Kavacık Kurye

Kavacık Motorlu Kurye

Kavacık Motorlu Kurye En gözde yerler sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor

Kavacık Motorlu Kurye ile buranın adı nereden geldi bilmiyoruz. Ama hep ile birlikte başlattığımız yolculuk ve çalışmalarımız artık meyvelerini vermeye başlamıştır. Uzun zamandır deniyoruz. Yıllar önce ektiğimiz tohumlar artık büyümeye, olgunlaşıp  gelişmeye yüz tutmaya başlamıştır. Bu günlerde sektör olarak işlerinin yüzde kırkına sahip bulunmaktayız. Artık her geçen gün dahada ileriye giderek her geçen zaman diliminde sizlere daha iyi hizmet vererek kendimizi geliştirmeye her an devam edeceğiz.

Kavacık Acil Kurye bu yerde ve çevresinde rakip firmalara biz de varız diyor

Evet rakiplerimiz bizden korksun artık buralarda bizim ayak seslerimiz duyulacak. İstanbul Şehrinin en gözde ve pahallı semtlerinden oldu. İkinci plazalar olarak en fazla yer alan yerin başında gelmektedir. Hatta birincisi bile olabilir. Levent, Maslak bölgesi ve Koz yatağı bölgesi ile en fazla palaza olan bölgelerdir. Buralar da  bu bakımdan ilk sıralardadır. Bu yüzden burada birçok büyük firmaların binaları bulunmaktadır. işte buralar iş hacmi bakımından büyük önem taşımaktadır. Mahallenin sakinleri ve oturanlar için işsizlik sorunu fazla değildir. 

İstanbul şehrimizin Anadolu yakasında bulunan  tam merkez denilen bir yerde bulunmaktadır

Kavacık Semti bölge olarak Beykoz İlçesine bağlıdır. İlçesinin en gelişmiş bölgelerinden bir tanesidir. İkinci Köprü çıkışı Anadolu yakası tarafında yolun sol tarafında kendine yer etmiştir.. Acarlar Mahallesi, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çavuş başı, Otağ tepe, İkinci Boğaz Köprüsü ve Tem otoban yolu ile çevrilidir. Kendi içindede bölgelere ayrılmaktadır. Otağ tepe istikametine giden yol üzerinde Opet benzin istasyonundan bulunur. Hemen alt tarafta ise Hidiv kasrına doğru inen yol bulunur. Çubuklu semtine de buradan iniliyor. Kavacık kurye buraları iyi biliyor.

Kavacık Motorlu Kurye Kaliteye çok önem veren bir firmadır zorlanmadan her gün devam ediyoruz

İşimizde tecrübeli olduğumuz için fazla zorlanmadan yolumzua emin adımlar ile devam ediyoruz. İstanbul’un en fazla trafik olan bölgesi Beykoz, Ümraniye, Çekme köy üçgeninde tam ortada bulunan bölgesidir. Bölgenin çevresinde yoğun olarak plazalar görmektesiniz. özellikle Kavacık semtinden başlayarak Anadoluhisarı ve Kanlıca bölgesine kadar giden Kanlıca  üzerinde Paşabahçe semtinde bulunan kısmında yüksek miktarda plaza ve yüksek binalar görmeniz mümkündür. İşte bu bölgede özel hizmetlerimiz her zaman devam edecektir.

Kavacık Motorlu Kurye Çalışmaktan, insanlara hizmet vermekten asla bıkmaz usanmadan çalışır

Biz usanmayız. Çalışmaktan bıkmayız. Çalışmak ibadettir. Açıkça bizler buraya geçerken otobüsler Levent Yapı kredi binaları önünden otobüs veya minibüse bilip karşıya geçebilirsiniz. İşte işler böyle devam ediyor. Fakat yani bu semtleri içinde de hizmet vermekteyiz. Bura geniş ve büyük alana sahip yerin adıdır. Bizler özellikle burada bulunan firmalara ve insanlara daha çok değer göstererek onların insanlık duygularıyla oynamıyoruz. Şehrimizin en gözde yerlerinden biri de Kavacıkta yoğun olarak çalışıyoruz. Kavacık Motorlu Kurye olgun çalışır.

Kavacık Moto Kurye ile ayrıcalık yaşamanın temiz hizmet almanın zamanı geldi de geçiyor bile

Sşizler de kendinizi vip konforu ile sektör içindeki işlerinizde çok iyi hissetmek isterseniz bize uşaın. Özellikle Önemli ve reel olarak tüm işlerinin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla firmamız her zaman gönderi taşımacılığı hizmetini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çünkü firmamız daima en başarılı hizmetini sunma amacıyla işine devam etmektedir. Bu çerçevede hizmetlerimizde hız ve güvenlik koşullarına yüksek önem gösteriyoruz. Bu bölgede çıtayı yüksek bir seviyede tutup elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 

Bu Bölgede Sizlere Verdiğimiz Hizmetlerinde Temel Koşullarımız Nelerdir?

Kavacık hızlı kurye olarak koşulalrımız ve amaçlarımız nettir. Kurumsal ve şahsi gönderilerde özel ve tüzel kişilerin yanındayız. Normal koşullarda yapılan bu hizmetlerinin verilebilmesi için taşınacak gönderilerin bazı kuralları oluşturması gerekmektedir. Öncelikle gönderilerin yasal çerçevede bulunması ve motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda olması gerekmektedir. Ancak tüm bu gönderisi için taşıma servisi kullanılacaksa bu gönderi diğer gönderilere göre daha özel bir durumda bulunmaktadır. Temel sebep insanların hayatta kalması için çalışmasıdır. 

Kavacık Motorlu Kurye bazı firmalar gibi sadece kurumsal firmalar ile değil şahıs ve kişiler ile de çalışır

Çünkü sizlerin çok önemli olan kişisel ve önemli evrak gibi değerli ürünler ve yasal çerçevede resmi evraklarla hazırlanmış olan bu ihtiyaçlar, reçete ile alınan bir noktada bulunmalıdır. Zaten bizler bu yola adanmış ekip ve elemanlarımızla var oluyoruz. Tüm paket ve evrak gönderimi gibi önemli noktalarda müşterilerimizin yanındayız. Ve genelde bunları acil yollardan yapmaktadır. Fakat bazı veya çoğu firmalar alacakları ücretleri yani taşıdıkları paketlerin ücretlerini kesin garanti görüyorlar. Bundan dolayı sadece kurumsal müşteriler ile çalışıyor. Biz her kes ile.

Kavacık semti ve çevresi plazalar bölgesi olarak İstanbul içinde ilk üç sırada yer almakatdır

Bu nedenle bizimle çalışma nedenleriniz içerisinde bir sebep daha ortaya çıkmıştır. Bu iki unsurdan dolayı burada arsa fiyatları on katına çıkmış durumdadır. Halbuki hava alanları ve Köprü yolları neden arsa fiyatlarını artırır anlamadım. Çünkü daha kalabalık ve daha fazla ses olacak. Ayrıca ikinci köprü yolu o kadar çok pahallı ki altından değerli. Bölgede alış veriş merkezinin yok olduğu bellidir. Fakat otobüs hattının geçtiği bölgeler sayılır. Ayrıca buradan  hastanesine giden yol üzerin dede müşterilerimiz vardır. Biz onları da çok seviyoruz.

Kavacık Acil Kurye hizmeti ile İstediğiniz Her Zaman Bize Ulaşabilirsiniz Hizmetinizdeyiz

Kavacık acil kurye bölgede bulunan önemli mahalle ve semtlerimiz, Kavacık, Anadoluhisarı, Göksu, Hisar Evleri, Çubuklu, Rüzgarlıbahçe, Otağtepe, Acarkent, Çavuşbaşı, Çengeldere, Akbaba, Paşabahçe, Çiğdem, Ortabahçe, Beykoz Merkez, Riva, Polenezköy, Kanlıca, Anadolu Kavağı, Anadolu Feneri bölgeleridir. Birincisi üçüncü hava alanı projesi hatta yapılmaya başlanmıştır. Burada yapılmıştır. İkinci unsur ise gene üçüncü köprü ve yolları bu bölgeden geçmiştir. Sağlam olarak birlikte çalışmaya güzel bir örnektir. İlkeli ve dürüst bir çalışma ararsanız biz buradayız.

Kavacık Motorlu Kurye paraya değil de insanlara değer vermeyi öğreneli yıllar oldu

Bunun sebebi ise yeni yapıla büyük rezidans ve iş merkezleridir. Neredeyse kış aylarında buraya ziyaretin çok az olmasından kaynaklanmaktadır. Evet burası Beykoz ilçesinin diğer semtlerine nazaran merkezden daha yakın bir yere sahiptir. Tahminen merkezden bir beş kilometre uzaklıkta olup buralara otobüsler kalkmaktadır. Hizmet alanlarımız geniştir. Bölgede, Anadoluhisarı, Göksu sitesi, Otağtepe, Çubuklu Hidiv kasrı gibi yerler vardır. Kavacık motorlu kurye insana, bitkiye, hayvanlara ve tüm eşyaya değer veriyor. Çünkü onların yaratıcısı Allah’tır

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE