iş yapar? Moto Kurye Fiyatları ve uygun kurye firmaları gibi bir çok konudaki kriterlere göz atarak bu işlemi gerçekleştirdik. Sizler de bu işten yararlanmak istiyorsanız ilk arayacağınız özellik güven ve kalite olmasıdır. Dürüst çalışmak ve daha sonra hız ve daha sonra ise tamamlanan iş gelmelidir. İşte bu yazımızda dikkat etmeniz gereken konuları yazmaya çalışacağız. İşte bu bakımdan işiniz için lazım olacak firmalara için yardımcı olmaya çalıştık.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye

Motorlu Kurye nedir? Kuryeler kimdir?

Kuryeler bilinen modern posta dağıtım elemanalrının motorlu halidir. Bilinen adı ile bu isim daha çok insanlara yasa dışı ürünler, maddeler ve para gibi şeyler taşıyan insanlar akla geliyor. Tabi bu anlayış sinema ve televizyon gibi görsel ekrandan insanların kafasına işlenmiştir. Aslen kurye bir eşyayı bir adresten başka bir adrese taşıyan acil motorlu veya yaya çalışan elemanlardır. Yani modern postacı da diyebiliriz. Eskiden atlı postacılar varmış şimdikiler ise motorlu postacılar diyebiliriz.

Moto Kurye Ne İş Yapar? Neden Bir Kurye Lazım Olur? 

Özellikle İstanbul için artık vazgeçilmez bir araç oldu diyebiliriz. Çünkü artık insanların tüm ihtiyaçları motosikletli kuryeler tarafından yerine getirilmektedir. Peki nasıl yani diye soranlar için Türkiye içinde en fazla yoğunluğa sahip İstanbul Ülkemizin nüfusunun beşte birini oluşturmaktadır. Buda bu şehirde büyük bir yoğunluk oluşturmaktadır. Bundan dolayı araçlar ile bu trafiğin içinden çıkmak artık imkansız hale gelmektedir. Çünkü çok gerekli ve lazım oldukları için.

Motorlu kurye firmalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

En iyi kurye firmalarını seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler aşağıda 7 madde olarak belirtilmiştir. İşte bu konuda çok dikkat etmeniz gerekenler. Özellikle büyük şehirlerde ve yoğun olan illerde bu sistem kullanılmaktadır. Daha sayamadığımız bir çok alanda bizlerin her şeyini evimize kadar getiriyorlar. Geç teslimat sağlar. Bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda vardır. Tabi temizden kasıt pis olmamalıdır. Sonuçta motor kullanılıyor. O kadar da olur. Ama yinede daha temiz ve bakımlı olunabilir.

Motorlu Kurye Ne İş Yapar? Kurye Kimdir? Nasıl Çalışıyorlar

Kısaca şehrin kahramanlarda diyebilirsiniz. Özellikle İstanbul içinde bir çok amaç ile çalışmaya çalışan emektar ve alın teri verilmeyen insanlar topluluğu. Moto kuryeler ne iş yapar? sorusuna cevap aslında ne iş yapmaz olması gerekiyor. Çünkü baktığımız zaman yapmadığı bir iş neredeyse kalmadı. Her sektör içinde hizmet veren her firmaya hizmet getiren önemli bir görevi icra eden arkadaşlara buradan selamlar saygılar sunuyorum. Çünkü onlar her türlü teşekkürü hakkediyorlar. Onlar İstanbul şehrinin görünmez kahramanlarıdır.

Moto Kurye Hizmetleri

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye

Evet Kurye kimdir ve Kurye ne iş yapar sorusuna verile cevap en kestirmeden şudur ki sizlerin her işinizi kuryeler yapar. Her şeyi ayağınıza kadar getiren kuryelerdir. İçlerinde bizim çalışma gösterdiğimiz alan olan evrak, paket ve gönderi taşıma işlerinden başlar. İlaç sektörü, banka sektörü, hele gıda sektörü bizden sorulur teslimatlarda. Tekstil, Gümrük, Otomotiv, Sigorta başta olmak üzere yaşam için gerekli çoğu şeyi artık bu kardeşlerimiz sağlıyor. Sizden ricamız lütfen onlara saygılı ve güler yüzlü davranın.

1- Vergi veren ve resmi bir firma olmasına dikkat edin

Neden çünkü genel olarak size fatura kesebilen bir firma olması gerekmektedir. Faturası ve resmi olmayan hiç bir firma ile asla çalışmayın. Çünkü başınızın derde girme olasılığı yüksek bir orandır. Faturası olan kurye firmaları daha güvenilirdir. Zaten faturasız yollanan tüm işler Devlet kontrolünde olması gerekmektedir.

2- Güvenilir firma olmasına dikkat etmelisiniz

Artık günümüzde karı kocanın bile bir birine güvenmiyor. İşte bu zamanda hiç tanımadığınız ve özellikle internetten bulduğunuz bu firmalara nasıl güveneceksiniz. Hiç bilmediğiniz bu insanlara malınızı, eşyanızı nasıl teslim edeceksiniz? Ya çalınırsa? Ya bir şey olursa, ya kaybolursa? İşte bu olay maalesef zamana dayanan bir durum olacaktır.

3- 7/24 Destek verebilmesine dikkat etmelisiniz

Gün içi teslimatlarda ulaşabileceğiniz muhatap olacağınız çağrı merkezi her firmada vardır. Fakat bazen gece mesai saatleri içinde iş verip, mesai saatleri dışına taşan gönderiler olabilir. Veya gece gönderiniz olabilir. Bu gönderinin akibetini öğrenmek için belli saatler dışında size cevap verebilecek muhatap bulacağınız bir kişi bulmanız çok önemlidir.

4- Tecrübeli ve eski firma olmasına önem vermelisiniz

Bu sektör tecrübesiz ve bu iş hakkında fazla bilgisi olmayan firmaları kaldıracak bir sektör değildir. Özellikle genç ve yeni bu işe başlayan ekip üyeleri bir çok yönden bu işi bilmez. Bu yüzden paket ve evrakların aksamasına neden olur. Durmadan kaza yaparlar. Kimse bilerek kaza yapmaz. Fakat tecrübesiz sürücüler yapar. Veya İstanbul içindeki gidecek adresi bulamazlar.

istanbul hızlı motorlu kurye

istanbul hızlı motorlu kurye

Moto Kurye Ne İş Yapar? Başlıca bir çok uygulama da özellikle İstanbul içinde hayatımıza girmiştir

Yine bunlar içinde Glovo uygulaması istediğiniz şeyi sipariş verebilirsiniz. Marketlerden alıp size getiriyorlar. Bir başka uygulama ise Getir uygulaması ise yine size kendi internet sitesinde bulunan ürünleri sipariş vererek kapınıza kadar teslimat sağlamaktadır. Eski uygulamalardan biri olan yemek sepeti sistemi de bu bağlamda kurye elemanları ile çalışan başka bir firmadır. Bir çok alanda daha sayamadığımız uygulamalar vardır. Çalışkan, dürüst ve estetik olarak ta düzgün bir hizmet veren bu firmayı da tavsiye ederiz.

Motorlu Kurye Ne İş Yapar? firmaları hangileridir merak ediyorsanız

Motorlu Kurye  ne iş yapar olarak firmaları seçerken dikkat edilmesi gereken hususları ve detayları elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışacağız. Bu incelemeyi yaparken de sizlerin daha doğru bir firma ile tanışmanız için sizlere yardımcı olacağız. Bizler bu sıralamada genel olarak internet sıralaması bazında yapmaya çalıştık. Aynı zamanda ilk kuruluş ve eski firmalara yer verdik. Özellikle evrak ve posta işleri dışında, her türlü her sektörde olan numune, örnek, araç, gereçleri ve daha bilumum malzemeyi taşıyorlar.

Moto Kurye Ne İş Yapar? Kurye şirketleri ve Kurye faaliyet alanları

Sadece bununla bitmiyor, artık, yiyecek sektörünün tamamında bunlar var. Çiçek sektöründe, su dağıtım sektöründe, pizza, yemek, fasfood sektöründe, kredi kartı dağıtımı kurye net sektöründe dahi bu arkadaşlar var. Ayrıca bu sitemizden dışarıya bu kurye firmalarının yani sizlerin linklerini buradan paylaşıyorum. Ayrıca motorlu kurye ekip üyelerinin de üstü başı temiz ve düzgün olmalıdır. Bu açıdan bu elemanlar hakkında bilmediğiniz bir çok mesele vardır. Bizde bunları size tanıtmaya çalışıyoruz. 

Moto Kurye https://www.motokurye.org/moto-kurye Ziyaret et.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye Elemanı Olmak Ve Çalışmak Ne Kadar Zor Bir Durumdur

İstanbul Moto Kurye Çalışanı olabilmek için öncelikle bu işin nasıl bir iş olduğunu tam anlamı ile bilmeniz gerekir. Öyleyse sizlere ilk olarak kolay gibi görünse de aslında birçok zorluğu beraberinde getiren, belli başlı gereklilikleri olan ve trafik gibi büyük bir sorunu bahane olarak kabul etmeyen bir işten söz ettiğimizi söyleyebiliriz. Koli, evrak, paket, fatura, kutu, zarf ve dahası olarak sıralanabilecek birçok gönderi vardır. İşte biz bu işi yapıyoruz. Sabırlı ve zamanında teslim sağlayabilmek için yeterli adres bilgisine sahip olmalısınız.

Kargo Ve Tüm Gönderilerde Tasarruf Sağlamak İçin Mutlaka Bizden Fiyat Alınız

İşte bunları hepsini motorlarla birlikte belirtilen adresten alıp diğer bir adrese başarılı bir şekilde iletmek ise bizim işimiz olarak bilinir. Fakat uygun bir Hizmet olarak kolay  tanımlayacaktır. Eğer bu işi layıkıyla yapmak isterseniz bu işin gerekliliği olan koşulları barındırıyor olmanızın yanı sıra güler yüzlü olmayı da ihmal etmemelisiniz. Kaç senedir halen fiyatlarımız aynı maalesef zam falan yapamıyoruz. Peki, ya nedir o gereklilikler? İlki tabi ki de 18 yaşının üzerinde olmaktır. Sonrasında ise motoru kullanabilmeniz için A2 ehliyetini edinmiş olmanız gerekecektir. 

Zor Ortamlar İçinde Başarılı Bir Servis Veren Bir İşletme Nasıl Olmalıdır?

En başarılı motorlu kurye hizmetleri için işini en doğru şekilde yapan ekiplere ihtiyaç vardır. İşte ben onlardan biri olmak istiyorum derseniz yukarıda belirtilen önemli iki kriter dışında motoru iyi derecede kullanabilen, fiziksel engeli olmayan ve teslimini yapacağı evrakları karıştırmamaya özen gösteren kişilerden de biri olmalısınız. Son olarak motor kullanımı esnasında koruyucu kıyafetleri giymenin ve kask kullanmanın sizin için olmazsa olmazlardan biri olduğunu unutmamalısınız.

Hele bizim piyasada İstanbul moto kurye olarak sahada çalışıyorsa. 

İstanbul Moto Kurye kimseyi üzmez. Çünkü görmeden emniyet şeridine aniden kıran bu insanlar hem bizlerin hemde burada arıza yapıp durmuş araçların korkulu rüyası haline gelmiştir.  Ama emniyet şeridinde Kamyon yada büyük araçlar durmuşsa buda onların sonu haline gelmiş olmaktadır. Bizler yaklaşık doksanlı yılların başından beri bu piyasanın içinde olan bir eleman olarak öğrendiğimiz tüm tecrübeleri sizlere sunmaya gayret ve çabası içinde var gücümüzle devam ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE