Kanlıca Motorlu Kurye

Kanlıca Motorlu Kurye İle Sevdiklerinizin Yüzünü Güldürün

Kanlıca Motorlu Kurye ile devam. Boğazda Kanlıca bölgesi şirin ve sakin bir bölgemizdir. Her ne kadar şirin de olsa da son yıllardaki trafik sorunları buraya da yansımıştır. Burada yaptığımız hizmet sırf özel hizmettir. Çok zordur burada para kazanmak. Fakat ilk günkü gibi bir derdimiz yoktur. Çalışmalarımız ileriye dönük olarak hizmet vereye devam edecektir. Daha sonraki yıllarda İnşallah karşılığını almayı umuyoruz.

Yıllardır Kanlıca semtine verdiğimiz çalışmalar ön yüzüne çıkmasa da ciddi iş gücü çalışmaları olmuştur. Bunları iyi biliyoruz. Burası İkinci Köprü nün Anadolu yakasında sahil boğaz kısmında sağ tarafının tam altı olarak bulunmaktadır. Beykoz ilçesine bağlı bir sahil veya boğaz semtlerimizden bir tanesidir. Burası yoğurdu ile ünlenmiştir. Mutlaka burada yoğurt yeyin derim.

Kanlıca Kurye İle Bu Bölgede Artık Kafanız Rahat Olacak

Bakarsınız ki hayat genel olarak sizi bazen üzer. Görev aldığımız gönderileri hemen alıp hemen çabukça teslim ediyoruz. Eh işte biraz acil ve hızlı çalışıyoruz. Bu yüzden de diğer rakip firmaları bizi kıskanıyor ve bize uyuz veya sinir olmaktadırlar. Çünkü vakit kaybetmeden müşterilerin gönderi teslimatı yapıyoruz. Bunun içinde o müşteri bizden vazgeçmiyor.

Ne olursa olsun ama diğer firmalarla çalışan müşteriler onları aradıklarında en az üç saat zaman veriyorlar. Biz ise bir buçuk saat onlarınkinin yarısı zaman veriyoruz. Buda bizler arandığı zaman en az ve en kısa zaman bir saat zaman vermekteyiz. Sadece o işi alıp teslim ediyoruz. Diğerlerine göre  yarıdan fazla fark edecek şekilde daha hızlı ve seri çalışıyoruz.

Beykoz İlçesi Kanlıca Motorlu Kurye her kesiminde kurye hizmetine başlandı.

Bizler firma olarak sizlerden aldığımız büyük bir güç ve kendi kararlılığımızla öyle güzel biçimde piyasaya girerdik. Bu yolda sadece Allah’ımıza  güvendik.Yola çıkarken sadece Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri bu sağlam yolumuzda insanlara karşı Allah utandırmasın diyoruz. Güç versin inşallah bize ve çalışanlarımıza. 

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak boğaz ve sahil tarafında hizmet verirken çok şükür bir şey yaşamadık fazla. Ama şimdi Beykoz İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet götürmeye başladık canlar. Başladığımız bu hizmeti de yarı yolda bırakma gibi bir derdimiz de asla olmayacaktır. Kanlıca motorlu kurye çok çabuk çalışıyor.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE